dyson airwrap czy suszarka

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
mikamiki
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 05, 2022 11:08 am

dyson airwrap czy suszarka

Post autor: mikamiki »

Hej, pytanie dla posaidaczek sprzętu dyson. Co bardziej polecacie zwykłą suszarkę czy airwrapa? Mam problem z moimi włosami. Puszą się strasznie, lubię gdy są proste i trochę uniesione od podtsawy. Airwrap widzialam, że ma takie końcówki, ale zwykła suszarka też ma końcówkę, która sprawia, że włosy ładnie się układają i jestem w kropce.
Alexis28
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: wt maja 03, 2022 4:45 pm

Post autor: Alexis28 »

Ja mam airwrapa i szczerze nie kupiłabym drugi raz. Mozna ulozyc fajnie wlosy jednak u mnie efekt jest na krótko, szybko staja sie oklapniete. Najlepiej tego uzywac gdy sa juz suche , ma strasznie slaba moc i gdy chce nim ulozyc mokre wlosy to zajmuje strasznie duzo czasu,. Kolejna sprawa jest taka ze czesto moje wlosy sa po nim dalej napuszone bo wlasnie ma za slaba moc.
Fajny bajer ale wedlug mnie wosy wygladaja lepiej wysuszone zwykla suszarka na szczotke.
kanapka
Mokra Włoszka
Posty: 62
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:18 pm

Post autor: kanapka »

To może polecicie dobre modele suszarek, żeby można było właśnie takie falowance wygładzić. Zastanawiam się między philipsem a jakimś remingtonem. Może ma ktoś senseiq z philipsa? Warto?
spankolot
Channelka
Posty: 34
Rejestracja: pt sie 13, 2021 1:06 pm

Post autor: spankolot »

kanapka pisze: ndz lis 20, 2022 8:50 am To może polecicie dobre modele suszarek, żeby można było właśnie takie falowance wygładzić. Zastanawiam się między philipsem a jakimś remingtonem. Może ma ktoś senseiq z philipsa? Warto?
Kup sobie suszarkę xiaomi i dobrą okragla szczotę. A do tego coś co nałożysz przed suszeniem np olaplex 6.
Agawaga123456
Mokra Włoszka
Posty: 65
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 4:10 pm

Post autor: Agawaga123456 »

Mam airwrapa i bardzo niezadowolona jestem! Fajna zabawka ale namaxa podkoloryzowana! Moje blond wlosy nie trzymaja sie nawet 10 min po ulozeniu!

Dyson jest bardzo latwy w uzyciu ale efekt trwa mniej niz 5 min! Napewno zwykla suszarka lub prostownico lokowka lepsze beda.

Ja zaluje zakupu…..
Bazyliszpak
FejkTiffany
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 15, 2022 11:32 pm

Post autor: Bazyliszpak »

Mam suszarkę ( z chyba wszystkimi końcówkami) I nie polecam! Plącze mi włosy, od razu robią się pęki. Zgłosiłam reklamacje i dyson zabrał suszarkę, sprawdził i stwierdził że wszystko ok i powinnam używać olejku do włosów. Ehh. W dodatku bardzo długo suszy włosy. Odkurzacza też nie lubię.
blablak
SushiAddict
Posty: 834
Rejestracja: wt lip 11, 2023 3:34 pm

Post autor: blablak »

Mam airwrapa i mega polecam ;) chociaż zastanawiam się nad zakupem osobno ich normalnej suszarki. Raczej nie kręce loków na airwrapie ale suszenie i modelowanie jak najbardziej. Często zabieram po prostu dwie końcówki na podróż i tyle. Prostownicy ani innej suszarki już w ogóle nie używam.
swietomalin
KlasaBiznes
Posty: 563
Rejestracja: czw lis 03, 2022 7:24 am

Post autor: swietomalin »

Co myślicie o airwrapie? zastanawiam się nad kupnem. Czy faktycznie tak łatwo się nim posługuje? opłaca się kupić, widzę, że cena mocno poszła w górę.
strelicja123
LouiBag
Posty: 316
Rejestracja: śr sie 16, 2023 4:58 pm

Post autor: strelicja123 »

swietomalin pisze: ndz wrz 24, 2023 11:07 am Co myślicie o airwrapie? zastanawiam się nad kupnem. Czy faktycznie tak łatwo się nim posługuje? opłaca się kupić, widzę, że cena mocno poszła w górę.
Nie jest wart swojej ceny. Jeśli nie masz włosów podatnych na układanie, to fryzura będzie się trzymała 5 minut nawet przy użyciu produktów do stylizacji
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 266
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

swietomalin pisze: ndz wrz 24, 2023 11:07 am Co myślicie o airwrapie? zastanawiam się nad kupnem. Czy faktycznie tak łatwo się nim posługuje? opłaca się kupić, widzę, że cena mocno poszła w górę.
Ja mam natomiast inne zdanie niż poprzedniczki - trochę zajęło mi dojście do tego, jakich produtków użyć, aby włosy się trzymały, ale odkąd mam sprawdzoną rutynę to wyglądają naprawdę dobrze. Zarówno kręcę jak i prostuje włosy airwrapem i nie wyobrażam sobie bez niego życia. :D
Glami
LouiBag
Posty: 302
Rejestracja: pn lip 11, 2022 4:02 pm

Post autor: Glami »

Ja mam Travx, tańszy zamiennik Dysona holenderskiej firmy. Polecam, petarda :) kosztował mnie 75 euro z ich oficjalnej strony. Jest dużo porównań z dysonem, dużo filmików jak stylizować wlosy, dużo komentarzy pozytywnycg na profilu na fb. No i ja polecam naprawdę z całego serducha :)
gwiazkaznieba
Drama Maker
Posty: 2480
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Jakie macie włosy? Ja mam proste i mało podatne na stylizację. Marzą mi się ładne fale, ale szkoda mi wyrzucać kasę na coś, co się nie sprawdzi 😔
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 266
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

gwiazkaznieba pisze: pn paź 16, 2023 12:25 am Jakie macie włosy? Ja mam proste i mało podatne na stylizację. Marzą mi się ładne fale, ale szkoda mi wyrzucać kasę na coś, co się nie sprawdzi 😔
Ja mam typowe średniopory, ale dość zdrowe i zadbane. Jeśli chciałabyś spróbować czegoś tańszego to ja bardzo długo miałam suszarkę wciągającą z Babyliss i wciągałam włosy od ucha w dół - wyglądały zajebiście. Tylko potem zaczęłam szukać bardziej efektu blow-dry niż fal. Jak chcesz to możemy się zgadać na PW to podeślę Ci zdjęcia porównawcze babyliss/dyson :)
Kings123
Pierścionek_od_passera
Posty: 1302
Rejestracja: pn sty 02, 2023 12:45 am

Post autor: Kings123 »

Żadnych wydanych pieniędzy nie żałuje, ale dla dysona robię wyjątek. Dla mnie nie ma różnicy w zrobieniu włosów na szczotkę zwykła suszarka. Włosów mam bardzo dużo, są mega grube i niepodatne na stylizacje. Po 5 minutach od wyjścia z domu wyglądam jakbym się nie czesała tydzień, a nie spędziła pol godziny z dysonem za 2k w dłoni. Nie polecam :(
Figoland1
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: sob lis 04, 2023 11:06 pm

Post autor: Figoland1 »

Mam bardzo kręcone włosy, które prostuje od ponad 10 lat. Dyson airwrap complete long odmienił moje życie. Długo zastanawiałam sie nad sensem kupowania głupiej suszarki do włosów za 3 tys zł, ale było warto. Wczesniej odczuwalam dziwny niepokoj zwiazany z potrzeba ponownego umycia włosow, nienawidzilam patrzec na swoj puch. Najlepsza dla mnie jest koncowka ze szczotka, lekko prostuje i wygladza mi wlosy. Uzywam tez sprayu termoochronnego z onlybio i olaplex bodajże 6 (taki krem zmniejszajacy puch)
LunaRosa
PsychoFanka
Posty: 94
Rejestracja: śr sie 24, 2022 8:46 pm

Post autor: LunaRosa »

Ja mam suszarkę i polecam 😊
Cinders
BlondDoczep
Posty: 147
Rejestracja: pn sty 30, 2023 5:54 pm

Post autor: Cinders »

Czy przy airwrapie potrzebujecie suszarki osobno czy daje rade wysuszyc airwrapem? Bo zamowilam ale jak bede musiala dalej suszarki uzywac najpierw to lipa
lejdiaga
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 22, 2022 12:15 pm

Post autor: lejdiaga »

Dziewczyny, a czh macie do polecenia jakąś suszarko lokówkę? Mam długie gęste włosy i nie umiem wyciągnąć ich za pomocą okrągłej szczotki i suszarki. Tzn. Umiem, ale tylko jeden bok, tył głowy i drugi bok nie wyglądają dobrze 😂 proszę polećcie coś do układania grubych, gęstych, długich włosów. Najważniejsze jest dla mnie aby odbić je od nasady.
Purblanca
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 13, 2023 5:25 pm

Post autor: Purblanca »

damascenka pisze: śr paź 04, 2023 11:31 am
swietomalin pisze: ndz wrz 24, 2023 11:07 am Co myślicie o airwrapie? zastanawiam się nad kupnem. Czy faktycznie tak łatwo się nim posługuje? opłaca się kupić, widzę, że cena mocno poszła w górę.
Ja mam natomiast inne zdanie niż poprzedniczki - trochę zajęło mi dojście do tego, jakich produtków użyć, aby włosy się trzymały, ale odkąd mam sprawdzoną rutynę to wyglądają naprawdę dobrze. Zarówno kręcę jak i prostuje włosy airwrapem i nie wyobrażam sobie bez niego życia. :D
Możesz podzielić się sekretem? ;P
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 266
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Purblanca pisze: wt lis 28, 2023 10:24 am
damascenka pisze: śr paź 04, 2023 11:31 am
swietomalin pisze: ndz wrz 24, 2023 11:07 am Co myślicie o airwrapie? zastanawiam się nad kupnem. Czy faktycznie tak łatwo się nim posługuje? opłaca się kupić, widzę, że cena mocno poszła w górę.
Ja mam natomiast inne zdanie niż poprzedniczki - trochę zajęło mi dojście do tego, jakich produtków użyć, aby włosy się trzymały, ale odkąd mam sprawdzoną rutynę to wyglądają naprawdę dobrze. Zarówno kręcę jak i prostuje włosy airwrapem i nie wyobrażam sobie bez niego życia. :D
Możesz podzielić się sekretem? ;P
Pianka Kevin Murphy Body Builder, ostatnio miałam maraton 5 dni bez mycia włosów i loki trzymały się do samego mycia 😎 próbowałam wszystkiego, ale zazwyczaj na drugi dzień zostawał już tylko taki “blowout” a po tej piance na mokry łeb mam naprawdę loki
Purblanca
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 13, 2023 5:25 pm

Post autor: Purblanca »

O kurcze dzięki spróbuję <3
Coraline
SushiRoll
Posty: 249
Rejestracja: sob mar 27, 2021 1:01 pm

Post autor: Coraline »

Nie polecam Airwrapa, totalnie przehypowany produkt. Zauważcie, że większość influ, która go rekalmuje ma i tak piękne, gęste, długie włosy. Ja nie mam super gęstych włosów, są cienkie, proste jak druty, z tendencją do przyklapnięcia i to jest dramat. Fale się w ogóle nie utrzymują, włosy wyglądają po prostu fatalnie, o wiele lepszy efekt mam na termolokach Babyliss.
Awatar użytkownika
alaska
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr lis 29, 2023 4:06 am

Post autor: alaska »

Najważniejsze żeby suszarka miała jonizację, bo to jest klucz do gładkich włosów i nie potrzeba do tego dysona. Xiaomi albo Babyliss mają naprawdę fajne sprzęty w dobrych cenach
Aniel.ka
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: pn lut 19, 2024 12:13 am

Post autor: Aniel.ka »

Mam Dysona i szczerze jestem zawiedziona… używam go jedynie do suszenia włosów bo inne nakładki niestety nie współgrają z moimi włosami. Dodam że używałam tonę kosmetyków od Balmain po te polecane przez dziewczyny prowadzące profile włosingowe i nic nie sprawia że loki bądź proste włosy się trzymają :(
AntyfankaPewnejSiwej
Naczelny Zapierdalacz
Posty: 500
Rejestracja: pn kwie 10, 2023 10:30 pm

Post autor: AntyfankaPewnejSiwej »

Ja za to polecam bardzo. Mam airwrap complete, uzywam glownie koncowki do suszenia +lokowke. Szybciej suszy mi wlosy niż moja stara suszarka + fryzura długo się 3ma .