Buty - marki

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Awatar użytkownika
Brida
Koczkodan
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 08, 2022 7:14 pm

Buty - marki

Post autor: Brida »

Kojarzy ktoś może markę Caprice? Macie ich buty? Warto? :)
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 935
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

To chyba niemiecka marka. Buty są dobrej jakości, wygodne, ale co do estetyki to już kwestia gustu.
Niech dzieje się magia!
KlipT
Drama Maker
Posty: 2435
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

Brida pisze: śr mar 15, 2023 8:52 pm Kojarzy ktoś może markę Caprice? Macie ich buty? Warto? :)
Mam. Dobrze dogadują się z moja stopą, kupuje na zalando w "śmiesznych" cenach.
Jakościowo lepsze niż np marco tozzi, tamaris, ryłko czy wojas. Co rozumiem przez lepsze:

- w porównaniu z w/w po sezonie noszenia mają mniejsze ślady użytkowania (o każde buty dbam tak samo, tymi samymi srodkami)
- zimowe mają lepsze ocieplenie (są cieplejsze)
- bardziej pasuje mi sposób wyprofilowania obcasa (przy obcasie tej samej długosci, w caprice lepiej czuje się po kilku godzinach noszenia)

Czy polecam? Nie mam pojęcia. uwazam, ze wbrew pozorom buty poszczególnych marek różnią się między sobą niuansami, które przekłądają się na ich dopasowanie do stopy. I na tym polega magia tego, że jedne buty znosimy lepiej niż inne.
@-->---
Awatar użytkownika
Brida
Koczkodan
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 08, 2022 7:14 pm

Post autor: Brida »

KlipT pisze: pn mar 20, 2023 6:04 pm
Brida pisze: śr mar 15, 2023 8:52 pm Kojarzy ktoś może markę Caprice? Macie ich buty? Warto? :)
Mam. Dobrze dogadują się z moja stopą, kupuje na zalando w "śmiesznych" cenach.
Jakościowo lepsze niż np marco tozzi, tamaris, ryłko czy wojas. Co rozumiem przez lepsze:

- w porównaniu z w/w po sezonie noszenia mają mniejsze ślady użytkowania (o każde buty dbam tak samo, tymi samymi srodkami)
- zimowe mają lepsze ocieplenie (są cieplejsze)
- bardziej pasuje mi sposób wyprofilowania obcasa (przy obcasie tej samej długosci, w caprice lepiej czuje się po kilku godzinach noszenia)

Czy polecam? Nie mam pojęcia. uwazam, ze wbrew pozorom buty poszczególnych marek różnią się między sobą niuansami, które przekłądają się na ich dopasowanie do stopy. I na tym polega magia tego, że jedne buty znosimy lepiej niż inne.
Dziękuję, o to mi chodziło! Nie mam raczej problemów z dopasowaniem butów, w sensie zazwyczaj mnie nie obcierają itd, chodziło mi właśnie o takie obiektywne kwestie związane z jakością. Także jeszcze raz dziękuję :)
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1834
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Dziewczyny a polecacie jakieś wygodne szpilki? Jakiej marki? Idę na wesele i muszę kupić jakieś buty zawsze brałam niewygodne patrzyłam tylko na wygląd a teraz chce jakieś porządne szpilki dobrze zrobione wygodne
Wiem wiecej
KlipT
Drama Maker
Posty: 2435
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

Olfic pisze: wt mar 21, 2023 11:01 pm Dziewczyny a polecacie jakieś wygodne szpilki? Jakiej marki? Idę na wesele i muszę kupić jakieś buty zawsze brałam niewygodne patrzyłam tylko na wygląd a teraz chce jakieś porządne szpilki dobrze zrobione wygodne
Polecam zajśc do sklepu po całym dniu spędzonym na nogach lub latem po solidnym spacerze i zmierzyć kilka par, bez pośpiechu. I przygotowywać nogę czyli zacząć regularnie nosić buty na obcasie ;)
@-->---
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1834
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

KlipT pisze: ndz kwie 02, 2023 4:13 pm
Olfic pisze: wt mar 21, 2023 11:01 pm Dziewczyny a polecacie jakieś wygodne szpilki? Jakiej marki? Idę na wesele i muszę kupić jakieś buty zawsze brałam niewygodne patrzyłam tylko na wygląd a teraz chce jakieś porządne szpilki dobrze zrobione wygodne
Polecam zajśc do sklepu po całym dniu spędzonym na nogach lub latem po solidnym spacerze i zmierzyć kilka par, bez pośpiechu. I przygotowywać nogę czyli zacząć regularnie nosić buty na obcasie ;)
Super porada dzisiaj wybieram się wieczorem na zakupy przymierzać 😊
Wiem wiecej