Portal randkowy 18+

Poznajmy się!

Moderator: verysweetcherry

Dorotapsota
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 8:16 am

Flame Portal randkowy 18+

Post autor: Dorotapsota »

Hej chciałam zapytać znacie może konkretne portale randkowe, by czasami sobie popatrzeć, popisać lub może się spotkać?
Kate3010101994
Tritonotti
Posty: 173
Rejestracja: czw mar 21, 2024 8:25 pm
Instagram: Kate30

Post autor: Kate3010101994 »

Ja swojego męża poznałam na sympatia
Xxxx
Dorotapsota
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 8:16 am

Post autor: Dorotapsota »

Nie chodzi mi o szukanie męża a bardziej coś na luzie, popisać niezobowiązująco :)
Holen_derka
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:50 pm

Post autor: Holen_derka »

Ja też chciałam z nudów popisać bez zobowiązań Po 3 godzinach poznałam faceta, no i leci nam 3 rok razem. Także ostrożnie z tym pisaniem "na luzie" 🤣 ogólnie polecam, tylko trzeba się przekopać tam przez setkę panów, którzy zamiast "cześć" wysyłają na start fotę swojego korniszona.
Dorotapsota
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 8:16 am

Post autor: Dorotapsota »

Okej a ja może właśnie te "korniszony" chciałabym pooglądać to chyba nic złego 😁 dziękuję za pomoc 😇
Holen_derka
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 10:50 pm

Post autor: Holen_derka »

A to jeśli tak to jak najbardziej jest to odpowiednie, a wręcz idealne miejsce 😁 do wyboru do koloru
Dorotapsota
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 8:16 am

Post autor: Dorotapsota »

Może realniej da się zobaczyć jak to u nas jest z tymi rozmiarami i wgl 😇
ritor
LouiBag
Posty: 334
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

Bardzo niezobowiązująco no i oczywiście zależy mi tylko na seksie. Oceniajcie jak chcecie, ale związki niezbyt mnie interesują. I cholera, ile ja fajnych facetów tam spotkałam! Oczywiście zdarzają się fajtłapy, ale do tej pory mam relacje przyjacielsko-seksualne z niektórymi z nich. Najdłuższa z nich ciągnie się już ponad rok. Prowadze fwb z nimi z takim ogromnym zaznaczeniem F.
aa.joot
BagietkaZszarlott
Posty: 169
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 5:58 am

Post autor: aa.joot »

A jak wyglada tam sprawa badan itp? Swego czasu jak pytalam panow na Tinderze o to, to ola boga o ile nie zablokowali to litania szla, ze na co to komu, ze oni o siebie dbaja i jeszcze mocniejsze okreslenia xd mialam kilka sytuacji, ze typ nie chcial uzywac gumki wiec szczerze nie ufam typom xd
ritor
LouiBag
Posty: 334
Rejestracja: ndz lip 07, 2024 8:37 am

Post autor: ritor »

aa.joot pisze: pn sie 26, 2024 9:56 pm A jak wyglada tam sprawa badan itp? Swego czasu jak pytalam panow na Tinderze o to, to ola boga o ile nie zablokowali to litania szla, ze na co to komu, ze oni o siebie dbaja i jeszcze mocniejsze okreslenia xd mialam kilka sytuacji, ze typ nie chcial uzywac gumki wiec szczerze nie ufam typom xd
To zależy na kogo trafisz. Ja lubuję się w wynajdowaniu perełek. A perełki to tacy, którzy sami zaczną temat używania prezerwatywy, a badania za 200 zł nie są dla nich straszne. Nawet umówią się z Tobą, że pójdziecie zrobić je wspólnie.
Awatar użytkownika
dave16cm
Channelka
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 20, 2024 5:45 pm

Post autor: dave16cm »

z własnych doświadczeń zauważyłem że dużo lepiej niż portale randkowe sprawdza się.. podejście do osoby która nam się podoba na ulicy. do kobiety tudzież do mężczyzny lub kobieta do kobiety głębiej w to już nie wnikając. dlaczego tak myślę? podchodząc do kogoś na ulicy, przebijamy się już na starcie przez barierę internetową, zrzucamy z siebie "skorupę" i z drugiej osoby także. Podchodzimy do takiej osoby która nam się podoba na żywo a nie na zdjęciach. dodatkowym atutem moim zdaniem jest fakt że podchodząc do kogoś na ulicy jesteśmy jedną osób z niewielu, bądź nawet jedyną która podeszła kiedykolwiek, co od razu maksymalizuje nasze szanse na poznanie kogoś, a na tinderze, szczególnie faceci którzy piszą do kobiet, są jednym z dziesiątek albo setek innych. i wam też to polecam, po prostu podejść do kogoś na ulicy i zagadać, wziąć numer i jeśli dana osoba jest tylko minimalnie zainteresowana to i tak szanse są większe na jakąś relacje niż granie w 1 z 10 na tinderze :angel:
Prosiła, żebym pokazał jej Kraków
Puścił Chłopaków z baraków i zabrał na Legia - Raków