Sieci komórkowe

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Re: Sieci komórkowe

Post autor: atat »

Krokusek pisze: wt wrz 27, 2022 1:50 pm Jestem aktualnie w Orange, zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do Plusa, jednak nie jestem jeszcze ostatecznie zdecydowana. Zastanawiają mnie wasze opinie na temat tych dwóch operatorów, ale inne propozycje również rozważę :) Zaznaczę jeszcze, iż interesuje mnie abonament.
Z ciekawości, dlaczego abonament?

Jeśli mieszkasz w dużym mieście, to imo zrób risercz który operator jest najtańszy i tyle, bo kwestia zasięgu będzie pomijalna.

Ja jestem w wirtualnej sieci mobile vikings. Zaprosiłam 5 znajomych i za polecenia od jakichś 3 lat mam wszystkie usługi za darmo, płacę tylko za internet w roamingu, jak wyjeżdżam.
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Krokusek pisze: wt wrz 27, 2022 5:27 pm Jakoś tak mi wygodnie. Nielimitowane rozmowy, smsy itp. Praktycznie od mojego pierwszego telefonu mam abonament, przywykłam.


Niestety moje miejsce przebywania jest dość zróżnicowane. Raz jestem na wsi, raz w mieście, a raz w innym kraju, więc wszędzie chciałabym mieć chociaż w miarę dobry zasięg.
Daję znać, bo wiele osób mylnie myśli, że oferta na kartę wymaga chodzenia do sklepu po doładowanie jak za dzieciaka- od wielu lat można po prostu płacić kartą, włączyć autodoladowanie i nie myśleć o tym. Nie jesteś związana wtedy żadną nieatrakcyjną ofertą z operatorem, możesz w każdej chwili skorzystać z lepszej opcji konkurencji
Minimonimini123
ŻonaWitolda
Posty: 1072
Rejestracja: pn sie 22, 2022 11:02 pm

Post autor: Minimonimini123 »

atat pisze: wt wrz 27, 2022 6:02 pm
Krokusek pisze: wt wrz 27, 2022 5:27 pm Jakoś tak mi wygodnie. Nielimitowane rozmowy, smsy itp. Praktycznie od mojego pierwszego telefonu mam abonament, przywykłam.


Niestety moje miejsce przebywania jest dość zróżnicowane. Raz jestem na wsi, raz w mieście, a raz w innym kraju, więc wszędzie chciałabym mieć chociaż w miarę dobry zasięg.
Daję znać, bo wiele osób mylnie myśli, że oferta na kartę wymaga chodzenia do sklepu po doładowanie jak za dzieciaka- od wielu lat można po prostu płacić kartą, włączyć autodoladowanie i nie myśleć o tym. Nie jesteś związana wtedy żadną nieatrakcyjną ofertą z operatorem, możesz w każdej chwili skorzystać z lepszej opcji konkurencji
Potwierdzam, ja mam Orange na kartę i mam właściwie wszystko bez limitu za 30 zł miesięcznie ( Na internet jest chyba jakiś limit, ale tak duży, że zawsze mi jeszcze połowa zostaje). Co prawda nie mam karty podpiętej, ale doładowuje normalnie przez Internet w aplikacji i nie jest to jakoś wybitnie uciążliwe, tym bardziej, że przychodzi powiadomienie kiedy należy to zrobić.
Z abonamentu od wielu lat nie korzystam, więc w tej kwestii nie jestem w stanie pomóc.
lubieplacki
Currently:Top
Posty: 714
Rejestracja: śr cze 16, 2021 6:03 pm

Post autor: lubieplacki »

Ja mam abonament w Play za 30 zł plus w tej cenie mam drugą kartę z internetem do ipada. Jestem zadowolona, mieszkam w Warszawie, ale czasami ucina mi zasięg i Play w tym miejscu radzi sobie najlepiej.