Paranormalny wątek 👻

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki

Moderator: verysweetcherry

Krysia6969
LouiBag
Posty: 344
Rejestracja: ndz cze 09, 2024 12:10 pm

Paranormalny wątek 👻

Post autor: Krysia6969 »

Hejka, może jest tu ktoś kto lubi czytać historie innych osób z tym związanych 👻👻👻

Macie jakieś swoje historie?
macarenaelaela
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: pn sie 19, 2024 9:20 am

Post autor: macarenaelaela »

Krysia6969 pisze: sob lip 13, 2024 1:51 pm Hejka, może jest tu ktoś kto lubi czytać historie innych osób z tym związanych 👻👻👻

Macie jakieś swoje historie?
Ja mimo tego, że mnie bardzo łatwo wystraszyć to kocham słuchać opowieści o niewytłumaczalnych sytuacjach. Polecam StrachStory od Marcina Myszki (tego od kryminatorium) albo O duchach, tez jest na spotify. Szczerze nie jestem wierząca w boga ani nic z tych rzeczy, ale mam pewność, że nie wolno zadzierać z demonami/duchami/tymi klimatami ponieważ naprawde nie wiadomo co może nam grozić. Tyle się nasłuchałam w podcastach o takich strasznych sytuacjach, że w życiu już nie pójdę na urbex w miejsca, które choć trochę mogą być nawiedzone xDD a wy?? co sądzicie?
Krysia6969
LouiBag
Posty: 344
Rejestracja: ndz cze 09, 2024 12:10 pm

Post autor: Krysia6969 »

macarenaelaela pisze: wt sie 20, 2024 9:54 am Ja mimo tego, że mnie bardzo łatwo wystraszyć to kocham słuchać opowieści o niewytłumaczalnych sytuacjach. Polecam StrachStory od Marcina Myszki (tego od kryminatorium) albo O duchach, tez jest na spotify. Szczerze nie jestem wierząca w boga ani nic z tych rzeczy, ale mam pewność, że nie wolno zadzierać z demonami/duchami/tymi klimatami ponieważ naprawde nie wiadomo co może nam grozić. Tyle się nasłuchałam w podcastach o takich strasznych sytuacjach, że w życiu już nie pójdę na urbex w miejsca, które choć trochę mogą być nawiedzone xDD a wy?? co sądzicie?
podasz mi jakich podcastow sluchałas :D?
LajdiiKK
LouiBag
Posty: 337
Rejestracja: wt lut 07, 2023 8:21 pm

Post autor: LajdiiKK »

Ja mam kilka takich historii z własnego życia, a przez to zaczęłam się wgłębiać też w ezoterykę itp..
Krysia6969
LouiBag
Posty: 344
Rejestracja: ndz cze 09, 2024 12:10 pm

Post autor: Krysia6969 »

LajdiiKK pisze: wt sie 20, 2024 5:31 pm Ja mam kilka takich historii z własnego życia, a przez to zaczęłam się wgłębiać też w ezoterykę itp..
to opowiadaj!
macarenaelaela
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: pn sie 19, 2024 9:20 am

Post autor: macarenaelaela »

Krysia6969 pisze: wt sie 20, 2024 2:50 pm podasz mi jakich podcastow sluchałas :D?
tak tak! ,,o duchach", ,,strachstory", ,,Straszne historie na faktach" , ,,Dama Kier" , ,,Creepypasty Pl", ,,Teoria Spisku", ,,No nie gadaj..." , ,,Coś strasznego" i to wszystko na spotify choc niektorzy tez na yt dodaja :D