Zjawiska paranormalne 👻

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
lubieplacki
Currently:Top
Posty: 717
Rejestracja: śr cze 16, 2021 6:03 pm

Re: Zjawiska paranormalne 👻

Post autor: lubieplacki »

Ja uwielbiam takie historie, często do śniadania lubię włączyć jakiś horror, zwłaszcza o nawiedzeniach. Czytałam też wszystkie książki Warrenów. Czy wierzę w duchy? Chyba nie, ale w niczym mi to nie przeszkadza aby przy słuchaniu mieć gęsią skórkę :)

Miałam raz pewną sytuację i w sumie nie wiem jak ją interpretować. Moja mama zmarła jak miałam 13 lat i pewnego dnia kiedy już jej nie było, wychodząc z łazienki zauważyłam, że mój pies siedzi przy kanapie i zachowuje się w specyficzny sposób. Na tyle specyficzny jakby był głaskany pomimo, że kanapa była pusta. Zawsze tak siadał i moja mama go głaskała kiedy jeszcze żyła. Nie ukrywam, że mnie to zmroziło i nie wiedziałam jak mam się zachować. Miałam też raz taką sytuację, że obudziłam się w ogromnym przekonaniem, że ktoś trzyma mnie za rękę. W pokoju nie było nikogo. Miewam też tzw paraliże senne, więc być może to było to ]:->
kitty
GreckieWakacje
Posty: 275
Rejestracja: ndz kwie 23, 2023 9:00 pm

Post autor: kitty »

A jak interpretujecie przeczucia? To takie mini jasnowidzenia czy jednak wierzycie w jakies ich naukowe wyjasnienie?

Mam na mysli sytuacje, gdy komus udaje sie przewidziec zdarzenie, ktorego nic nie zapowiada
Plocyj
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: śr cze 23, 2021 11:53 am

Post autor: Plocyj »

Ja ufam własnej intuicji i przeczuciom. Miewam też sny prorocze. 🙄
Cicia
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 20, 2023 12:05 pm

Post autor: Cicia »

Krokusek pisze: wt lis 01, 2022 1:50 pm Lubicie opowieści o duchach, demonach itp.? Może któraś z was przeżyła coś takiego w swoim życiu?

Osobiście uwielbiam takie opowieści od dziecka. Gdy byłam mała męczyłam babcię i dziadka o wszystkie zasłyszane przez nich i przeżyte historie. Uwielbiam czytać takie rzeczy, szczególnie w tak tematycznym, nastrojowym okresie. A jak jest u was? 🎃👻
Też tak miałam ale w dorosłym życiu doświadczyłam
Sama takiego czegoś że mam chyba dosyć. Głuche dzwonki w nocy to koszmar
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3270
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Cicia pisze: pn lip 24, 2023 10:23 am
Krokusek pisze: wt lis 01, 2022 1:50 pm Lubicie opowieści o duchach, demonach itp.? Może któraś z was przeżyła coś takiego w swoim życiu?

Osobiście uwielbiam takie opowieści od dziecka. Gdy byłam mała męczyłam babcię i dziadka o wszystkie zasłyszane przez nich i przeżyte historie. Uwielbiam czytać takie rzeczy, szczególnie w tak tematycznym, nastrojowym okresie. A jak jest u was? 🎃👻
Też tak miałam ale w dorosłym życiu doświadczyłam
Sama takiego czegoś że mam chyba dosyć. Głuche dzwonki w nocy to koszmar
Opowiesz coś więcej?
To nie są tanie rzeczy
cysiamalaogrodniczka
SushiRoll
Posty: 232
Rejestracja: śr maja 17, 2023 11:27 am

Post autor: cysiamalaogrodniczka »

Ja wierze w duchy i te wszystkie inne szkarady, demony i zło w czystej postaci.
Od małego mnie takie opowieści kręciły. Z przyjaciółmi teraz w życiu dorosłym po opuszczonych miejscach jeździmy, często szpitalach.
Sama osobiście wyczuwam złą energię w miejcach różnych, niekoniecznie w opuszczonych.
miomio666
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: sob sie 12, 2023 12:18 pm

Post autor: miomio666 »

a polecacie jakies fajne kanaly na ten temat?
Gacy
Channelka
Posty: 32
Rejestracja: śr sie 30, 2023 7:38 pm

Post autor: Gacy »

Tzw. zjawiska paronormalne to gra naszych zmysłów i tyle.
Dynas-tia

Post autor: Dynas-tia »

Ja nie wierze w duchy, Boga, żadne religie, przeczucia, zabobony, itd nie jestem ani troche uduchowiona, jestem i zawsze bylam na maxa przyziemna i twardo stąpająca po ziemii.