[ANKIETA] Rozwój forum - nowe funkcje

Sprawy organizacyjne

Nad czym pracować teraz?

Czas głosowania minął sob wrz 24, 2022 10:55 pm

Powiadomienia Web Push (czyli nawet jeśli nie masz otwartej strony forum, dostaniesz powiadomienie o odpowiedzi)
9
5%
Wersja mobilna strony (lepsze wyświetlanie, możliwość przypięcia do ekranu startowego)
82
48%
Reakcje (kto dał jaką + lepsze wyświetlanie)
40
24%
Cytowanie (lepsze wyświetlanie, łatwiejsze odpowiedzi)
35
21%
Inne (dodaj odpowiedź w wątku)
4
2%
 
Liczba głosów: 170

Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Info [ANKIETA] Rozwój forum - nowe funkcje

Post autor: damascenka »

Hej Wandziaksy!

Mamy teraz trochę więcej czasu na rozwój forum :fire:

W ankiecie wyżej możecie zdecydować, która funkcjonalność jest dla Was najważniejsza. Głosujemy 5 dni! Jeśli coś innego Was "męczy" na forum - zawsze możecie dodać odpowiedź. Na odpowiedzi można głosować reakcją <3

Pozdrawiamy
Djelibejbi
MieszkankaPowiśla
Posty: 941
Rejestracja: wt cze 15, 2021 1:34 am

Post autor: Djelibejbi »

Z tego co widziałam, to reakcja :puke: by się przydała :') jeszcze wydaje mi się, że coś w rodzaju :O albo inna wyrażająca zdziwienie byłaby spoko, o ile w ogóle takie ulepszenie wchodzi w grę.
paulix01
Szpilson
Posty: 613
Rejestracja: śr cze 23, 2021 12:45 pm

Post autor: paulix01 »

Jak dla mnie tych reakcji może wcale nie być :) strata czasu, żeby to poprawiać, nawet na nie często nie zwracam uwagi, wolałabym aplikację na telefon
zaczarowana111
SushiRoll
Posty: 227
Rejestracja: pn sie 29, 2022 1:09 pm

Post autor: zaczarowana111 »

Nowa emota do reakcji : 🫣
Marta55555

Post autor: Marta55555 »

Chcialabym, aby ktos dodał kolejne rangi. Powstało dużo nowych powiedzonek naszych bohaterów jak np Kocur pupci, ktore swietnie sie nadaja Chcialabym, aby rangi zmieniały sie co max 20 wpisów i były jeszcze bardziej odjechane niż dotychczas.
Vicky_noemi
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: czw cze 24, 2021 2:10 pm

Post autor: Vicky_noemi »

Możliwość włączenia ciemnego motywu wyświetlania forum.
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Moderator
Posty: 1262
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

damascenka pisze: pn wrz 19, 2022 10:55 pm Hej Wandziaksy!

Mamy teraz trochę więcej czasu na rozwój forum :fire:

W ankiecie wyżej możecie zdecydować, która funkcjonalność jest dla Was najważniejsza. Głosujemy 5 dni! Jeśli coś innego Was "męczy" na forum - zawsze możecie dodać odpowiedź. Na odpowiedzi można głosować reakcją <3

Pozdrawiamy
Mi brakuje reakcji "nie zgadzam się". Często zamiast tego używane jest "Wrr" czy "Smutna minka" i wychodzi agresywnie moim zdaniem.
Nie jestem za tym aby było widać jak kto zareagował. Dzięki anonimowości myślę, że reakcje mogą być bardziej rzetelne. Po drugie już widzę te gównoburze typu: "Ty mi zawsze dajesz złe minki", "No ta, Ty jak zawsze bronisz Mewy" itp. I ogólnie jak emotki są anonimowe to często są posty, że ktoś się czuję urażony, że jego wypowiedź się nie spodobała, co dopiero jak to będzie widoczne. Trochę za bardzo na serio niektórzy to traktują. Nie wszyscy to widzą, bo takie posty lecą za offtop i nie wszyscy zdążą zobaczyć.
edit: z drugiej strony może to by ukróciło zachowania użytkowniczek, które dają takie reakcje tylko dlatego, że kogoś nie lubią. Ja wiem, że na mnie jest co najmniej kilka obrażonych za skasowane posty, bo takie emotki dostaję nawet przy postach neutralnych typu: "Hej, zrobiłam listę nicków z Uniwersum z opisem, żeby było łatwiej".
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Posty z tego wątku przenieśliśmy tutaj

Odpowiadając na pytanie wyżej – mamy to zapisane na bazie danych więc możemy wyciągnąć dla konkretnego posta, ale nie jest to funkcja dostępna dla Moderatorek/Administratorek, czy w ogóle z poziomu forum.
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Ja akurat nie mam potrzeby korzystania z forum przez aplikację, bo po prostu korzystam z przeglądarki w telefonie

Chciałąbym mieć możliwość przypięcia ulubionych wątków do góry strony
Obrazek
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Mi by się przydała jakaś możliwość oznaczania, co się kiedy działo. Może hasztagi? Albo jakiś folder dla każdego wątku ze zdjęciami i timestampami?

Chciałabym np. wiedzieć, kiedy była drama w Ostrowcu, kiedy Muka pokazał światu bakłażana - móc wrócić do stron, kiedy o tym pisałyśmy, linków i skrinów, które wymieniałyśmy
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Chciałabym jeszcze przeglądając forum móc jednym kliknięciem przejść do pierwszego postu którego nie widziałam w danym wątku

Na obecną chwilę to jest tak: klikam nazwę wątku, klikam "pierwszy nieprzeczytany post". Chciałabym to robić jednym kliknięciem z poziomu listy wątków
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

To ja jeszcze chciałabym mieć możliwość wołania w stylu

@ użytkownik

Na razie robię taki workaround, że znajduje jakaś wypowiedź tej osoby i cytuję ją, usuwam tekst cytowany i to powoduje że osoba dostaje powiadomienie

Najlepiej jeszcze coś w stylu

@ moderacja

Jak jest syf na wątku
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Moderator
Posty: 1262
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

Brakuje mi opcji cofania się do głównych działów. Aktualnie klikając logo forum cofa na początek, to jest ok, ale przeglądając np. 10 wątków na Ploteczkach za każdym razem muszę cofnąć się do głównej, później wejść na ploteczki i zjechać na dany wątek.
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Moderator
Posty: 1262
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

Krokusek pisze: ndz paź 09, 2022 4:14 am Na aplikacji masz na górze pod logo np. Strona główna > Ploteczki. Klikasz na "Ploteczki" i przenosi Cię do Ploteczek 😉
To wiem, właśnie chodzi mi o to, żeby nie trzeba było ponownie do góry jechać, jakby się dało :) Bo logo forum widać na każdej wysokości, a działów nie.
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Moderator
Posty: 1262
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

Krokusek pisze: ndz paź 09, 2022 6:51 pm A nie zajmowałoby to za dużo miejsca? Już i tak trzeba przewijać co post, no i jeszcze reklamy.
Gdyby obok logo było np. to w sumie nie. W wolnym czasie zrobię grafikę co mam na myśli ;) Właśnie nie trzeba by przewijać.