POLECANIE KOSMETYKÓW I ZABIEGÓW

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty

Moderator: verysweetcherry

Flamingo
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: czw lip 01, 2021 3:57 pm

Re: POLECANIE KOSMETYKÓW I ZABIEGÓW

Post autor: Flamingo »

Czy polecacie masło do ciała z Sol de janeiro? Do sephory mam dosyć daleko i będę musiała kupić w ciemno jeśli już.
Zapach znam i lubię, ale zależy mi na dobrym nawilżeniu i wydajności. Sprawdzały mi się masła z the body shopu i szukam podobnej konsystencji.
A może to jednak drogi bubel i polecicie coś innego o takim słodkim zapachu?
kolorowetalerze
RoyalBaby
Posty: 27
Rejestracja: pn mar 18, 2024 1:43 pm

Post autor: kolorowetalerze »

Polecicie jakiś balsam do ciała? Szukam koniecznie wodnistego bo nie lubię tego uczucia tłustości, które zostaje na skórze :P
tereniek
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 02, 2024 11:49 pm

Post autor: tereniek »

Z kosmetyków polecam Olejek Busajna. Naturalny olejek, swietnie nawila i ujędrnia skóre. A i pachnie cudownie
malamigotka02
Srebrna Kropeczka
Posty: 150
Rejestracja: czw cze 20, 2024 9:06 am

Post autor: malamigotka02 »

dziewczyny
potrzebuję super odżywki do rzęs, najlepiej do kwoty 100 zł, ale odpadają te long4lashes i olejek rycynowy :)
waywardwitch
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: pn lip 29, 2024 1:45 pm

Post autor: waywardwitch »

Dziewczyny a polecicie coś do skóry z AZS? Mam całe nogi w ranach bo nie mogę opanować się i ciągle drapie. Mamy lato a mi wstyd pokazać łydki bo wyglądam jakbym przez las nago uciekała :(
Miałam maść na receptę od dermatologa (nie pamiętam nazwy), ale była cholernie droga i mało wydajna.
Sanfr
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 25, 2023 12:00 pm

Post autor: Sanfr »

waywardwitch pisze: pn sie 05, 2024 3:51 pm Dziewczyny a polecicie coś do skóry z AZS? Mam całe nogi w ranach bo nie mogę opanować się i ciągle drapie. Mamy lato a mi wstyd pokazać łydki bo wyglądam jakbym przez las nago uciekała :(
Miałam maść na receptę od dermatologa (nie pamiętam nazwy), ale była cholernie droga i mało wydajna.
Polecam balsam Bioderma Atoderm (i wersję Intensive). U mnie po kilku użyciach bardzo pomógł, może u Ciebie też się sprawdzi. :)
ONAonaaaa
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 27, 2024 1:04 pm

Post autor: ONAonaaaa »

malamigotka02 pisze: pn sie 05, 2024 1:07 pm dziewczyny
potrzebuję super odżywki do rzęs, najlepiej do kwoty 100 zł, ale odpadają te long4lashes i olejek rycynowy :)
Moze Talika Lipocils?
melanka
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: śr sie 21, 2024 10:09 pm

Post autor: melanka »

Świetny jest do pielęgnacji skóry twarzy i dekoltu Hydrolat ze Styraxu. Mega na skóre, poprawia jej wygląd, działa jak botoks. Wygładza skórę, najlepszy do zniszczonej skóry. Pomaga na zmarszczki, na wysuszoną skóre, pokrywa ją żywicą ale skóra nie klei się tylko jest jedwabista w dotyku - tak jakby się na twarz wmasowało dobrej jakości krem, bardzo ujędrnia skórę, praktycznie skóra skóra twarzy jest jak po botoksie - ujędrniona, napięta a przy tym nie maska. Bardzo dobrze nawilżona i naprężona.
Mimoza671
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 20, 2024 4:45 pm

Post autor: Mimoza671 »

Flamingo pisze: pt maja 24, 2024 6:01 pm Czy polecacie masło do ciała z Sol de janeiro? Do sephory mam dosyć daleko i będę musiała kupić w ciemno jeśli już.
Zapach znam i lubię, ale zależy mi na dobrym nawilżeniu i wydajności. Sprawdzały mi się masła z the body shopu i szukam podobnej konsystencji.
A może to jednak drogi bubel i polecicie coś innego o takim słodkim zapachu?
DOSYC Fajnie nawilza, ale raczej nie mega sucha skore i pieknie pachnie, w porownaniu z maslami z BS moze wydawac sie dosc rzadkie. Dalej debatuje, czy jest wart swojej ceny, bo kocham zapach, ale czy moja skora jest po nim jakos lepsza - nie wydaje mi sie. Jak mam czas, ze na lydkach robi mi sie skorupa i tak wracam do starego dobrego i sprawdzonego masla kakaowego z Palmers albo do Lipikara z La Roche Posay