TEMAT POLITYCZNY

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

TEMAT POLITYCZNY

Post autor: UwaloneManolo »

Jako że często offtopujemy w innych wątkach do tematów politycznych, to zapraszam do dyskusji na ten temat w poniższym wątku :)
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

1. Nie mam na kogo głosować. Co robić, jak żyć?
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Co myślicie o Nowym Ładzie dla Polski?
cała lista obietnic jest tu jak coś: https://twitter.com/Hvbsvn/status/1393528584829034497
Awatar użytkownika
garnette
Currently:Top
Posty: 714
Rejestracja: wt sty 12, 2021 5:35 pm

Post autor: garnette »

UwaloneManolo pisze: ndz maja 16, 2021 3:01 pm Co myślicie o Nowym Ładzie dla Polski?
cała lista obietnic jest tu jak coś: https://twitter.com/Hvbsvn/status/1393528584829034497
Na razie to jakoś tak mi się głównie kojarzy... ;P
Załączniki
nowyłąd.jpg
nowyłąd.jpg (45.75 KiB) Przejrzano 2430 razy
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

garnette pisze: wt maja 18, 2021 12:38 pm
UwaloneManolo pisze: ndz maja 16, 2021 3:01 pm Co myślicie o Nowym Ładzie dla Polski?
cała lista obietnic jest tu jak coś: https://twitter.com/Hvbsvn/status/1393528584829034497
Na razie to jakoś tak mi się głównie kojarzy... ;P
o chuju złoty... nie znałam tego... :'(
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Misiapatysia
Gacie z oceanu
Posty: 41
Rejestracja: śr sty 06, 2021 7:45 pm

Post autor: Misiapatysia »

Co myślicie o sytuacji na granicy ? :c
Awatar użytkownika
CaptainObvious
BagietkaZszarlott
Posty: 167
Rejestracja: pt cze 25, 2021 1:40 pm

Post autor: CaptainObvious »

Misiapatysia pisze: pt lis 12, 2021 9:57 am Co myślicie o sytuacji na granicy ? :c
śledzę to na bieżąco, ale nie boję się, że się przerodzi to w wojnę ogólnokrajową. To raczej zasłona dla Rosji, żeby zająć kolejny teren Ukrainy
Jeśli to czytasz, to znaczy, że umiesz czytać
Dynas-tia

Post autor: Dynas-tia »

Wspolczuje Ukraincom.
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Byłam wczoraj z trójką przyjaciół na piwie z Mentzenem w Warszawie.
Nie powiem, dla (niewojującej) lewaczki to było orzeźwiające doświadczenie i poczułam, że siedzę w bardzo mocnej bańce informacyjnej.

Przykład:
Mentzen mówi że jakiśtam minister zamówił 200 mln szczepionek za 10 mld. I po co skoro większość społeczeństwa nie chce się szczepić.
My patrzymy w czwórkę po sobie z zażenowaniem, wszyscy po 3 dawkach czy ile tam było bo kto by to pamiętał
A tłum wiwatuje i klaszcze 🤨😳

Ze smaczków, to Mentzen niewprost przyznał, że będzie kandydował na prezesa partii. (Korwin nie będzie startował na prezesa partii)
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Kolejny temat. KATASTROFA BIOLOGICZNA. Szkoda mi słów na to olewajstwo, nicnieróbstwo i zamiatanie spraw pod dywan.

Zostawię chociaż memy z wykopu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

atat pisze: pt sie 12, 2022 3:12 pm Kolejny temat. KATASTROFA BIOLOGICZNA. Szkoda mi słów na to olewajstwo, nicnieróbstwo i zamiatanie spraw pod dywan.

Zostawię chociaż memy z wykopu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mi brakuje już sił. Kiedyś miałam chociaż nadzieję, że ludzie się opamiętają. Teraz już nie mam złudzeń. Chociaż z chęcią poczytam argumenty użytkowniczek, które głosowały za PiS-em i dlaczego. Chętnie podyskutuję.
Qjahu
BlondDoczep
Posty: 133
Rejestracja: sob cze 25, 2022 6:18 pm

Post autor: Qjahu »

atat pisze: pt sie 12, 2022 3:10 pm Byłam wczoraj z trójką przyjaciół na piwie z Mentzenem w Warszawie.
Nie powiem, dla (niewojującej) lewaczki to było orzeźwiające doświadczenie i poczułam, że siedzę w bardzo mocnej bańce informacyjnej.

Przykład:
Mentzen mówi że jakiśtam minister zamówił 200 mln szczepionek za 10 mld. I po co skoro większość społeczeństwa nie chce się szczepić.
My patrzymy w czwórkę po sobie z zażenowaniem, wszyscy po 3 dawkach czy ile tam było bo kto by to pamiętał
A tłum wiwatuje i klaszcze 🤨😳

Ze smaczków, to Mentzen niewprost przyznał, że będzie kandydował na prezesa partii. (Korwin nie będzie startował na prezesa partii)
Na spotkanie z Mentzenem akurat pewnie przyszła ta część co się szczepić nie chciała i nie chce, ale ja znam sporo osób, które po 2 dawkach teraz są przeciwnikami bo źle się czuli, mieli jakieś NOPy, więc myślę, że pewnie prawda jest gdzieś po środku i mniej więcej połowa chce, a druga nie. Na pewno gdyby nie było to nigdzie wymagane, jak wcześniej np.do podróży w niektóre kraje, to jeszcze mniej osób by się szczepiło. W mojej bańce dużo ludzi mówi, że zaszczepiło się tylko dla wakacji a teraz żałuje
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

Qjahu pisze: sob sie 13, 2022 1:35 pm
atat pisze: pt sie 12, 2022 3:10 pm Byłam wczoraj z trójką przyjaciół na piwie z Mentzenem w Warszawie.
Nie powiem, dla (niewojującej) lewaczki to było orzeźwiające doświadczenie i poczułam, że siedzę w bardzo mocnej bańce informacyjnej.

Przykład:
Mentzen mówi że jakiśtam minister zamówił 200 mln szczepionek za 10 mld. I po co skoro większość społeczeństwa nie chce się szczepić.
My patrzymy w czwórkę po sobie z zażenowaniem, wszyscy po 3 dawkach czy ile tam było bo kto by to pamiętał
A tłum wiwatuje i klaszcze 🤨😳

Ze smaczków, to Mentzen niewprost przyznał, że będzie kandydował na prezesa partii. (Korwin nie będzie startował na prezesa partii)
Na spotkanie z Mentzenem akurat pewnie przyszła ta część co się szczepić nie chciała i nie chce, ale ja znam sporo osób, które po 2 dawkach teraz są przeciwnikami bo źle się czuli, mieli jakieś NOPy, więc myślę, że pewnie prawda jest gdzieś po środku i mniej więcej połowa chce, a druga nie. Na pewno gdyby nie było to nigdzie wymagane, jak wcześniej np.do podróży w niektóre kraje, to jeszcze mniej osób by się szczepiło. W mojej bańce dużo ludzi mówi, że zaszczepiło się tylko dla wakacji a teraz żałuje
U mnie w sumie znajomi, bliższa rodzina z jednej strony, ciotki, to chyba wszyscy po 3 dawkach. Za to z drugiej strony rodziny to tryb teorie spiskowe. Ja zachorowałam, jak jeszcze moja grupa wiekowa nie mogła być szczepiona i prawie zeszłam. Skutki mam do teraz. Za to kilka tygodni temu skończyłam chorowanie numer 2 (jestem po 3 dawkach) i czułam się mega źle, ale miałam normalną saturację i nie bałam się, że umrę. Ogólnie jestem ciekawa czy uda im się zbadać dlaczego jednych łapało bardziej, innych mniej. że zdarzało się umierać sportowcom, a zaniedbani ludzie przechodzili łagodnie. Czy jakieś uwarunkowanie genetyczne czy coś.
a co do tematu politycznego to ich rozegranie pandemii, to kuźwa też smutny kabaret naszym kosztem.
Awatar użytkownika
Muffin_the_Puffin
MoetGlass
Posty: 250
Rejestracja: sob sie 13, 2022 12:07 pm

Post autor: Muffin_the_Puffin »

atat pisze: pt sie 12, 2022 3:10 pm Ze smaczków, to Mentzen niewprost przyznał, że będzie kandydował na prezesa partii. (Korwin nie będzie startował na prezesa partii)
to było wiadome już na etapie odcinania się wszystkich od Korwina. Mentzen nie odszedł od Korwina właśnie dlatego