Olga Herring

Moderator: verysweetcherry

Arzena
KlasaBiznes
Posty: 566
Rejestracja: sob sty 20, 2024 1:49 pm

Re: Olga Herring

Post autor: Arzena »

Niech ta mimoza już niczego nie prowadzi xD
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

co to za profil. Mi wyszukuje tylko jakis z aktywnoscia z 2018r;/
OLEALE
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: czw lip 14, 2022 12:27 pm

Post autor: OLEALE »

Ma oznaczone, że to studio telewizyjne. To chyba kanał na YT

Na Instagramoe: kanał.slady
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

https://www.facebook.com/share/p/dWNnoz8xMoE6Ctcb/
Te ślady to jakiś nowy kanał na YT, zaledwie 18 subów
Mandi
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 03, 2023 2:33 pm

Post autor: Mandi »

Tik tak tik tak odliczanie trwa- 4.6 tysiąca zostało. Myślicie ze jutro już grupa będzie wspomnieniem?
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Mandi pisze: pt lut 09, 2024 1:41 pm Tik tak tik tak odliczanie trwa- 4.6 tysiąca zostało. Myślicie ze jutro już grupa będzie wspomnieniem?
Będzie. Zmieniają komunikację i będą wszystko puszczać kanałem nadawczym.
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

sanna.morgen
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: sob wrz 24, 2022 5:56 pm

Post autor: sanna.morgen »

Przepraszam za trochę post o niczym, ale muszę bo się uduszę😆 znałam podcast olgi, ale zainteresowałam się dopiero śledząc tu aktualne sprawy, trochę poszperałam i okazało się, że Olga na mojej grupie osiedlowej pisała posty, a po małym researchu potwierdziło się, ze mieszksmy blisko siebie 👀
MalaCzarna
Dieta 600 kcal
Posty: 2171
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:03 pm

Post autor: MalaCzarna »

sanna.morgen pisze: pt lut 09, 2024 6:05 pm Przepraszam za trochę post o niczym, ale muszę bo się uduszę😆 znałam podcast olgi, ale zainteresowałam się dopiero śledząc tu aktualne sprawy, trochę poszperałam i okazało się, że Olga na mojej grupie osiedlowej pisała posty, a po małym researchu potwierdziło się, ze mieszksmy blisko siebie 👀
Raczej mieszkaliście, bo ona się wyprowadziła z bloku i teraz wynajmuje dom i jednocześnie chyba trwa budowa jej własnego przyszłego domu
kotekciemnosci
PsychoFanka
Posty: 98
Rejestracja: wt sty 23, 2024 12:07 pm

Post autor: kotekciemnosci »

MalaCzarna pisze: pt lut 09, 2024 6:33 pm
sanna.morgen pisze: pt lut 09, 2024 6:05 pm Przepraszam za trochę post o niczym, ale muszę bo się uduszę😆 znałam podcast olgi, ale zainteresowałam się dopiero śledząc tu aktualne sprawy, trochę poszperałam i okazało się, że Olga na mojej grupie osiedlowej pisała posty, a po małym researchu potwierdziło się, ze mieszksmy blisko siebie 👀
Raczej mieszkaliście, bo ona się wyprowadziła z bloku i teraz wynajmuje dom i jednocześnie chyba trwa budowa jej własnego przyszłego domu
Ale na osiedlach też są domy jednorodzinne
sanna.morgen
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: sob wrz 24, 2022 5:56 pm

Post autor: sanna.morgen »

kotekciemnosci pisze: pt lut 09, 2024 6:47 pm
MalaCzarna pisze: pt lut 09, 2024 6:33 pm
sanna.morgen pisze: pt lut 09, 2024 6:05 pm Przepraszam za trochę post o niczym, ale muszę bo się uduszę😆 znałam podcast olgi, ale zainteresowałam się dopiero śledząc tu aktualne sprawy, trochę poszperałam i okazało się, że Olga na mojej grupie osiedlowej pisała posty, a po małym researchu potwierdziło się, ze mieszksmy blisko siebie 👀
Raczej mieszkaliście, bo ona się wyprowadziła z bloku i teraz wynajmuje dom i jednocześnie chyba trwa budowa jej własnego przyszłego domu
Ale na osiedlach też są domy jednorodzinne
tak, domy jednorodzinne, jeżeli dalej mieszka na granicy Katowic i Mysłowice to jesteśmy dalszymi sąsiadkami🤣
azi_39
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 12, 2023 7:24 pm

Post autor: azi_39 »

A czego szukała na tych forach osiedlowych? Ludzi do researchu i pisania scenariuszy do podcastów?
ddohejtu
Gacie z oceanu
Posty: 44
Rejestracja: czw lip 22, 2021 7:51 pm

Post autor: ddohejtu »

Ciężkie jest życie śląskiego dealera aut, kiedy Pan Ś wpada ze swoimi 10k szukając leasingu z 10% wkładem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
vitammina_

Post autor: vitammina_ »

chyba tak jak do researchu to do usuwania ludzi z grupy tez wynajęli ekipę bo liczba ludzi leci ostro z godziny na godzine 😆😆😆 miotacze
sanna.morgen
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: sob wrz 24, 2022 5:56 pm

Post autor: sanna.morgen »

niestety, szukali tylko kilkukrotnie opiekunki dla dziecka, pompki do basenu i pytali czy sąsiedzi mają prąd xd
Grubababa
Collagen z chlorellą
Posty: 4289
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

ddohejtu pisze: pt lut 09, 2024 6:57 pm Ciężkie jest życie śląskiego dealera aut, kiedy Pan Ś wpada ze swoimi 10k szukając leasingu z 10% wkładem
Jeeeeeeesus ten chlop jest jakiś chory xD
Anita94
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 3:34 pm

Post autor: Anita94 »

Na wszystko odpowiedź
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
LosAnanas
RiczAsFak
Posty: 819
Rejestracja: sob kwie 29, 2023 10:23 pm

Post autor: LosAnanas »

Uprościć kontakt z fanami i w tym celu się likwiduje grupę, która ma kilka tysięcy członków? Bezsens
SkarolinaS
Tritonotti
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 12, 2023 1:39 pm

Post autor: SkarolinaS »

Bez wcześniejszej informacji o uproszczeniu xD
Niezły szacunek do fanów 😂
vitammina_

Post autor: vitammina_ »

Anita94 pisze: sob lut 10, 2024 12:03 am Na wszystko odpowiedź
niech nie udaje i powie prawde, że grunt się pali pod nogami za te komentarze na wykopie i jej świetny wizerunek wiec usuwa każda możliwa formę komunikacji. Grupa spadła, ludzie na yt chyba jeszcze nie wiedza co się odwaliło
Daisy123
SushiAddict
Posty: 834
Rejestracja: ndz mar 12, 2023 6:01 am

Post autor: Daisy123 »

Ten jej maz musi sie wywodzic chyba z jakiejs biedoty skoro zakup auta go tak emocjonuje ze tyle czasu i energii poswiecil na pisanie tych opinii…
Mandi
Mokra Włoszka
Posty: 56
Rejestracja: pt lis 03, 2023 2:33 pm

Post autor: Mandi »

Mnie właśnie dzisiaj wylali xd jest ktoś jeszcze na tej śmiesznej grupie i sprawdzi ile na liczniku?
Madziulka
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 29, 2021 10:38 pm

Post autor: Madziulka »

Ja jestem jeszcze w tym elitarnym gronie 1013 osób 😁
sloniamozna
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 26, 2023 2:46 pm

Post autor: sloniamozna »

Komentarze na yt chyba już też nie działają, ani karta Społeczność, a wydaje mi się, że wcześniej też coś tam pisała. Ale ich muszą palce boleć od tego usuwania. 🤡
Katoshi
PsychoFanka
Posty: 97
Rejestracja: wt sie 29, 2023 10:17 pm

Post autor: Katoshi »

Wrzuciłam komentarz i nawet się nie pojawił :') albo moderują albo usuwają w ciągu minuty. Ode mnie :bad: dla tego kanału.