Związek z facetem który ma dzieci

Anonimowe zwierzenia i porady. Możliwość pisania tylko dla niezalogowanych.
carmen1901

Związek z facetem który ma dzieci

Post autor: carmen1901 »

Hej, jestm z facetem, który ma 2 dzieci. Akceptuję to jednak jego relacji z matką jego dzieci już nie. Dla dobra dzieci spędzają razem czas w 4, a nawet z jej inicjatywy wyszło spędzanie razem weekendów, on nie widzi nic w tym złego, niedawno dowiedziałam się ,że ona chce do niego wrócić. Boli mnie takie udawanie rodzinki prze nich, mówiłam mu o tym, jednak nie wiem jak i jakiich wymagać od niego granic, które powinien je postawić, piszą codziennie, on pozwala jej u siebie nocowac z dziećmi itp. Zapenia mnie, że on do niej nie wróci już nigdy, że zależy mu na mnie. Nie pptrafię się otworzyć i zaufać zwłaszcza, że poprzedni partner zostawił mnie dla swojej ex. Jak z nim rozmawiać żeby nie uznał, że nie akceptuję jego sutuacji ?
Majaalejaja

Post autor: Majaalejaja »

Kochana nawet nie wiesz jak bardzo rozumiem Twoja sytuację,miałam dość podobie. U nas sytuacja była tają, że mój facet prawie nie miał z była kontaktu prawie 3 lata. Potem coś jej odbiło i znów złapała obsesję na jego punkcie. Zaczęło się dzwonienie o pomoc, spędzanie czasu w trójkę a nawet zaprosiła go,żeby " obejrzal" pokój ich córki bo mają nieszczelne okna podczas kiedy młoda była na wakacjach u dziadków, propozycją wspólnego wypadu na narty też padla... szalałam z nerwów. Jasno wyznaczyłam granice i mój facet zrozumiał gdzie one są. Nocowanie to już gruba przesada, spędzanie czasu w trójkę jak wypad na lody czy obiad jeszcze jestem w stanie tolerowac , ale uważam że to po prostu podchody od jednej ze stron , żeby do siebie wrócić. Dzueci przecież wiedzą, że rodzice jjz nie są/nie mieszkają razem i nie do końca wiem czemu ma takie spędzanie czasu we tróje służyć. Porozmawiaj że swoim facetem, jeśli darzy Cie uczuciem i szacunkiem zrozumie.