Jedwab

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Awatar użytkownika
Muffin_the_Puffin
MoetGlass
Posty: 250
Rejestracja: sob sie 13, 2022 12:07 pm

Jedwab

Post autor: Muffin_the_Puffin »

Gdzie jest lepszy jedwab niż w lowli? Pamiętam, że ktoś pisał o tych markach na Olfie, ale nie mogę znaleźć 😔
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Post autor: christianac7 »

Ja polecam jedwab z Intimissimi, bardzo ładne kroje i wydaje mi się bardziej szlachetny niż ten z lovli (mam oba)
Kokardeczka
Bransoletka50k
Posty: 559
Rejestracja: sob maja 22, 2021 4:19 pm

Post autor: Kokardeczka »

christianac7 pisze: wt lis 01, 2022 2:43 pm Ja polecam jedwab z Intimissimi, bardzo ładne kroje i wydaje mi się bardziej szlachetny niż ten z lovli (mam oba)
Ja tez polecam Intinissimi! Czesto mozna upolowac koszule na promkach.
Frenchiedanslame
ZdalnaFanka
Posty: 493
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 9:43 pm

Post autor: Frenchiedanslame »

Ja rowniez polecam intimissimi! Mam produkty z so fluffy i z jedwabne koszulki z massimo dutti i moge z czystym sercem powiedziec, ze intimissimi ma jedwab, ktory znosi najlepiej codzienne uzytkowanie.
Damdirej
Channelka
Posty: 34
Rejestracja: pn sty 30, 2023 9:23 pm

Post autor: Damdirej »

Muffin_the_Puffin pisze: wt lis 01, 2022 10:27 am Gdzie jest lepszy jedwab niż w lowli? Pamiętam, że ktoś pisał o tych markach na Olfie, ale nie mogę znaleźć 😔
Moye store - zdecydowanie najwyższej jakości jedwab z Włoch
Damdirej
Channelka
Posty: 34
Rejestracja: pn sty 30, 2023 9:23 pm

Post autor: Damdirej »

christianac7 pisze: wt lis 01, 2022 2:43 pm Ja polecam jedwab z Intimissimi, bardzo ładne kroje i wydaje mi się bardziej szlachetny niż ten z lovli (mam oba)
Jedwab z intimisimi to nie prawdziwy jedwab… (jak na metce widnieje napis, że można prać w 30 st ;) obok jedwabiu to nie stało
Kokardeczka
Bransoletka50k
Posty: 559
Rejestracja: sob maja 22, 2021 4:19 pm

Post autor: Kokardeczka »

Damdirej pisze: wt sty 31, 2023 5:22 pm
christianac7 pisze: wt lis 01, 2022 2:43 pm Ja polecam jedwab z Intimissimi, bardzo ładne kroje i wydaje mi się bardziej szlachetny niż ten z lovli (mam oba)
Jedwab z intimisimi to nie prawdziwy jedwab… (jak na metce widnieje napis, że można prać w 30 st ;) obok jedwabiu to nie stało
Nie do konca royzumiem... To co to jest? Moze masz na mysli ich ubrania z mieszanki bawelniano-jedwabnej? Albo pomylio Ci sie z satyna, ze satyna to zazwyczaj poliester?
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Damdirej pisze: wt sty 31, 2023 5:22 pm
christianac7 pisze: wt lis 01, 2022 2:43 pm Ja polecam jedwab z Intimissimi, bardzo ładne kroje i wydaje mi się bardziej szlachetny niż ten z lovli (mam oba)
Jedwab z intimisimi to nie prawdziwy jedwab… (jak na metce widnieje napis, że można prać w 30 st ;) obok jedwabiu to nie stało
Ja tez się chętnie dowiem w takim razie co to za tkanina
Wiem wiecej
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 266
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

ej ja odkryłam ostatnio polską markę Daydream - dziewczyna zaczęła od gumek do włosów a teraz robi też rzeczy typu kimona itd, jakość jest tak TOP 🧨 czuć mega różnicę w porównaniu z tymi “jedwabiami” polecanymi przez influ
christianac7
Koczkodan
Posty: 106
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Post autor: christianac7 »

polecam, też mam gumki od daydream i trzymają się na włosach dużo lepiej niż te z rossmanna
azakkkk
SkrzydełkaZhooters
Posty: 200
Rejestracja: pn maja 29, 2023 1:14 pm

Post autor: azakkkk »

Damdirej pisze: wt sty 31, 2023 5:22 pm
christianac7 pisze: wt lis 01, 2022 2:43 pm Ja polecam jedwab z Intimissimi, bardzo ładne kroje i wydaje mi się bardziej szlachetny niż ten z lovli (mam oba)
Jedwab z intimisimi to nie prawdziwy jedwab… (jak na metce widnieje napis, że można prać w 30 st ;) obok jedwabiu to nie stało
kedwab z intimiisimi to jedwab- zrób test;)
dw0j
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pn lis 06, 2023 8:37 am

Post autor: dw0j »

Jedwab z intimissimi jest bardzo kiepskiej jakości, nie polecam (jako posiadaczka kilku rzeczy z ich jedwabnej kolekcji). Szwy są bardzo kiepskie i muszę ganiać do krawcowej, bo co chwila coś się pruje. Od siebie polecam Teyasilk, posiadam zarówno piżamy, jak i kilka poszewek. Z piżam jeszcze La Perla na plus.
PEONIA
TrampekLV
Posty: 644
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

ja upnę.