Chirurgia plastyczna - co sobie zoperowałyście/ chciałybyście zoperować

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Platini_blabla
RealDiamond
Posty: 779
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Re: Chirurgia plastyczna - co sobie zoperowałyście/ chciałybyście zoperować

Post autor: Platini_blabla »

neiclea pisze: sob kwie 06, 2024 1:12 pm Jeśli chodzi o mnie to żeby wyglądać tak jak bym chciała to musiałabym sobie połamać połowę kości, także z realnych zmian jakie mogę zrobić zostają mi tylko usta xd

Swoją drogą coraz częściej widzę osoby odradzające wolumetrię twarzy. Niejeden raz już trafiłam na wypowiedzi kosmetolożek zajmujących się medycyną estetyczną, które mówiły że to jest jeden z zabiegów, którego nigdy nie zrobiłyby na sobie (a przynajmniej nie w młodym wieku), dlatego że ten kwas nie wchłania się do końca po czasie tylko gdzieś tam się odkłada i później trzeba regularnie powtarzać ten zabieg, bo w przeciwnym razie wygląda to źle. Jeśli któraś z was robiła wolumetrie to może powiedzieć czy tak jest 🙂
Nie robiłam, poszłam do świetnego lekarza i powiedział ze absolutnie nie. Powiedział ze powinnam schudnąć i miał racje, i wtedy możemy podnieść kąciki ust botoksem albo zrobić lip flip i wypełnienie czoła ale żadne wolumetrie. Schudłam i będę robić czoło, zobaczymy co jeszcze ale on mówi ze nie bardzo lubi prace na kwasie hialuronowy i generalnie nie jest to zabieg który poleca. Odkłada sie, trzeba powtarzać, kwas migruje, może sie grudkowac itp. I nie idź do żadnych kosmetolozek tylko do lekarza, albo chirurg plastyczny albo dermatolodzy czy stomatolodzy zajmują sie tez medycyna estetyczna oni pracują na innych materiałach i znaja anatomię twarzy lepiej.
neiclea
Skarpeta Rakieta
Posty: 87
Rejestracja: śr lut 21, 2024 9:03 pm

Post autor: neiclea »

Dzięki za odpowiedź, czyli dobrze kojarzylam że to niepewny zabieg :)
Platini_blabla
RealDiamond
Posty: 779
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Tak, jest niepewny ale jest popularny bo mocno zmienia rysy twarzy i jest stosunkowo prosty, osoby bez studiow i jakiegokolwiek wykształcenia medycznego po kursach go robi za grosze wiec dziewczyny w każdym miejscu w kraju go robią. Ale dla mnie absolutnie nie jest tego warty.
insider
Skarpeta Rakieta
Posty: 75
Rejestracja: śr lut 14, 2024 8:07 am

Post autor: insider »

nesquik pisze: sob lis 26, 2022 6:58 pm
Marta55555 pisze: sob lis 26, 2022 1:31 pm
nesquik pisze: sob lis 26, 2022 9:16 am Ja mam zrobiony biust. Implant anatomiczny. Robiłam w 2017r i nigdy tej decyzji nie żałowałam :fire: W końcu mogę nosić sukienki z odkrytymi plecami, stroje kąpielowe i bieliznę bez gąbek w staniku. :good:
zawsze mnie zastanawiało jaki w dotyku jest biust z implantem.. czy da się zorientować, że jest tam implant
Niestety nie ukryjesz, że cycek zrobiony. Wyglądają pięknie ale w dotyku są dość twarde... jak taki jędrny pośladek (chociaż to pewnie zależy od rodzaju implantu/firmy). Naturalna pierś jest milsza w dotyku. Coś za coś ;) Poza tym u mnie piersi po operacji są wrażliwsze na dotyk i jest to bardzo na plus :D
U mnie cyce są podobno takie same, jak przed operacją, a męża mam z tych szczerych. Po prostu są większe 🧐 miałam podobno bardzo ładną wyjściówkę (ja tam nie wiem, w mojej ocenie taka se, po to robiłam operację 😂), jędrną i dość zbitą, jak wsadzili mi anatomiczne to po prostu mam większy cyc.

Przyjaciółki też chciały zmacać, ja z tym problemu nie miałam i tak sprawdzały i oceniły, że w sumie moje milsze w dotyku niż jednej z nich. Nie pytajcie 😂
upintheairx3
Mokra Włoszka
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:49 pm

Post autor: upintheairx3 »

neiclea pisze: ndz kwie 21, 2024 8:22 am Dzięki za odpowiedź, czyli dobrze kojarzylam że to niepewny zabieg :)
a skąd jesteś? ja pracuję z lekarzami medycyny estetycznej, w tym parę z nich to międzynarodowi szkoleniowcy, znają dobrych lekarzy z innych miast nie tylko z mojego. może polecę Ci jakiegoś lekarza.
jest super stymulator który unosi policzki delikatnie, zmniejsza bruzdy, nazywa się Radiesse, sama go sobie robiłam
rok temu i teraz powtórzę znowu, jest jednym
z droższych stymulatorów ale moim zdaniem bardzo warto :) no i wiadomo, botox, ale tylko i lekarza bo to lek na receptę, więc kosmetyczki mają po prostu botoks z chin :) który może sobie kupić każdy w necie i niewiadomo co masz wstrzyknięte, a potem wychodzą kwiatki jak martwicę i porażenia twarzy :)