Czarne vs blond

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

Femmefatale_1802
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 23, 2024 9:24 am

Czarne vs blond

Post autor: Femmefatale_1802 »

Dziewczyny.. Chyba mnie powaliło XD

Kilka lat temu rozjaśniłam włosy (Air touch) z brązowych na blond. I tak przez kilka lat sobie rozjaśniałam i generalnie wszystko super ale znudziły mi się :')

Chciałabym zrobić takie ciemny czekoladowy brąz wręcz nawet czarne. Poradźcie mi czy to ma szansę się udać? Oczywiście poszłabym do salonu, broń Boże sama w domu :')
kardzi26
SkrzydełkaZhooters
Posty: 219
Rejestracja: wt cze 27, 2023 12:53 pm

Post autor: kardzi26 »

Udać na pewno się uda, włos lepiej znosi farbę niż rozjaśnianie. Trzeba rozważyć wizytę u dobrego fryzjera, który zna się na brązach bo łatwo wyjść z glonem. Z minusów to takie że farba i tak się będzie wymywać więc taki zabieg nie będzie jednorazowy.

Natomiast to czy Twoje włosy przeżyłyby powrót do blondu po wcześniejszym zafarbowaniu na ciemny brąz..🤪 wie tylko dobry fryzjer.
Katrin200
LemonkowaCola
Posty: 535
Rejestracja: pt maja 10, 2024 12:51 pm

Post autor: Katrin200 »

Femmefatale_1802 pisze: wt lip 23, 2024 10:39 am Dziewczyny.. Chyba mnie powaliło XD

Kilka lat temu rozjaśniłam włosy (Air touch) z brązowych na blond. I tak przez kilka lat sobie rozjaśniałam i generalnie wszystko super ale znudziły mi się :')

Chciałabym zrobić takie ciemny czekoladowy brąz wręcz nawet czarne. Poradźcie mi czy to ma szansę się udać? Oczywiście poszłabym do salonu, broń Boże sama w domu :')
Sprobuj reverse air touch.
Wuwunia
Migocząca Świeczka
Posty: 367
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Zgadzam się z przedmówcami, niech dobry fryzjer doradzi Ci kolor i farbę, najlepiej z polecenia.