Romans... Czy warto

Anonimowe zwierzenia i porady. Możliwość pisania tylko dla niezalogowanych.
Kobieta30N

Romans... Czy warto

Post autor: Kobieta30N »

Cześć.

Potrzebuję opinii ludzi z boku.

Mam 30 lat, półtora roku jestem singielka. Bez seksu od około 2 lat.

Poznałam przystojnego Włocha, byliśmy na jednej randce. Czuć między nami chemię, on jest gentlemanem, chociaż czuć czasem podtekst seksualny.



Nie wiem czy byłabym w stanie związać się z Włochem na stałe, ale przelotny romans przeszedł mi przez myśl. Byłam w jednym poważnym, długim związku i nic takiego nie doświadczyłam.



Biję się z myślami...
Plotkara_anonim

Post autor: Plotkara_anonim »

Życie jest jedno. Pytanie tylko, czy naprawdę tego chcesz, skoro pytasz na forum, zamiast umówić się kolejny raz
Dyskretna

Post autor: Dyskretna »

Moim zdaniem coś mamy po to by tego używać 😏 Dobrze się zabezpieczcie i dlaczego by nie, bo za 10 lat będziesz żałować, że tego nie zrobiłaś.
Asia15121

Post autor: Asia15121 »

Kurwiska
basia

Post autor: basia »

Przepraszam bardzo, ale co Cie hamuje?

tak jak osoba wyzej, zabezpiecz sie i nie bierz tego na powaznie

moze sie sobie spodobacie, a moze nie,. Myslac stereotypowo trudno bedzie polaczyc temperamenty polskie i wloskie, mysle ze inaczej postrrzegamy wiele spraw. Zanm kilka osob z wloch, pracowalam z jedna blisko i musze przyznac ze nie moj typ, zbyt arognackie jak na polskie strandardy.
government_hooker

Post autor: government_hooker »

miałam kilkutygodniowy romans z Włochem i dało mi to dużo pewności siebie, pomogło mi odkryć nowe rzeczy, które lubię w łóżku. czułam się z nim dobrze. to nie był materiał na nic stałego, ale po tym doświadczeniu nie wróciłabym już do jakiegoś nudnego pierda.
gurl

Post autor: gurl »

Wchodź w to. Tylko uważaj, żebyś się nie zakochała 😉
ixixixi

Post autor: ixixixi »

Zadaj sobie pytanie, jaką osobą jesteś i czy będziesz czuła się z tym dobrze. Tak samo jaką osobą on jest.

Jeśli wiesz, że jesteś dziewczyną, która będzie się super bawiła, dobrze myślała o sobie = idź w to. Jeśli wiesz, że jesteś osobą, która ma różne programy w sobie, że np. przelotny seks jest zły, to daruj sobie, bo będziesz sobie wypominać.
Lilly

Post autor: Lilly »

Chyba najlepiej ustalić z nim swoje oczekiwania, tak by każdy wiedział na czym stoi i do dzieła.