Siwienie

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
MissNobody66
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 08, 2024 10:09 pm

Siwienie

Post autor: MissNobody66 »

Dziewczyny, jestem po 30tce i właściwie od 2 klasy liceum zaczęłam siwieć, więc już kilkanaście lat farbuje włosy na ciemny brąz. Ogólnie jestem już zmęczona i ogromnie zazdroszczę ludziom którzy farbują włosy bo chcą zaszaleć a nie bo muszą :'( swoje włosy mam ciemne, więc jak miałam epizod rozjaśnienia to odrosty wyglądały koszmarnie, sporo osób chodzi w blond i z ciemnymi odrostami i ludzie się już przyzwyczaili, nie wygląda to zle a u mnie to jest tragedia bo odrosty są ciemnobrazowo siwe, jak patrzyłam na to, to był obraz nędzy i rozpaczy i mimo że podobał mi sie blond to wrocilam do ciemnych :( pytanie brzmi: czy stosujecie na siwienie coś oprócz farb? Może jakieś spraye? Nie przyjmę rad typu zostaw siwe bo i tak wyglądam w mojej ocenie staro a już z siwymi włosami czułabym się okropnie, tym bardziej że społeczeństwo oczywiście jebie baby za wygląd i siwe włosy są oznaką zaniedbania (nie to co u faceta). Jakieś rady?
Ordronka
Mokra Włoszka
Posty: 54
Rejestracja: pn lut 06, 2023 3:24 am

Post autor: Ordronka »

Fajne są te spraye na odrosty od l'oreal. Wypróbuj.

Ponoc suplementacja miedzi jest dobra na siwienie, ale to musisz o tym poczytać 🤔😅
Wuwunia
BlondDoczep
Posty: 141
Rejestracja: pn lip 10, 2023 9:18 pm

Post autor: Wuwunia »

Może płukanka z kory dębu?