dyson airwrap czy suszarka

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Oizys
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: ndz cze 27, 2021 12:11 pm

Re: dyson airwrap czy suszarka

Post autor: Oizys »

Aniel.ka pisze: wt lut 27, 2024 11:40 am Mam Dysona i szczerze jestem zawiedziona… używam go jedynie do suszenia włosów bo inne nakładki niestety nie współgrają z moimi włosami. Dodam że używałam tonę kosmetyków od Balmain po te polecane przez dziewczyny prowadzące profile włosingowe i nic nie sprawia że loki bądź proste włosy się trzymają :(
Ja wręcz przeciwnie, moje włosy sobie chwalą B) Zauważalnie lepsza kondycja po airwrap niż suszarko-lokówce innej firmy, która mocno sfatygowała mi włosy.

Oglądałam kiedyś film Maxi, przed zakupem swojej. Mówi o tym, że jej loki nie trzymają się nawet zrobione prostownicą więc kupiła delikatną suszarkę i ją zjechała. Może masz po prostu włosy do innej stylizacji. Dyson jest bardzo delikatny. Ja to uważam za plus, ale jak każdy produkt, nie do każdych włosów.
Oizys, uosobienie nieszczęścia i smutku. Była córką bogini Nyks.
LEA2020
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 15, 2024 10:13 am

Post autor: LEA2020 »

Dziewczyny jak nie możecie sobie poradzić z air wrapem to polecam przejść się na ich wyspę lub do sklepu. Ja kupiłam rok temu i przez pierwsze 2 miesiące byłam mega rozczarowana, zniechęciłam i przyznam szczerze, że rzuciłam go w kąt. Wkurzałam się, że tyle kasy a takie dziadostwo. Opowiadałam o tym jak byłam na paznokciach i dziewczyna mi opowiadała, że miała taki sam problem poszła na wyspę i jej wszystko wytłumaczyli. Też się wybrałam, mimo, że sprzęt kupiłam w media expert to pani mi wszystko ze spokojem i dokładnie wytłumaczyła. Wszystko było za darmo. Jakby co to ja byłam w Poznaniu w starym Browarze, warto najpierw zadzwonić bo w nie każdym punkcie mają takie warunki
plecak
MoetGlass
Posty: 251
Rejestracja: pn paź 03, 2022 8:15 pm

Post autor: plecak »

damascenka pisze: wt gru 05, 2023 11:48 pm
Purblanca pisze: wt lis 28, 2023 10:24 am
damascenka pisze: śr paź 04, 2023 11:31 am

Ja mam natomiast inne zdanie niż poprzedniczki - trochę zajęło mi dojście do tego, jakich produtków użyć, aby włosy się trzymały, ale odkąd mam sprawdzoną rutynę to wyglądają naprawdę dobrze. Zarówno kręcę jak i prostuje włosy airwrapem i nie wyobrażam sobie bez niego życia. :D
Możesz podzielić się sekretem? ;P
Pianka Kevin Murphy Body Builder, ostatnio miałam maraton 5 dni bez mycia włosów i loki trzymały się do samego mycia 😎 próbowałam wszystkiego, ale zazwyczaj na drugi dzień zostawał już tylko taki “blowout” a po tej piance na mokry łeb mam naprawdę loki
A podsuszasz włosy po nałożeniu pianki czy od razu takie mokre na airwrap? Ja używam jakiejś zwykłej pianki i nadal lipa 🥲🥲🥲