Ulubione perfumy

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
Dorotkaa1
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 21, 2021 12:27 am

Re: Ulubione perfumy

Post autor: Dorotkaa1 »

Lolita pisze: ndz lis 06, 2022 8:56 am
Arbuz pisze: sob lis 05, 2022 10:49 am Lubię YSL Black Opium,Dior Poison Girl, a z delikatniejszych Burberry Brit i The Beat.
Lubię sam zapach Black Opium, ale powiedz mi, czy na Tobie też ma taką nijaką trwałość? Na mnie trzyma się godzinę i zapach średnio się rozwija 😬 Kupione w Douglasie, więc to raczej nie kwestia pochodzenia flakonu.
Mam Black Opium z 2016 roku i pachną cały dzień, są megatrwałe. Niestety te nowsze wypusty już się tak dobrze nie trzymają :(.

Ja uwielbiam z Xerjoff Naxos i Italicę. Ale moją największą perfumową miłością jest Kilian - uwielbiam Love don’t be shy, Black Phantom, Angel’s Share. Całkiem też lubię Rolling in love i Forbidden Games. Byredo niezbyt dobrze znam, testowałam kilka zapachów, ale nie znalazłam nic dla siebie :( czaję się jeszcze na Slow Dance i Eyes Closed bo nie znam.
Jakajakayah
SushiRoll
Posty: 237
Rejestracja: pn maja 15, 2023 2:21 pm

Post autor: Jakajakayah »

YSL Elle :)
aroniaporzeczka
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: pn lip 19, 2021 4:42 pm

Post autor: aroniaporzeczka »

Ostatnio Bvlgari Eau Parfumee au The Bleu. Świeżość bez cytrusów.

Lubię też;
- Marc Jacobs Daisy,
- Issey Miyake A Drop d'Issey,
- Tiziana Terenzi Cassiopea,
- L'Orchestre Parfum Piano Santal,
- Nivea EDT.
xoxokarolinka
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: śr lut 15, 2023 7:30 am

Post autor: xoxokarolinka »

YSL Mon Paris Couture , Hugo Boss Ma Vie, Good Girl B)
Awatar użytkownika
Brida
Koczkodan
Posty: 107
Rejestracja: czw gru 08, 2022 7:14 pm

Post autor: Brida »

aroniaporzeczka pisze: wt maja 30, 2023 12:29 pm Ostatnio Bvlgari Eau Parfumee au The Bleu. Świeżość bez cytrusów.

Lubię też;
- Marc Jacobs Daisy,
- Issey Miyake A Drop d'Issey,
- Tiziana Terenzi Cassiopea,
- L'Orchestre Parfum Piano Santal,
- Nivea EDT.
Czy Nivea pachnie jak krem Nivea? Można to gdzieś stacjonarnie powąchać? 😁
aroniaporzeczka
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: pn lip 19, 2021 4:42 pm

Post autor: aroniaporzeczka »

Brida pisze: pt lip 07, 2023 8:51 pm
aroniaporzeczka pisze: wt maja 30, 2023 12:29 pm Ostatnio Bvlgari Eau Parfumee au The Bleu. Świeżość bez cytrusów.

Lubię też;
- Marc Jacobs Daisy,
- Issey Miyake A Drop d'Issey,
- Tiziana Terenzi Cassiopea,
- L'Orchestre Parfum Piano Santal,
- Nivea EDT.
Czy Nivea pachnie jak krem Nivea? Można to gdzieś stacjonarnie powąchać? 😁
Jak dla mnie tak. :) Niestety nie wiem, czy można gdzieś powąchać stacjonarnie.
Awatar użytkownika
Tarariaratata
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 25, 2023 12:52 pm

Post autor: Tarariaratata »

Na codzień, do pracy, na zakupy itp. uzywam zamiennika YSL Libre intense, a mianowicie zara golden decade. Utrzymują się bardzo długo, ja ich na sobie nie czuje a otoczenie tak, bo często jestem pytana o zapach. Oryginały utrzymują się podobnie, ale one akurat na sobie wyczuwam.
Na wieczór i okazje versace crystal noir. Do tej pory nie znalazłam dobrego zamiennika, a chętnie bym używała na mniej ważne wyjścia typu kolacje, kino. Ostatnio musiały zrobić się znów "modne" bo ceny skoczyły. Dawniej 50ml byłam w stanie kupić w notino za 170zl a teraz mogę zapomnieć :'(
Teraz szukam zapachu "urlopowego" czegoś tylko na czas wakacji, żeby potem w zimie powąchać koreczek i przywołać mile chwile <3
Bazyliszpak
Samarka
Posty: 693
Rejestracja: wt lis 15, 2022 11:32 pm

Post autor: Bazyliszpak »

1. Acqua di Parma " Osmanthus"
2. Joe Malone "English Pear & Fressia"
3 Dior " Addict" - granatowy

To moja święta trójca, ale one and only jedyny w swoim rodzaju i wycofany to Escada " into the blue". Zapach niepodobny do żadnego innego.
swietomalin
KlasaBiznes
Posty: 565
Rejestracja: czw lis 03, 2022 7:24 am

Post autor: swietomalin »

Mam ok 100 zapachów w swojej kolekcji. Głownie cięższe, szyprowe, kadzidlane, tytoniowe, dymne. Obecnie moim ulubieńcem jest Red Shoes JacQues Fath. Uwielbiam też zapachy Patrici de Nicolei
Duzaplaga
RoyalBaby
Posty: 29
Rejestracja: wt sty 12, 2021 3:37 pm

Post autor: Duzaplaga »

A co sądzicie i czy jest tu jakaś fanką zapachów Zadig&Voltaire?
blablabla123
BlondDoczep
Posty: 146
Rejestracja: pn mar 27, 2023 1:52 pm

Post autor: blablabla123 »

Tarariaratata pisze: śr lip 26, 2023 9:52 pm Na codzień, do pracy, na zakupy itp. uzywam zamiennika YSL Libre intense, a mianowicie zara golden decade. Utrzymują się bardzo długo, ja ich na sobie nie czuje a otoczenie tak, bo często jestem pytana o zapach. Oryginały utrzymują się podobnie, ale one akurat na sobie wyczuwam.
Na wieczór i okazje versace crystal noir. Do tej pory nie znalazłam dobrego zamiennika, a chętnie bym używała na mniej ważne wyjścia typu kolacje, kino. Ostatnio musiały zrobić się znów "modne" bo ceny skoczyły. Dawniej 50ml byłam w stanie kupić w notino za 170zl a teraz mogę zapomnieć :'(
Teraz szukam zapachu "urlopowego" czegoś tylko na czas wakacji, żeby potem w zimie powąchać koreczek i przywołać mile chwile <3
Ostatnio czytałam opinie o Adam Levine Women, to taka tanioszka, którą mam na liście już dość długo, kosztuje ok. 27 zł za 50 ml, ponad 40 za 100 ml i widziałam 2 recenzje, że to klimaty Versace Crystal Noir EDT. Może za tę cenę warto spróbować te 50 ml.
swietomalin
KlasaBiznes
Posty: 565
Rejestracja: czw lis 03, 2022 7:24 am

Post autor: swietomalin »

blablabla123 pisze: ndz sie 27, 2023 5:48 pm
Tarariaratata pisze: śr lip 26, 2023 9:52 pm Na codzień, do pracy, na zakupy itp. uzywam zamiennika YSL Libre intense, a mianowicie zara golden decade. Utrzymują się bardzo długo, ja ich na sobie nie czuje a otoczenie tak, bo często jestem pytana o zapach. Oryginały utrzymują się podobnie, ale one akurat na sobie wyczuwam.
Na wieczór i okazje versace crystal noir. Do tej pory nie znalazłam dobrego zamiennika, a chętnie bym używała na mniej ważne wyjścia typu kolacje, kino. Ostatnio musiały zrobić się znów "modne" bo ceny skoczyły. Dawniej 50ml byłam w stanie kupić w notino za 170zl a teraz mogę zapomnieć :'(
Teraz szukam zapachu "urlopowego" czegoś tylko na czas wakacji, żeby potem w zimie powąchać koreczek i przywołać mile chwile <3
Ostatnio czytałam opinie o Adam Levine Women, to taka tanioszka, którą mam na liście już dość długo, kosztuje ok. 27 zł za 50 ml, ponad 40 za 100 ml i widziałam 2 recenzje, że to klimaty Versace Crystal Noir EDT. Może za tę cenę warto spróbować te 50 ml.
Adam jest nie do podrobienia. Nie porównałabym go do żadnego innego zapachu. Jego ogromnym atutem (oprócz parametrów) jest to, że został stworzony przez Yann Vasniera - wybitny nos światowego perfumiarstwa. To sa perfumy warte kilkaset zł.
pau75
MoetGlass
Posty: 260
Rejestracja: wt maja 16, 2023 2:37 pm

Post autor: pau75 »

Ja uwielbiam ciężkie perfumy czasami wręcz męskie i chętnie spróbuję czegoś nowego.

Aktualnie najczęściej: Tom Ford Black Orchid, Kenzo Jungle, Bottega Veneta, Le Couvent Maison Porto Bello.
Kings123
Pierścionek_od_passera
Posty: 1316
Rejestracja: pn sty 02, 2023 12:45 am

Post autor: Kings123 »

pau75 pisze: wt wrz 05, 2023 10:06 am Ja uwielbiam ciężkie perfumy czasami wręcz męskie i chętnie spróbuję czegoś nowego.

Aktualnie najczęściej: Tom Ford Black Orchid, Kenzo Jungle, Bottega Veneta, Le Couvent Maison Porto Bello.
Tom Ford black orchid to moje TOP 1. Zapach nie dla każdego ale jeśli nie znacie to spróbujcie bo są piękneeee!
Z lżejszych to Chanel Chance.
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2702
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Libre i good girl. Perfum nie oszczędzam, używam nawet gdy siedzę cały dzień w łóżku z książką. Lubię czuć na sobie perfumy.
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3479
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Czy ktoś z Was zna ten sklep
https://www.marciano.pl/

I może mi potwierdzić, że perfumy tam kupione będą oryginalne?
regina.phalange95
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: ndz lis 05, 2023 10:00 pm

Post autor: regina.phalange95 »

D&G light blue, Marc Jacobs Daisy i Chanel Chance to moja topka, ale ja nie jestem zbyt wymagająca jeśli chodzi o perfumy :D
swietomalin
KlasaBiznes
Posty: 565
Rejestracja: czw lis 03, 2022 7:24 am

Post autor: swietomalin »

Czy ktoś z Was zna i mógłby się wypowiedzieć na temat perfum Edyty Pazury?
29362523190006
BlondDoczep
Posty: 141
Rejestracja: śr lip 12, 2023 3:08 pm

Post autor: 29362523190006 »

Minewra pisze: wt lis 07, 2023 6:02 pm A co powiecie o mgiełkach sol de janerio? Jest laska na tik toku co je poleca, ale patrząc co odwala to nie chce mi się wierzyć, ze mówi prawdę. Pytam Was, bo nie wiem czy warto wydawać pieniądze
Jak dla mnie za slodkie vive jak VS i Hollister kiedys. NIewarte pieniedzy. Teraz uzywam do psikania w domu
29362523190006
BlondDoczep
Posty: 141
Rejestracja: śr lip 12, 2023 3:08 pm

Post autor: 29362523190006 »

pau75 pisze: wt wrz 05, 2023 10:06 am Ja uwielbiam ciężkie perfumy czasami wręcz męskie i chętnie spróbuję czegoś nowego.

Aktualnie najczęściej: Tom Ford Black Orchid, Kenzo Jungle, Bottega Veneta, Le Couvent Maison Porto Bello.
Z ciezkich polecam penhaligons szczegolnie halfeti
Ava Adore
BlondDoczep
Posty: 133
Rejestracja: wt lis 01, 2022 4:59 pm

Post autor: Ava Adore »

Grubababa pisze: wt paź 31, 2023 8:22 pm Czy ktoś z Was zna ten sklep
https://www.marciano.pl/

I może mi potwierdzić, że perfumy tam kupione będą oryginalne?
Wg perfumehub jest legit
drty_mfck
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: czw paź 26, 2023 1:52 am

Post autor: drty_mfck »

Minewra pisze: wt lis 07, 2023 6:02 pm A co powiecie o mgiełkach sol de janerio? Jest laska na tik toku co je poleca, ale patrząc co odwala to nie chce mi się wierzyć, ze mówi prawdę. Pytam Was, bo nie wiem czy warto wydawać pieniądze
Jeśli znajdziesz na jakiejś promocji, to spróbuj. Są to bardzo ładne, bardzo słodkie zapachy, np72 pachnie jak orzeszki w karmelu, tak słodko, przyjemnie ciepło, masz ochotę zjeść ten zapach. 61 pachnie również słodko, jak pistacja ale taka typu Grycan lody pistacjowe z białą czekoladą. Bardzo przyjemne zapachy, mocne, dość długo utrzymują się na ubraniach i na włosach. Na ciele troszkę krócej, ale wciąż jak na mgiełkę - bardzo długo. Jeśli znajdziesz je na promocji, to spróbuj. Niektóre perfumy krócej się utrzymują od tych mgiełek (np Jo Malone, który ma fatalną projekcję i słabą trwałość, a cenę z d+#y)
Savanah
TrampekLV
Posty: 633
Rejestracja: pt cze 09, 2023 11:40 pm

Post autor: Savanah »

U mnie klasyki YSL Libre, Miss Dior, Chloé Love Story💜💜💜💜
przejrzystawoda
RiczAsFak
Posty: 817
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:20 pm

Post autor: przejrzystawoda »

Lolita pisze: czw lis 03, 2022 11:34 am Jakie są Wasze ulubione perfumy? Celujecie bardziej w mainstream czy cenicie sobie niszowe zapachy? Macie inny flakon na codzień i inny na specjalne okazje?
moje ulubione to mugler angel elixir, prada paradoxe intense i…. victoria secret bare vanilla..
przejrzystawoda
RiczAsFak
Posty: 817
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:20 pm

Post autor: przejrzystawoda »

Minewra pisze: wt lis 07, 2023 6:02 pm A co powiecie o mgiełkach sol de janerio? Jest laska na tik toku co je poleca, ale patrząc co odwala to nie chce mi się wierzyć, ze mówi prawdę. Pytam Was, bo nie wiem czy warto wydawać pieniądze
miałam 68, jak dla mnie pachnie jak tanie perfumy avon, za duzo pistacji więc oddałam.. czaje się teraz na 71 ale nigdzie nie mogę zlapac testera a nie chce po raz kolejny zrobic tego błędu i kupic w ciemno