Chirurgia plastyczna - co sobie zoperowałyście/ chciałybyście zoperować

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Marta55555

Chirurgia plastyczna - co sobie zoperowałyście/ chciałybyście zoperować

Post autor: Marta55555 »

Pogadajmy o chirurgii plastycznej. Jakie operacje miałyście, u kogo, za ile, jak wyglądała rekonwalescencja albo co chciałybyście sobie zoperować / jakie alternatywne zabiegi medycyny estetycznej zamiast operacji.
Dla kogo to nie jest tabu i chce się czymś podzielić, to zapraszam do dyskusji :)
Ava Adore
BlondDoczep
Posty: 126
Rejestracja: wt lis 01, 2022 4:59 pm

Post autor: Ava Adore »

Miałam całkowitą korekcję nosa za 19 000 (a będzie tylko drożej...)
Planuje wymodelować sobie brodę kwasem hial., bo mam lekko cofniętą.
Marta55555

Post autor: Marta55555 »

Ava Adore pisze: wt lis 15, 2022 5:33 pm Miałam całkowitą korekcję nosa za 19 000 (a będzie tylko drożej...)
Planuje wymodelować sobie brodę kwasem hial., bo mam lekko cofniętą.
Dzieki za podzielenie. Czy jestes zadowolona z nosa? czy widać zrobioną operację czy w 100% naturalny look i nikt nowy się nie kapnął?
Ava Adore
BlondDoczep
Posty: 126
Rejestracja: wt lis 01, 2022 4:59 pm

Post autor: Ava Adore »

Marta55555 pisze: wt lis 15, 2022 7:39 pm
Ava Adore pisze: wt lis 15, 2022 5:33 pm Miałam całkowitą korekcję nosa za 19 000 (a będzie tylko drożej...)
Planuje wymodelować sobie brodę kwasem hial., bo mam lekko cofniętą.
Dzieki za podzielenie. Czy jestes zadowolona z nosa? czy widać zrobioną operację czy w 100% naturalny look i nikt nowy się nie kapnął?

Jestem zadowolona ;) u mnie widać bardzo, ze miałam operacje. Nos miałam duży i jeszcze z garbem. Teraz jest mniejszy, prosty, ale nie aż taki instagramowy mały, bo takiego aż nie chciałam. Ogólnie ludzie mówią, ze już nie pamiętają jaki miałam wcześniej nos
Marta55555

Post autor: Marta55555 »

Ava Adore pisze: wt lis 15, 2022 7:54 pm
Marta55555 pisze: wt lis 15, 2022 7:39 pm
Ava Adore pisze: wt lis 15, 2022 5:33 pm Miałam całkowitą korekcję nosa za 19 000 (a będzie tylko drożej...)
Planuje wymodelować sobie brodę kwasem hial., bo mam lekko cofniętą.
Dzieki za podzielenie. Czy jestes zadowolona z nosa? czy widać zrobioną operację czy w 100% naturalny look i nikt nowy się nie kapnął?

Jestem zadowolona ;) u mnie widać bardzo, ze miałam operacje. Nos miałam duży i jeszcze z garbem. Teraz jest mniejszy, prosty, ale nie aż taki instagramowy mały, bo takiego aż nie chciałam. Ogólnie ludzie mówią, ze już nie pamiętają jaki miałam wcześniej nos
super, że operacja się udała. Pewnie dużo zmieniła w zyciu, jak pozbyłas sie kompleksu.
ultramaryna

Post autor: ultramaryna »

Marta55555 pisze: wt lis 15, 2022 3:28 pm Pogadajmy o chirurgii plastycznej. Jakie operacje miałyście, u kogo, za ile, jak wyglądała rekonwalescencja albo co chciałybyście sobie zoperować / jakie alternatywne zabiegi medycyny estetycznej zamiast operacji.
Dla kogo to nie jest tabu i chce się czymś podzielić, to zapraszam do dyskusji :)
Ja miałam korektę nosa. Zapłaciłam 12 tysiecy. To były jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w moim życiu. Polecam każdemu, kto ma kompleksy i środki finansowe, żeby zmienić swoje życie na lepsze 🙂 Efekt było widać od razu, natomiast operacja zbiegła się z obcięciem włosów i wielu ludzi mówiło mi, że "wyglądam zupełnie inaczej, nowa twarz w tej fryzurze, całkiem inna buzia" itd. i przypuszczam, że wiązali to właśnie ze zmianą włosów 😃

Poza tym regularnie korzystam z botoksu na żwacze (oprócz leczenia bruksizmu daje to też efekt wizualny - wyszczuplone dolne piętro twarzy). Niedawno pierwszy raz w życiu zrobiłam botoks na okolice mimiczne (czoło, okolice brwi i oka). Efekt super 🙂
Awatar użytkownika
nesquik
Mokra Włoszka
Posty: 59
Rejestracja: czw sty 07, 2021 7:00 pm

Post autor: nesquik »

Ja mam zrobiony biust. Implant anatomiczny. Robiłam w 2017r i nigdy tej decyzji nie żałowałam :fire: W końcu mogę nosić sukienki z odkrytymi plecami, stroje kąpielowe i bieliznę bez gąbek w staniku. :good:
Marta55555

Post autor: Marta55555 »

nesquik pisze: sob lis 26, 2022 9:16 am Ja mam zrobiony biust. Implant anatomiczny. Robiłam w 2017r i nigdy tej decyzji nie żałowałam :fire: W końcu mogę nosić sukienki z odkrytymi plecami, stroje kąpielowe i bieliznę bez gąbek w staniku. :good:
zawsze mnie zastanawiało jaki w dotyku jest biust z implantem.. czy da się zorientować, że jest tam implant
Awatar użytkownika
nesquik
Mokra Włoszka
Posty: 59
Rejestracja: czw sty 07, 2021 7:00 pm

Post autor: nesquik »

Marta55555 pisze: sob lis 26, 2022 1:31 pm
nesquik pisze: sob lis 26, 2022 9:16 am Ja mam zrobiony biust. Implant anatomiczny. Robiłam w 2017r i nigdy tej decyzji nie żałowałam :fire: W końcu mogę nosić sukienki z odkrytymi plecami, stroje kąpielowe i bieliznę bez gąbek w staniku. :good:
zawsze mnie zastanawiało jaki w dotyku jest biust z implantem.. czy da się zorientować, że jest tam implant
Niestety nie ukryjesz, że cycek zrobiony. Wyglądają pięknie ale w dotyku są dość twarde... jak taki jędrny pośladek (chociaż to pewnie zależy od rodzaju implantu/firmy). Naturalna pierś jest milsza w dotyku. Coś za coś ;) Poza tym u mnie piersi po operacji są wrażliwsze na dotyk i jest to bardzo na plus :D
Martyda22
Szarlotta
Posty: 429
Rejestracja: śr lip 07, 2021 3:44 pm

Post autor: Martyda22 »

Czy któraś z was miała operację opadających powiek? Ile taka operacja/zabieg kosztuje i kogo polecacie?
aa.joot
Skarpeta Rakieta
Posty: 84
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 5:58 am

Post autor: aa.joot »

Miała któraś może wolumetrie twarzy robioną? na opadające kąciki ust? :D
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

aa.joot pisze: wt sie 22, 2023 11:41 pm Miała któraś może wolumetrie twarzy robioną? na opadające kąciki ust? :D
Ja miałam wolumetrie i nie polecam. Jeśli masz idealnie szczupła i wąska twarz to możesz zrobić wolumetrie, ale w przypadku zwykłej twarzy robi się ogromna kwadratowa i męska, a jeśli do tego masz bruksizm- to już całkiem przeciwwskazanie do wolumetrii bo szczeka zaciskana wyglada z wilumetria jak pudło kanciaste
Wiem wiecej
aa.joot
Skarpeta Rakieta
Posty: 84
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 5:58 am

Post autor: aa.joot »

Olfic pisze: pt sie 25, 2023 4:54 pm
aa.joot pisze: wt sie 22, 2023 11:41 pm Miała któraś może wolumetrie twarzy robioną? na opadające kąciki ust? :D
Ja miałam wolumetrie i nie polecam. Jeśli masz idealnie szczupła i wąska twarz to możesz zrobić wolumetrie, ale w przypadku zwykłej twarzy robi się ogromna kwadratowa i męska, a jeśli do tego masz bruksizm- to już całkiem przeciwwskazanie do wolumetrii bo szczeka zaciskana wyglada z wilumetria jak pudło kanciaste
no wlasnie mam opadajace kaciki ust przez co wygladam na wiecznie niezadowolona :') i dermatolog mi zaproponowala wolumetrie kwasem hialuronowym, ze to niby jakos podnosi kaciki i bylam ciekawa czy komus to pomoglo
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

aa.joot pisze: sob sie 26, 2023 10:20 pm
Olfic pisze: pt sie 25, 2023 4:54 pm
aa.joot pisze: wt sie 22, 2023 11:41 pm Miała któraś może wolumetrie twarzy robioną? na opadające kąciki ust? :D
Ja miałam wolumetrie i nie polecam. Jeśli masz idealnie szczupła i wąska twarz to możesz zrobić wolumetrie, ale w przypadku zwykłej twarzy robi się ogromna kwadratowa i męska, a jeśli do tego masz bruksizm- to już całkiem przeciwwskazanie do wolumetrii bo szczeka zaciskana wyglada z wilumetria jak pudło kanciaste
no wlasnie mam opadajace kaciki ust przez co wygladam na wiecznie niezadowolona :') i dermatolog mi zaproponowala wolumetrie kwasem hialuronowym, ze to niby jakos podnosi kaciki i bylam ciekawa czy komus to pomoglo
Podniesie bo modeluje tez policzki wiec jak będą dużo ostrzyknięte to sie reszta do góry podniesie ale za to bedziesz okrągła :( ja żałuje ze zrobiłam
Wiem wiecej
aa.joot
Skarpeta Rakieta
Posty: 84
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 5:58 am

Post autor: aa.joot »

Olfic pisze: ndz sie 27, 2023 12:00 am
aa.joot pisze: sob sie 26, 2023 10:20 pm
Olfic pisze: pt sie 25, 2023 4:54 pm

Ja miałam wolumetrie i nie polecam. Jeśli masz idealnie szczupła i wąska twarz to możesz zrobić wolumetrie, ale w przypadku zwykłej twarzy robi się ogromna kwadratowa i męska, a jeśli do tego masz bruksizm- to już całkiem przeciwwskazanie do wolumetrii bo szczeka zaciskana wyglada z wilumetria jak pudło kanciaste
no wlasnie mam opadajace kaciki ust przez co wygladam na wiecznie niezadowolona :') i dermatolog mi zaproponowala wolumetrie kwasem hialuronowym, ze to niby jakos podnosi kaciki i bylam ciekawa czy komus to pomoglo
Podniesie bo modeluje tez policzki wiec jak będą dużo ostrzyknięte to sie reszta do góry podniesie ale za to bedziesz okrągła :( ja żałuje ze zrobiłam
Kurcze.. a ja mam taka juz dosc typowo pyzowata buzie ala baby face :( Babeczka zaproponowala po ok 1ml na policzek, myslisz, ze to duzo?
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

aa.joot pisze: ndz sie 27, 2023 4:10 pm
Olfic pisze: ndz sie 27, 2023 12:00 am
aa.joot pisze: sob sie 26, 2023 10:20 pm

no wlasnie mam opadajace kaciki ust przez co wygladam na wiecznie niezadowolona :') i dermatolog mi zaproponowala wolumetrie kwasem hialuronowym, ze to niby jakos podnosi kaciki i bylam ciekawa czy komus to pomoglo
Podniesie bo modeluje tez policzki wiec jak będą dużo ostrzyknięte to sie reszta do góry podniesie ale za to bedziesz okrągła :( ja żałuje ze zrobiłam
Kurcze.. a ja mam taka juz dosc typowo pyzowata buzie ala baby face :( Babeczka zaproponowala po ok 1ml na policzek, myslisz, ze to duzo?
Jeju bardzo dużo! Jedyne co mogę polecić co trochę poprawi owal twarzy i nie zaszkodzi to broda- zrob sobie bardziej wymodelowaną szpiczasta brodę to zawsze fajnie wyglada chyba ze ktoś ma bardzo chuda twarz już i długa to wtedy nie…
Wiem wiecej
paula9876
PsychoFanka
Posty: 5250
Rejestracja: śr lut 02, 2022 2:33 pm

Post autor: paula9876 »

Olfic pisze: ndz sie 27, 2023 6:02 pm
aa.joot pisze: ndz sie 27, 2023 4:10 pm
Olfic pisze: ndz sie 27, 2023 12:00 am

Podniesie bo modeluje tez policzki wiec jak będą dużo ostrzyknięte to sie reszta do góry podniesie ale za to bedziesz okrągła :( ja żałuje ze zrobiłam
Kurcze.. a ja mam taka juz dosc typowo pyzowata buzie ala baby face :( Babeczka zaproponowala po ok 1ml na policzek, myslisz, ze to duzo?
Jeju bardzo dużo! Jedyne co mogę polecić co trochę poprawi owal twarzy i nie zaszkodzi to broda- zrob sobie bardziej wymodelowaną szpiczasta brodę to zawsze fajnie wyglada chyba ze ktoś ma bardzo chuda twarz już i długa to wtedy nie…
Ale jak ma pyzowata buzie i nagle doda sobie kwas w brode to bedzie to komicznie wygladac 😄 najlepsze sa stymulatory, kwas dodaje objetosci tylko
klaudiaadhd
BlondDoczep
Posty: 146
Rejestracja: pn mar 18, 2024 6:03 pm

Post autor: klaudiaadhd »

Mój ogromny kompleks - pyzowata buzia. Próbowałam już wszystkiego - schudnąć, gua sha, jakieś taśmy i nic nie daje. Wiem że jest wolumetria i inne tego typu zabiegi jednak wiem że wolumetria może bardziej poszerzyć mi buzię. Myślałam nad liposukcją policzków, nie wiem jak to się fachowo nazywa ale polega to na tym że coś ci tam wycinają i masz smuklejszą twarz. Wiadomo budowy czaszki to ja nie zmienię jednak wkurza mnie to że inni wyglądają super w związanych fryzurach itp a ja wyglądam jakbym ważyła 29 kg więcej niż naprawdę ważę… Pozatym dobija mnie to że nigdy przez to nie będę postrzegana za kogoś nie wiem seksi??? tylko bardziej słodka bo buzia dodaje mi dziecinnego wyglądu. 😑😑😑
olgamole
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: czw lut 15, 2024 2:48 pm

Post autor: olgamole »

klaudiaadhd pisze: śr kwie 03, 2024 6:44 pm Mój ogromny kompleks - pyzowata buzia. Próbowałam już wszystkiego - schudnąć, gua sha, jakieś taśmy i nic nie daje. Wiem że jest wolumetria i inne tego typu zabiegi jednak wiem że wolumetria może bardziej poszerzyć mi buzię. Myślałam nad liposukcją policzków, nie wiem jak to się fachowo nazywa ale polega to na tym że coś ci tam wycinają i masz smuklejszą twarz. Wiadomo budowy czaszki to ja nie zmienię jednak wkurza mnie to że inni wyglądają super w związanych fryzurach itp a ja wyglądam jakbym ważyła 29 kg więcej niż naprawdę ważę… Pozatym dobija mnie to że nigdy przez to nie będę postrzegana za kogoś nie wiem seksi??? tylko bardziej słodka bo buzia dodaje mi dziecinnego wyglądu. 😑😑😑
Chodzi Ci o buccal fat removal :) Szczerze? Jeżeli to tak duży kompleks to poszłabym na Twoim miejscu na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. No ale najważniejsze do DOBREGO LEKARZA. Bo niestety konowałów jest wszędzie dużo, zainteresowałabym się lekarzami czy lekarkami którzy dopasowują indywidualnie zabiegi, a nie radzą wszystkim wstrzykiwać kwas. Rozsądne wydają się Paulina Siastała, Agata Kłosowicz czy Muszczynko, ale pewnie jest sporo innych świetnych specjalistów.

Niestety wśród lekarzy jest sporo osób które nie powinny wykonywać tego zawodu. Pani do której aktualnie chodzę musi rozpuszczać pod usg kwas podany przez innego lekarza, bo niestety zabieg nie został poprawnie wykonany. Na ten moment nie mogę polecić nazwiska doktorki, ponieważ czekam aż będzie mogła mi podać ponownie kwas i wtedy ocenię efekty.

W ogóle ile masz lat? Bo tłuszcz na twarzy z czasem zanika, a rysy się wyostrzają. Buccal fat removal niesie to ryzyko, że za kilka lat możesz wyglądać za "ostro"
klaudiaadhd
BlondDoczep
Posty: 146
Rejestracja: pn mar 18, 2024 6:03 pm

Post autor: klaudiaadhd »

olgamole pisze: czw kwie 04, 2024 7:34 pm
klaudiaadhd pisze: śr kwie 03, 2024 6:44 pm Mój ogromny kompleks - pyzowata buzia. Próbowałam już wszystkiego - schudnąć, gua sha, jakieś taśmy i nic nie daje. Wiem że jest wolumetria i inne tego typu zabiegi jednak wiem że wolumetria może bardziej poszerzyć mi buzię. Myślałam nad liposukcją policzków, nie wiem jak to się fachowo nazywa ale polega to na tym że coś ci tam wycinają i masz smuklejszą twarz. Wiadomo budowy czaszki to ja nie zmienię jednak wkurza mnie to że inni wyglądają super w związanych fryzurach itp a ja wyglądam jakbym ważyła 29 kg więcej niż naprawdę ważę… Pozatym dobija mnie to że nigdy przez to nie będę postrzegana za kogoś nie wiem seksi??? tylko bardziej słodka bo buzia dodaje mi dziecinnego wyglądu. 😑😑😑
Chodzi Ci o buccal fat removal :) Szczerze? Jeżeli to tak duży kompleks to poszłabym na Twoim miejscu na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. No ale najważniejsze do DOBREGO LEKARZA. Bo niestety konowałów jest wszędzie dużo, zainteresowałabym się lekarzami czy lekarkami którzy dopasowują indywidualnie zabiegi, a nie radzą wszystkim wstrzykiwać kwas. Rozsądne wydają się Paulina Siastała, Agata Kłosowicz czy Muszczynko, ale pewnie jest sporo innych świetnych specjalistów.

Niestety wśród lekarzy jest sporo osób które nie powinny wykonywać tego zawodu. Pani do której aktualnie chodzę musi rozpuszczać pod usg kwas podany przez innego lekarza, bo niestety zabieg nie został poprawnie wykonany. Na ten moment nie mogę polecić nazwiska doktorki, ponieważ czekam aż będzie mogła mi podać ponownie kwas i wtedy ocenię efekty.

W ogóle ile masz lat? Bo tłuszcz na twarzy z czasem zanika, a rysy się wyostrzają. Buccal fat removal niesie to ryzyko, że za kilka lat możesz wyglądać za "ostro"
21, taką buzię mam od zawsze. Kiedyś mi to aż tak nie przeszkadzało ale ktoś kiedyś wypomniał mi to i od tej pory mocno zwracam na to uwagę. Najgorsze jest to że faktycznie jakby ktoś zobaczył mnie a zdjęciu pomyślałby że ważę 20 kg więcej niż normalnie a ważę 55kg i naprawdę nie jestem otyłą osobą…. a niestety przez tą buzię zaczynają mi się już rozmyślenia że może ja po prostu jestem gruba i dlatego mam taką okrągłą twarz.
klaudiaadhd
BlondDoczep
Posty: 146
Rejestracja: pn mar 18, 2024 6:03 pm

Post autor: klaudiaadhd »

olgamole pisze: czw kwie 04, 2024 7:34 pm
klaudiaadhd pisze: śr kwie 03, 2024 6:44 pm Mój ogromny kompleks - pyzowata buzia. Próbowałam już wszystkiego - schudnąć, gua sha, jakieś taśmy i nic nie daje. Wiem że jest wolumetria i inne tego typu zabiegi jednak wiem że wolumetria może bardziej poszerzyć mi buzię. Myślałam nad liposukcją policzków, nie wiem jak to się fachowo nazywa ale polega to na tym że coś ci tam wycinają i masz smuklejszą twarz. Wiadomo budowy czaszki to ja nie zmienię jednak wkurza mnie to że inni wyglądają super w związanych fryzurach itp a ja wyglądam jakbym ważyła 29 kg więcej niż naprawdę ważę… Pozatym dobija mnie to że nigdy przez to nie będę postrzegana za kogoś nie wiem seksi??? tylko bardziej słodka bo buzia dodaje mi dziecinnego wyglądu. 😑😑😑
Chodzi Ci o buccal fat removal :) Szczerze? Jeżeli to tak duży kompleks to poszłabym na Twoim miejscu na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. No ale najważniejsze do DOBREGO LEKARZA. Bo niestety konowałów jest wszędzie dużo, zainteresowałabym się lekarzami czy lekarkami którzy dopasowują indywidualnie zabiegi, a nie radzą wszystkim wstrzykiwać kwas. Rozsądne wydają się Paulina Siastała, Agata Kłosowicz czy Muszczynko, ale pewnie jest sporo innych świetnych specjalistów.

Niestety wśród lekarzy jest sporo osób które nie powinny wykonywać tego zawodu. Pani do której aktualnie chodzę musi rozpuszczać pod usg kwas podany przez innego lekarza, bo niestety zabieg nie został poprawnie wykonany. Na ten moment nie mogę polecić nazwiska doktorki, ponieważ czekam aż będzie mogła mi podać ponownie kwas i wtedy ocenię efekty.

W ogóle ile masz lat? Bo tłuszcz na twarzy z czasem zanika, a rysy się wyostrzają. Buccal fat removal niesie to ryzyko, że za kilka lat możesz wyglądać za "ostro"

Tak czytałam o tym zabiegu jednak na chwilę obecną mnie po prostu na niego nie stać pozatym ja bardzo boję się takich ingerencji więc raczej w najbliższym czasie się na niego nie zdecyduje bo boję się powikłań i tak jak piszesz lekarzy konowałów co mnie oszpeca. Myślę że muszę się chyba przyzwyczaić do mojej buzi a jak nie to pomyśleć może nad modelowaniem i wyciągnięciem brody przez co ta twarz wydałaby się może szczuplejsza
olgamole
Skarpeta Rakieta
Posty: 80
Rejestracja: czw lut 15, 2024 2:48 pm

Post autor: olgamole »

Jak masz 21 lat to nie warto robić tak inwazyjnych zabiegów, Twoja twarz jest jeszcze młoda, rysy się wyostrzą z czasem :)
Poszłabym do jakiejś dobrej lekarki i zapytała o jakieś nieinwazyjne zabiegi.

Jesteś jeszcze młoda, ja w wieku 20 lat też miałam znacznie bardziej okrągłą twarz niż teraz, a teraz jestem znacznie grubsza niż wtedy.
neiclea
Mokra Włoszka
Posty: 65
Rejestracja: śr lut 21, 2024 9:03 pm

Post autor: neiclea »

Jeśli chodzi o mnie to żeby wyglądać tak jak bym chciała to musiałabym sobie połamać połowę kości, także z realnych zmian jakie mogę zrobić zostają mi tylko usta xd

Swoją drogą coraz częściej widzę osoby odradzające wolumetrię twarzy. Niejeden raz już trafiłam na wypowiedzi kosmetolożek zajmujących się medycyną estetyczną, które mówiły że to jest jeden z zabiegów, którego nigdy nie zrobiłyby na sobie (a przynajmniej nie w młodym wieku), dlatego że ten kwas nie wchłania się do końca po czasie tylko gdzieś tam się odkłada i później trzeba regularnie powtarzać ten zabieg, bo w przeciwnym razie wygląda to źle. Jeśli któraś z was robiła wolumetrie to może powiedzieć czy tak jest 🙂
Cinderellaaa
Mokra Włoszka
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 15, 2024 6:22 pm

Post autor: Cinderellaaa »

a polecie coś na drugi podbródek ,bo mam masakryczny :( ?