Bruksizm - botox, leczenie i te sprawy

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Re: Bruksizm - botox, leczenie i te sprawy

Post autor: UwaloneManolo »

UwaloneManolo pisze: śr lut 24, 2021 10:22 pm chciałam was zapytać, od czego zależy cena zabiegu? W salonie, do którego chcę iść to są widełki 600-1000zł.
podbijam to pytanie, bo chyba nie zauważyłyście :(
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Plotkara
DramaQueen
Posty: 2575
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

UwaloneManolo pisze: pt lut 26, 2021 7:27 pm
UwaloneManolo pisze: śr lut 24, 2021 10:22 pm chciałam was zapytać, od czego zależy cena zabiegu? W salonie, do którego chcę iść to są widełki 600-1000zł.
podbijam to pytanie, bo chyba nie zauważyłyście :(
Pewnie od ilości produktu, czyli ile ml botoksu będą musieli wstrzyknąć. A i nie idź do salonu, tylko do lekarza od estetycznej, a najlepiej - osoby, która się zna na bruksizmie.

Ja zobaczę jak czasowo, ale mam plan w marcu lub w kwietniu pójść
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:

Kąśliwe komentarze okrutnej Plotkary targają koczki

Niech dzieje się INBA 8-) :twisted:
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

a od czego zależy ilość ml?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Plotkara
DramaQueen
Posty: 2575
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

UwaloneManolo pisze: pt lut 26, 2021 7:40 pm a od czego zależy ilość ml?
Może od napięcia mięśnia? Pewnie jakoś to sprawdzają i obstawiam, że jedna część twarzy ma silniej napięte, i że na pierwszy raz nie dają dużo, tylko czekają na feedback od pacjenta po
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:

Kąśliwe komentarze okrutnej Plotkary targają koczki

Niech dzieje się INBA 8-) :twisted:
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

ok czyli jak pójdę pierwszy raz, to jest szansa na zapłacenie 600zł a nie 1000zł :D to lecę tam :D dziękuję za odpowiedź
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Plotkara
DramaQueen
Posty: 2575
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

UwaloneManolo pisze: pt lut 26, 2021 7:46 pm ok czyli jak pójdę pierwszy raz, to jest szansa na zapłacenie 600zł a nie 1000zł :D to lecę tam :D dziękuję za odpowiedź
Tak myślę, ale nastawiam się sama na 1000 😂
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:

Kąśliwe komentarze okrutnej Plotkary targają koczki

Niech dzieje się INBA 8-) :twisted:
KlipT
Drama Maker
Posty: 2436
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

UwaloneManolo pisze: pt lut 26, 2021 7:46 pm ok czyli jak pójdę pierwszy raz, to jest szansa na zapłacenie 600zł a nie 1000zł :D to lecę tam :D dziękuję za odpowiedź
Ceny zabiegów zależą od wielu czynników, nie tylko ilości ml. Zwykle gabinet ma kilka różnych preparatów i tu leży sekret rozstrzału ceny zabiegu. Jedne podają zwykła strzykawka inne tylko ta, sugerowana przez producenta (bo np światło zwykłej jest za wąskie, by móc jej użyć) inna sprawa, że czasem podaje się toto pod mikroskopem (dobra, to promil przypadków, ale jest)
Itd

Prócz botoksu, który jest lansowany, polecam nie tylko tapy, ale.. drenaż limfatyczny. Daje fajne efekty przy różnego rodzaju porażeniach, ale też w tym przypadku.
@-->---
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

KlipT pisze: pn mar 08, 2021 11:05 pm
UwaloneManolo pisze: pt lut 26, 2021 7:46 pm ok czyli jak pójdę pierwszy raz, to jest szansa na zapłacenie 600zł a nie 1000zł :D to lecę tam :D dziękuję za odpowiedź
Ceny zabiegów zależą od wielu czynników, nie tylko ilości ml. Zwykle gabinet ma kilka różnych preparatów i tu leży sekret rozstrzału ceny zabiegu. Jedne podają zwykła strzykawka inne tylko ta, sugerowana przez producenta (bo np światło zwykłej jest za wąskie, by móc jej użyć) inna sprawa, że czasem podaje się toto pod mikroskopem (dobra, to promil przypadków, ale jest)
Itd

Prócz botoksu, który jest lansowany, polecam nie tylko tapy, ale.. drenaż limfatyczny. Daje fajne efekty przy różnego rodzaju porażeniach, ale też w tym przypadku.
o, dzięki! Bardzo przydatny komentarz.
A kiedy robią to pod mikroskopem?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
KlipT
Drama Maker
Posty: 2436
Rejestracja: pn sty 11, 2021 10:44 am

Post autor: KlipT »

UwaloneManolo pisze: wt mar 09, 2021 12:07 pm
KlipT pisze: pn mar 08, 2021 11:05 pm
UwaloneManolo pisze: pt lut 26, 2021 7:46 pm ok czyli jak pójdę pierwszy raz, to jest szansa na zapłacenie 600zł a nie 1000zł :D to lecę tam :D dziękuję za odpowiedź
Ceny zabiegów zależą od wielu czynników, nie tylko ilości ml. Zwykle gabinet ma kilka różnych preparatów i tu leży sekret rozstrzału ceny zabiegu. Jedne podają zwykła strzykawka inne tylko ta, sugerowana przez producenta (bo np światło zwykłej jest za wąskie, by móc jej użyć) inna sprawa, że czasem podaje się toto pod mikroskopem (dobra, to promil przypadków, ale jest)
Itd

Prócz botoksu, który jest lansowany, polecam nie tylko tapy, ale.. drenaż limfatyczny. Daje fajne efekty przy różnego rodzaju porażeniach, ale też w tym przypadku.
o, dzięki! Bardzo przydatny komentarz.
A kiedy robią to pod mikroskopem?
Kiedy lekarz dojdzie do wniosku, że nie ma pełnego obrazu sytuacji. Coś jak w przypadku leczenia kanałowego :)
Zazwyczaj w grę wchodzą pacjenci po urazach. Tylko to już naprawdę trzeba mieć konkretny problem, żeby z bruksizmem trafić czy pod mikroskop czy na konsultacje do chirurga.
@-->---
Apis
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 22, 2021 12:10 am

Post autor: Apis »

Dziewczyny może głupie pytanie ale czy zastrzyki na bruksizm są robione na zewnatrz czy od wewnątrz? ;)
FashFash
RealDiamond
Posty: 766
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:02 pm

Post autor: FashFash »

Apis pisze: sob sty 28, 2023 12:46 pm Dziewczyny może głupie pytanie ale czy zastrzyki na bruksizm są robione na zewnatrz czy od wewnątrz? ;)
Masz normalnie od zewnątrz w mięsień. Zazwyczaj po 3x na stronę, ale to zależy kto jaką ma metodę. Jest też bez znieczulenia, ale nie martw się, bo ból jest do przeżycia. W pierwszych dwóch dobach się nie czuje, potem jest takaaaa ulgaaaa. Jednak uprzedzam, że mi efekt zniknął po 4 miesiącach (zależy od metabolizmu i innych czynników) potem nie dostrzykiwałam tylko zaczęłam masować twarz masażerem Sarah Chapman i pomaga B)
Awatar użytkownika
nabogato0
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: ndz sty 16, 2022 4:36 pm

Post autor: nabogato0 »

Czy jest tu może ktoś z Wrocławia i poleca dobrego fizjo, który ogarnia bruksizm?
  • look at you, boy, i invented you
    your gucci tennis shoes, runnin' from your issues.
    cardio good for the heart,
    i figured we could work it out.
Wunsz
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 01, 2021 7:57 am

Post autor: Wunsz »

nabogato0 pisze: pt maja 12, 2023 2:15 am Czy jest tu może ktoś z Wrocławia i poleca dobrego fizjo, który ogarnia bruksizm?
tak, ja chodzę do Wiktorii Wlaźlik, ogromna wiedza i już po kilku sesjach czuję ogromną różnicę :)
Awatar użytkownika
nabogato0
BlondDoczep
Posty: 129
Rejestracja: ndz sty 16, 2022 4:36 pm

Post autor: nabogato0 »

Wunsz pisze: śr cze 14, 2023 9:14 am
nabogato0 pisze: pt maja 12, 2023 2:15 am Czy jest tu może ktoś z Wrocławia i poleca dobrego fizjo, który ogarnia bruksizm?
tak, ja chodzę do Wiktorii Wlaźlik, ogromna wiedza i już po kilku sesjach czuję ogromną różnicę :)
Dziękuję! :he:
  • look at you, boy, i invented you
    your gucci tennis shoes, runnin' from your issues.
    cardio good for the heart,
    i figured we could work it out.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

A jakie są najgorsze powikłania jakie mogą być po tym? Widzialyscie te badania ze ileś tam osób wzrok straciło i ze toksyna botulinowa migruje i nawet w mózgu była? Chciałabym zrobić sobie ale trochę mnie to odstrasza
Wiem wiecej
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Dziewczyny zrobiłam botox na bruksizm tydzień temu i nada nie czuje zupełnie nic zadnej zmiany :(((
Wiem wiecej
drty_mfck
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: czw paź 26, 2023 1:52 am

Post autor: drty_mfck »

Ja przeszłam krótką, bo kilkumiesięczną fazę bruksizmu, podczas leczenia ortodontycznego. W momencie gdy wjechały wyciagi (te gumeczki które zakłada się na zamki, by zmienić pozycję szczęki górnej względem dolnej), zaczęłam mieć początki szczękościsku i bruksizm. Głównie nocą, choć w dzień też łapałam się na tym, że zaciskam szczękę aż prawie do skurczu. Wszystko przeszło, jak ręką odjął, w momencie gdy szczęki już były ustawione względem siebie prawidłowo. Może to być jakiś trop dla Was - wizyta u ortodonty. polecałabym też skonsultować się z ortognatykiem
jaskana
Tritonotti
Posty: 186
Rejestracja: ndz mar 06, 2022 11:10 am

Post autor: jaskana »

Mi znajoma powiedziała, że warto jeszcze sprawdzić czy nie ma się np. owsików.