Gypsy Rose

Moderator: verysweetcherry

CebulowaKrolowa
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: śr mar 20, 2024 10:13 pm

Chat Gypsy Rose

Post autor: CebulowaKrolowa »

hej, co sądzicie o Gypsy Rose? która niedawno wyszła z więzienia a wcześniej namówiła swojego chłopaka do zabicia swojej matki, która chorowała na zespół munchausena.

W trakcie odsiadki - zawarła ślub i.. po chwili wspólnego mieszkania mają się rozwieźć.
Wiecejnizjedno

Post autor: Wiecejnizjedno »

Ogolnie kobita pokrzywdzona przez matke. Dziecinstwo totalnie do dupy, niestety to co zrobila czyli odebrala zycie (tak, ona tez, bo to byl jej pomysl i nie wahala sie ani chwili, nie zatrzymala tego chlopaka), w sumie nie wiadomo ile ona by jeszcze pozyla z ta matka, poszla do wiezenia, wyszla i jest total celebrytka. Najgorsze jest to gadanie jaki ona by to film nie zrobila i z kim by sie nie spotkala. Sorka ale tak to nie dziala. Creepy sytuacja fest.
Art123
SushiRoll
Posty: 242
Rejestracja: czw mar 28, 2024 7:52 pm

Post autor: Art123 »

Ona ponoć ma teraz nowego starego chłopa i zrobili sobie wspólny tatuaż. Byli zaręczeni jak ona była w więzieniu i poznali swoje rodziny ale się rozeszli, ona wyszła za Rayana a teraz znowu z nim jest. Czuję że będzie jeszcze o niej głosno
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Wydaje mi się ze już widziałam wątek na ten temat?

Ona się rozeszła z mezem
CebulowaKrolowa
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: śr mar 20, 2024 10:13 pm

Post autor: CebulowaKrolowa »

Platini_blabla pisze: pt kwie 05, 2024 9:48 pm Wydaje mi się ze już widziałam wątek na ten temat?

Ona się rozeszła z mezem
Szukałam wątku i nie znalazłam. Dlatego założyłam nowy.
Ogólnie odkąd obserwuję jej życie na wolności - to widac, że jest we wszystkim zagubiona i tak na prawdę uczy się życia.
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Ona sobie chyba teraz operacje nosa zrobiła ciekawe jak efekty będą
bestie_0075
Koczkodan
Posty: 114
Rejestracja: pn lis 20, 2023 5:39 pm

Post autor: bestie_0075 »

Platini_blabla pisze: pt kwie 05, 2024 9:48 pm Wydaje mi się ze już widziałam wątek na ten temat?

Ona się rozeszła z mezem
That D wasn't fire haha
marian tu jest jakby luksusowo :fire:
Lo1337a
MoetGlass
Posty: 254
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

Ze wzgledu na swoje przejscia, popelnia bledy okresu dojrzewania teraz, bedac po trzydziestce. Przydalby sie ktos zyczliwy, kto by jej doradzil, czego nie wrzucac do internetu i pomogl sie odnalezc w prawdziwym swiecie.
CebulowaKrolowa
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: śr mar 20, 2024 10:13 pm

Post autor: CebulowaKrolowa »

Co sądzicie o reality show z Gypsy?
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

CebulowaKrolowa pisze: sob cze 15, 2024 4:35 pm Co sądzicie o reality show z Gypsy?
W sensie istnieje już jakieś nakręcone czy pytasz co sądzimy o pomyśle?

Myśle ze jak na amerykańskie standardy to absolutnie żadna kontrowersja
CebulowaKrolowa
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: śr mar 20, 2024 10:13 pm

Post autor: CebulowaKrolowa »

Platini_blabla pisze: sob cze 15, 2024 7:19 pm
CebulowaKrolowa pisze: sob cze 15, 2024 4:35 pm Co sądzicie o reality show z Gypsy?
W sensie istnieje już jakieś nakręcone czy pytasz co sądzimy o pomyśle?

Myśle ze jak na amerykańskie standardy to absolutnie żadna kontrowersja
Już jest nakręcone. Na naszym podwórku komentuje to Suzanne Marie i np Gypsy po wyjściu z paki powiedziała że ma złe buty. Ogólnie dziwna sytuacja
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

CebulowaKrolowa pisze: sob cze 15, 2024 11:12 pm
Platini_blabla pisze: sob cze 15, 2024 7:19 pm
CebulowaKrolowa pisze: sob cze 15, 2024 4:35 pm Co sądzicie o reality show z Gypsy?
W sensie istnieje już jakieś nakręcone czy pytasz co sądzimy o pomyśle?

Myśle ze jak na amerykańskie standardy to absolutnie żadna kontrowersja
Już jest nakręcone. Na naszym podwórku komentuje to Suzanne Marie i np Gypsy po wyjściu z paki powiedziała że ma złe buty. Ogólnie dziwna sytuacja
O dzięki to muszę zacząć oglądać
CebulowaKrolowa
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: śr mar 20, 2024 10:13 pm

Post autor: CebulowaKrolowa »

Platini_blabla pisze: ndz cze 16, 2024 7:37 am
CebulowaKrolowa pisze: sob cze 15, 2024 11:12 pm
Platini_blabla pisze: sob cze 15, 2024 7:19 pm

W sensie istnieje już jakieś nakręcone czy pytasz co sądzimy o pomyśle?

Myśle ze jak na amerykańskie standardy to absolutnie żadna kontrowersja
Już jest nakręcone. Na naszym podwórku komentuje to Suzanne Marie i np Gypsy po wyjściu z paki powiedziała że ma złe buty. Ogólnie dziwna sytuacja
O dzięki to muszę zacząć oglądać
Był zwiastun że mają teraz pokazać jak skończył się jej związek z mężem, więc może być bardziej gorąco.
wiqusieq
Mokra Włoszka
Posty: 68
Rejestracja: ndz cze 30, 2024 9:57 am

Post autor: wiqusieq »

A mnie irytuje to, że zrobiono z niej celebrytkę. Fakt faktem została skrzywdzona przez matkę, ale jest kryminalistką
Hitem było to, jak widziałam fragment wywiadu z nią, gdzie stwierdziła, że idealną aktorką na jej postać byłaby Millie Bobby Brown.
Celebrytka z niej taka, jak z koziej dupy trąba, gdyby nie tajemniczość całej sprawy to myślę, że byłaby piętnowana
Karolina311993
Gacie z oceanu
Posty: 41
Rejestracja: ndz sty 07, 2024 9:13 pm

Post autor: Karolina311993 »

Teraz jest w ciąży
Platini_blabla
Dieta 600 kcal
Posty: 2334
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

W ciąży z nowym chłopem bez rozwodu z mężem 🤡🎠🎡🎪🤹🏻‍♀️
moonly_cards
BlondDoczep
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 15, 2024 4:54 am

Post autor: moonly_cards »

I nawet w Kardashiankach wystąpiła.
Lo1337a
MoetGlass
Posty: 254
Rejestracja: ndz cze 02, 2024 3:09 pm

Post autor: Lo1337a »

To sie nie skonczy dobrze. Wspolczuje jej doswiadczen z dziecinstwa i mlodosci, nie popieram, choc jestem w stanie zrozumiec, sposobu, w jaki wydostala sie z chorej sytuacji. Natomiast teraz jej dzialalnosc to typowy patoinfluencing, ludzie ogladaja ja dla dramy, a ona drame dostarcza. Nie do konca jest to jej wina, Gypsy nie zna swiata, internetu, nie mogla wiedziec, ze jak zalozy tiktoka, to nagle bedzie miala wielomilionowa widownie. Tym niemniej jej potrzebna jest terapia, a nie watpliwy fejm, konsumpcjonizm i kolejne szybkie zwiazki.
Awatar użytkownika
Clover
Channelka
Posty: 34
Rejestracja: sob sty 13, 2024 12:11 pm

Post autor: Clover »

Rozumiem że ludzie są ciekawi jej życia. Przecież nie codziennie trafia się osoba, która doslownie NIGDY nie prowadziła normalnego życia
W momencie dorastania i odkrywania siebie, życia doslownie wszystkiego była nad nią matka. I nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ile rzeczy ja wtedy ominęło. Koledzy ze szkoły, wychodzenie na dwór, oczekiwanie na wakacje, a później na powrót do szkoły bo będzie się miało nowe długopisy. Wszystko było jej zabrane.
Jej psychika zamiast się wtedy rozwijać to była deformowana przez matkę.
Później, doszło do tragedii. Tutaj nie czuję sie kompetentna aby wnikać. W tej głowie musiało dziać się strasznie to jest pewne.
NO ALE... Jej pierwszym samodzielnym życiem było życie w więzieniu. Chociaż tam też była pod kontrolą, pewnie mniejsza niż jej matki but still.
Wychodzi, staje się wolna. Ale dalej przed kimś odpowiada, niby musi się tylko co jakiś czas zgłaszać jednak motyw odpowiadania przed kimś dalej się przewija.
Czy to wszystko może powodować głupie decyzję? Jak najbardziej. Ale czemu my robimy z niej małpkę w zoo. Ców nowego i ciekawego. Ona potrzebuje terapi, może w zamkniętym ośrodku. Ta nagła sława wyjdzie jej bokiem szybciej niż później. Jestem tego pewna
Bez kamieni nie ma budulca.
CebulowaKrolowa
Srebrna Kropeczka
Posty: 154
Rejestracja: śr mar 20, 2024 10:13 pm

Post autor: CebulowaKrolowa »

Clover pisze: czw lip 11, 2024 2:21 pm Rozumiem że ludzie są ciekawi jej życia. Przecież nie codziennie trafia się osoba, która doslownie NIGDY nie prowadziła normalnego życia
W momencie dorastania i odkrywania siebie, życia doslownie wszystkiego była nad nią matka. I nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ile rzeczy ja wtedy ominęło. Koledzy ze szkoły, wychodzenie na dwór, oczekiwanie na wakacje, a później na powrót do szkoły bo będzie się miało nowe długopisy. Wszystko było jej zabrane.
Jej psychika zamiast się wtedy rozwijać to była deformowana przez matkę.
Później, doszło do tragedii. Tutaj nie czuję sie kompetentna aby wnikać. W tej głowie musiało dziać się strasznie to jest pewne.
NO ALE... Jej pierwszym samodzielnym życiem było życie w więzieniu. Chociaż tam też była pod kontrolą, pewnie mniejsza niż jej matki but still.
Wychodzi, staje się wolna. Ale dalej przed kimś odpowiada, niby musi się tylko co jakiś czas zgłaszać jednak motyw odpowiadania przed kimś dalej się przewija.
Czy to wszystko może powodować głupie decyzję? Jak najbardziej. Ale czemu my robimy z niej małpkę w zoo. Ców nowego i ciekawego. Ona potrzebuje terapi, może w zamkniętym ośrodku. Ta nagła sława wyjdzie jej bokiem szybciej niż później. Jestem tego pewna
No to jest smutne podsumowanie jej życia. Ciężko też oceniać jej decyzje bo nie miała prawdziwego wejścia w dorosłość.
blahblahblah
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: pn sty 08, 2024 11:06 am

Post autor: blahblahblah »

Jestem przerażona tym, że ona jest w ciąży, zamiast zadbać o zdrowie psychiczne, porządnie skorzystać z terapii to pakuje się w rodzine, podczas gdy sama normalnej nie miała. Oczywiscie - ludzie z patologicznych rodzin też zakładają swoje, ale jej przypadek jest hardkorowy
Buka@
SushiRoll
Posty: 223
Rejestracja: wt mar 05, 2024 8:50 pm

Post autor: Buka@ »

blahblahblah pisze: pn lip 22, 2024 11:11 am Jestem przerażona tym, że ona jest w ciąży, zamiast zadbać o zdrowie psychiczne, porządnie skorzystać z terapii to pakuje się w rodzine, podczas gdy sama normalnej nie miała. Oczywiscie - ludzie z patologicznych rodzin też zakładają swoje, ale jej przypadek jest hardkorowy
Ja to się zastanawiałam czy ona teraz przez te traumy z dzieciństwa zafundowane przez matkę, przez te wymyślane choroby, wizyty w szpitalach, liczne zabiegi i operacje itp nie myśli, że jest zdrowa psychicznie a każda próba typu "musi zadbać o swoje zdrowie psychiczne", "powinna pójść na terapię to przepracować" nie będzie odbierana jako wmawianie jej kolejnej choroby ... Kto to tak wie co ona ma w głowie.
bialy_kot
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 11, 2023 3:37 pm

Post autor: bialy_kot »

blahblahblah pisze: pn lip 22, 2024 11:11 am Jestem przerażona tym, że ona jest w ciąży, zamiast zadbać o zdrowie psychiczne, porządnie skorzystać z terapii to pakuje się w rodzine, podczas gdy sama normalnej nie miała. Oczywiscie - ludzie z patologicznych rodzin też zakładają swoje, ale jej przypadek jest hardkorowy
To prawda. I też wiadomo, że wiele sytuacji, mechanizmów przenosi się na dzieci. Z rodzinami wieloporoblemowymi jak nie mają terapii, a trafia dzieci na fajne otoczenie w szkole, to są wypracowane zasady pracy.i sposoby. Tutaj nawet ciężko cokolwiek zaplanować, wyobrazić, bo przypadek tak niecodzienny. To dziecko, jeśli nie otrzyma pomocy będzie miało bardzo ciężko.
blahblahblah
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: pn sty 08, 2024 11:06 am

Post autor: blahblahblah »

bialy_kot pisze: wt lip 23, 2024 9:07 am To prawda. I też wiadomo, że wiele sytuacji, mechanizmów przenosi się na dzieci. Z rodzinami wieloporoblemowymi jak nie mają terapii, a trafia dzieci na fajne otoczenie w szkole, to są wypracowane zasady pracy.i sposoby. Tutaj nawet ciężko cokolwiek zaplanować, wyobrazić, bo przypadek tak niecodzienny. To dziecko, jeśli nie otrzyma pomocy będzie miało bardzo ciężko.
Masz rację, ona wspominała, że dopiero sama do sklepu poszła chyba po wyjściu z więzienia..dodatkowo, jak się posłucha jej live'ów to ona daje vibe takiej 14-latki, która dopiero odkrywa seks/małżeństwo - chichocze, żartuje, "chwali" się tym, że ma życie łóżkowe, wygląda to tak jakby była podjarana faktem, że dwóch facetów o nią zabiegało.
I gdzie w tym wszystkim miejsce na dziecko?
bialy_kot
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 11, 2023 3:37 pm

Post autor: bialy_kot »

blahblahblah pisze: wt lip 23, 2024 9:57 am Masz rację, ona wspominała, że dopiero sama do sklepu poszła chyba po wyjściu z więzienia..dodatkowo, jak się posłucha jej live'ów to ona daje vibe takiej 14-latki, która dopiero odkrywa seks/małżeństwo - chichocze, żartuje, "chwali" się tym, że ma życie łóżkowe, wygląda to tak jakby była podjarana faktem, że dwóch facetów o nią zabiegało.
I gdzie w tym wszystkim miejsce na dziecko?
No właśnie. Ona sama poznaje świat dopiero. Nie wiem, czy przeoczyłam informacje ale ona nie ma żadnej asystentki / asystenta? Kogokolwiek kto by ją wprowadzał w świat? Powinna mieć kogoś takiego odgórnie. Taka osoba nie powstrzyma jej pewnie przed pójściem do łóżka z kimś ale niech pomoże poznać świat, życie. Fajnie jakby miała też obowiązkowa terapię.