Zrzucamy zbędne kg

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Karolinad
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: czw mar 14, 2024 11:47 pm

Zrzucamy zbędne kg

Post autor: Karolinad »

Hejka. OD jutra zaczynam wyzwanie codziennie 8 tysięcy kroków. Chcę małymi krokami zmienić swój wygląd. Ktoś się dołącza do wyzwania? Może założymy wspólny Messenger i będziemy się wspólnie motywować :fire: :*
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Karolinad pisze: ndz kwie 21, 2024 5:28 pm Hejka. OD jutra zaczynam wyzwanie codziennie 8 tysięcy kroków. Chcę małymi krokami zmienić swój wygląd. Ktoś się dołącza do wyzwania? Może założymy wspólny Messenger i będziemy się wspólnie motywować :fire: :*
ja chetnie moge pisac na instagramie tez zaczynam sie kolejny raz odchudzac:d mozesz przejrzec mój wątek o odchudzaniu duzo fajnych porad tam było ;)))
Wiem wiecej
amanda_karolina
Tritonotti
Posty: 170
Rejestracja: pn kwie 08, 2024 4:33 pm

Post autor: amanda_karolina »

ze swojej strony mogę polecić zajęcia grupowe na siłowni, bo bardzo pomogły mi się zmotywować i nie mają żadnego progu wejścia. zawsze jest ktoś, kto pomaga zrobić te ćwiczenia dobrze. no i trenerów personalnych, bo często mają darmowe konsultacje - nic strasznego, a pokazują jakieś konkretne zestawy ćwiczeń i pomagają to dopasować pod siebie.

+ dużo białka w diecie z deficytem kalorycznym, żeby przy utracie wagi, nie tracić mięśni.