Muszę bo się udusze

Poznajmy się!
verysweetcherry
Moderator
Posty: 1072
Rejestracja: śr sty 06, 2021 8:38 pm

Muszę bo się udusze

Post autor: verysweetcherry »

Z góry od razu sorry za offtop ,czy coś. Ale już mi się pomału ulewa jak wchodzi nowa osoba na forum,albo siedzi po cichaczu,a tu nagle pierwszy post jaki pisze to taki jakie to forum jest złe,jakie mi okropne,jak plotkujemy i hejtujemy. Serio nie wiem czego spodziewa się ktoś kto wchodzi na takie forum. Ochów,achów i zachwytów,czy w miarę konstruktywnej krytyki na temat poczynań bohaterów wątków???
Sorki ale musiałam to w końcu z siebie wyrzucić ,a nie chciałam tego pisać w każdym wątku w którym to się pojawia 😁
I nie, nie pije do konkretnej osoby ,po prostu kilka takich samych sytuacji już było.
lubieplacki
ToTylkoHermes
Posty: 728
Rejestracja: śr cze 16, 2021 6:03 pm

Post autor: lubieplacki »

verysweetcherry pisze: pn sie 14, 2023 1:58 pm Z góry od razu sorry za offtop ,czy coś. Ale już mi się pomału ulewa jak wchodzi nowa osoba na forum,albo siedzi po cichaczu,a tu nagle pierwszy post jaki pisze to taki jakie to forum jest złe,jakie mi okropne,jak plotkujemy i hejtujemy. Serio nie wiem czego spodziewa się ktoś kto wchodzi na takie forum. Ochów,achów i zachwytów,czy w miarę konstruktywnej krytyki na temat poczynań bohaterów wątków???
Sorki ale musiałam to w końcu z siebie wyrzucić ,a nie chciałam tego pisać w każdym wątku w którym to się pojawia 😁
I nie, nie pije do konkretnej osoby ,po prostu kilka takich samych sytuacji już było.
Forum psują pojedyncze osoby, które przekraczają granice i wykorzystują argument wolności słowa totalnie nie mając pojęcia co to oznacza. Krytyka krytyką, ale zawsze należy zachować kulturę wypowiedzi. Nie wspominając o kwestiach, które nie powinne podlegać dyskusji. Wyzywanie kogoś, obrażanie ze względu na wygląd, wmawianie ciąży/braku dzieci, insynuowanie chorób, komentowanie bliskich, którzy nie są osobami publicznymi - nie powinno się komentować tego typu kwestii.
Liliputen

Post autor: Liliputen »

verysweetcherry pisze: pn sie 14, 2023 1:58 pm Z góry od razu sorry za offtop ,czy coś. Ale już mi się pomału ulewa jak wchodzi nowa osoba na forum,albo siedzi po cichaczu,a tu nagle pierwszy post jaki pisze to taki jakie to forum jest złe,jakie mi okropne,jak plotkujemy i hejtujemy. Serio nie wiem czego spodziewa się ktoś kto wchodzi na takie forum. Ochów,achów i zachwytów,czy w miarę konstruktywnej krytyki na temat poczynań bohaterów wątków???
Sorki ale musiałam to w końcu z siebie wyrzucić ,a nie chciałam tego pisać w każdym wątku w którym to się pojawia 😁
I nie, nie pije do konkretnej osoby ,po prostu kilka takich samych sytuacji już było.
Niestety nie mogę się zgodzić. Konstruktywna krytyka ok, pogadanie sobie o kimś w normalny sposób ok ale na forum widziałam nie raz okropne rzeczy, poza wyśmiewaniem wyglądu widziałam wpis który na szczęście został skasowany ze ktoś życzył jednej influ straty ciąży bo przynajmniej będzie o czym gadać na forum i takie rzeczy sa straszne wiec po prostu sa jakieś granice. Zreszta to forum nie służy tylko do plotkowania, ale również do innych rzeczy, polecajek itd :D