MAMY REAKCJE!!!

Sprawy organizacyjne
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 267
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Info MAMY REAKCJE!!!

Post autor: damascenka »

Dziewczyny, mamy reakcje na forum (prawy górny róg każdego posta)! Nie wiemy na ile dobrze będą działać, ale testujcie. <3
Oczywiście wszystko za zasługą mojego ukochanego narzeczonego. :*
Plotkara
DramaQueen
Posty: 2539
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Meeega 👏🏻👏🏻 Brawo!

Myślałam na początku, że macie reakcję prawników koka na forum 🤣
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:

Kąśliwe komentarze okrutnej Plotkary targają koczki

Niech dzieje się INBA 8-) :twisted:
POMpon
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:18 pm

Post autor: POMpon »

damascenka pisze: pn kwie 05, 2021 7:15 pm Dziewczyny, mamy reakcje na forum (prawy górny róg każdego posta)! Nie wiemy na ile dobrze będą działać, ale testujcie. <3
Oczywiście wszystko za zasługą mojego ukochanego narzeczonego. :*
Jest szansa na dodanie jeszcze opcji, aby było widać kto zareagował na nasz komentarz? :D
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 267
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Hej Wandziaksy!

Reakcje zostały napisane od nowa, wątki powinny ładować się dużo szybciej. Konieczne może być 2-krotne odświeżenie strony, bo w pamięci podręcznej mogą być jakieś stare pliki.

Pozdrawiamy serdecznie :he:
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

marikaa0101 pisze: śr wrz 21, 2022 6:37 pm
Krokusek pisze: śr wrz 21, 2022 9:57 am
luksusowa_pomidorowa pisze: wt wrz 20, 2022 8:22 pm

Mi brakuje reakcji "nie zgadzam się". Często zamiast tego używane jest "Wrr" czy "Smutna minka" i wychodzi agresywnie moim zdaniem.
Nie jestem za tym aby było widać jak kto zareagował. Dzięki anonimowości myślę, że reakcje mogą być bardziej rzetelne. Po drugie już widzę te gównoburze typu: "Ty mi zawsze dajesz złe minki", "No ta, Ty jak zawsze bronisz Mewy" itp. I ogólnie jak emotki są anonimowe to często są posty, że ktoś się czuję urażony, że jego wypowiedź się nie spodobała, co dopiero jak to będzie widoczne. Trochę za bardzo na serio niektórzy to traktują. Nie wszyscy to widzą, bo takie posty lecą za offtop i nie wszyscy zdążą zobaczyć.
edit: z drugiej strony może to by ukróciło zachowania użytkowniczek, które dają takie reakcje tylko dlatego, że kogoś nie lubią. Ja wiem, że na mnie jest co najmniej kilka obrażonych za skasowane posty, bo takie emotki dostaję nawet przy postach neutralnych typu: "Hej, zrobiłam listę nicków z Uniwersum z opisem, żeby było łatwiej".
Też myślę, że zaraz byłyby spiny tego pokroju. A tak z ciekawości... Administracja i moderacja ma podgląd odnośnie osób dających poszczególne reakcje?
Chyba tak, bo od czasu do czasu nawiązują do tego w postach, że widzą kto jaką dał reakcje😏
Co za bzdury xd Ani razu żadna tak nie mogła napisać, bo nie widzimy :D Technicznie jest to do zrobienia i być może dostaniemy taką opcję kiedyś, ale na ten moment nie widzimy :)
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

marikaa0101 pisze: śr wrz 21, 2022 9:46 pm
luksusowa_pomidorowa pisze: śr wrz 21, 2022 9:39 pm
marikaa0101 pisze: śr wrz 21, 2022 6:37 pm

Chyba tak, bo od czasu do czasu nawiązują do tego w postach, że widzą kto jaką dał reakcje😏
Co za bzdury xd Ani razu żadna tak nie mogła napisać, bo nie widzimy :D Technicznie jest to do zrobienia i być może dostaniemy taką opcję kiedyś, ale na ten moment nie widzimy :)
Bzdury? Ile razy było powtarzane przez moderatorki choćby przy okazji ślubu Mukowskich, że widzą które osoby (i że notorycznie te same) dodają reakcje ‚wrr’ kiedy ktoś przykładowo krytykował suknie Wandy?
Znajdź mi proszę takie komentarze skoro tak dobrze pamiętasz. Jest nawet wyszukiwarka :). Mam identyczny widok jak Wy plus opcje typu usuwanie postów czy udzielanie ostrzeżeń.
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

marikaa0101 pisze: śr wrz 21, 2022 10:01 pm
luksusowa_pomidorowa pisze: śr wrz 21, 2022 9:51 pm
marikaa0101 pisze: śr wrz 21, 2022 9:46 pm

Bzdury? Ile razy było powtarzane przez moderatorki choćby przy okazji ślubu Mukowskich, że widzą które osoby (i że notorycznie te same) dodają reakcje ‚wrr’ kiedy ktoś przykładowo krytykował suknie Wandy?
Znajdź mi proszę takie komentarze skoro tak dobrze pamiętasz. Jest nawet wyszukiwarka :). Mam identyczny widok jak Wy plus opcje typu usuwanie postów czy udzielanie ostrzeżeń.
Przecież nie napisała, że wie o kogo chodzi. W takim stylu piszą komentarze dziewczyny często. To jest właśnie to o czym pisałam wyżej - że może lepiej, żeby właśnie dalej nie było wiadomo kto daje minki, bo już w ogóle się atmosfera zagęści. Jeszcze jakiś komentarz? Wedle Twojej wypowiedzi powinno być ich więcej, ta w sumie nic nie wnosi.
edit:
Obrazek

Jak klikam na emotki to po prostu się zatwierdzają albo odtwierdzają.

edit:
Być może Manolo miała na myśli to co ja kiedyś:
Obrazek
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 267
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Powyżej przenieśliśmy posty z wątku z ankietą

Zapraszam do dyskusji na temat tego, czy (i dla kogo) powinna być widoczność reakcji