Zmarszczki

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
elemelka12

Zmarszczki

Post autor: elemelka12 »

Hej kochane:)

W jakim wieku zauważyłyście u siebie pierwsze zmarszczki/zmarszczkę na czole?

Mam 24lata i pierwszą lekką zmarszczkę na czole i nie wiem czy przesadzam, czy w tym wieku to może normalne? :')

Dziękuję za odpowiedzi :)
Platini_blabla
RealDiamond
Posty: 779
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

Hej ja pierwsze zaczęłam zauważać Ok 20 roku życia ale to zwykle zmarszczki mimiczne które ma każdy normalny człowiek - lwia zmarszczka się wtedy zaczyna uwydatniał tak jak bruzdy nosowo wargowe ale to jest absolutnie normalne, kto używa twarzy ten będzie miał takie zmarszczki. Ok 30 zaczęły dopiero się pojawiać takie zmarszczki związane ze starzeniem się skory a niedługo ide na pierwszy botoks dopiero, jak poszłam na 30 urodziny lekarz popatrzył i uznał ze dla mnie żadne kwasy i wolumetrie tylko schudnąć muszę a potem mogę myśleć. Udało mi się zrzucić 15 kg i w sumie doszłam do wniosku ze nic nie muszę wypełniać poza lwia zmarszczka i czołem :D chociaż moja skóra jest w bardzo dobrej kondycji generalnie, ze względu na problemy zdrowotne nigdy nie mogłam się opalać, od małego jak jeździłam nad morze czy nad jezioro z rodzicami to miałam namiot przeciwsłoneczny w którym się chowałam, nigdy w życiu nie byłam na solarium i używałam spf zanim to było modne 🤣
elemelka12

Post autor: elemelka12 »

Dziękuję Ci za odpowiedź, wiem teraz, że mogę być spokojniejsza, bo to normalne. Moja to taki cieniutki ledwo widoczny paseczek krótki na czole poziomy, nic więcej, a lwia zmarszczka to nie wiem co to jest, choć pewnie za parę lat będę dobrze wiedzieć haha

Bardzo Ci gratuluję zrzucenia wagi! Wiem jaki to wyczyn i super, że masz „jak na swoj wiek” buźkę w takim super stanie! ❤️
Platini_blabla
RealDiamond
Posty: 779
Rejestracja: czw mar 21, 2024 2:11 pm

Post autor: Platini_blabla »

elemelka12 pisze: sob kwie 20, 2024 10:14 pm Dziękuję Ci za odpowiedź, wiem teraz, że mogę być spokojniejsza, bo to normalne. Moja to taki cieniutki ledwo widoczny paseczek krótki na czole poziomy, nic więcej, a lwia zmarszczka to nie wiem co to jest, choć pewnie za parę lat będę dobrze wiedzieć haha

Bardzo Ci gratuluję zrzucenia wagi! Wiem jaki to wyczyn i super, że masz „jak na swoj wiek” buźkę w takim super stanie! ❤️
To niee to jest normalne, każda twarz się rusza i uśmiecha i to nie ten wiek żeby pokazywały się oznaki starzenia tylko właśnie oznaki mięśni twarzy:))

Dzięki, walka o kilogramy w kontekście twarzy jest strasznie ważne hahaha
elemelka12

Post autor: elemelka12 »

Platini_blabla pisze: sob kwie 20, 2024 10:34 pm
elemelka12 pisze: sob kwie 20, 2024 10:14 pm Dziękuję Ci za odpowiedź, wiem teraz, że mogę być spokojniejsza, bo to normalne. Moja to taki cieniutki ledwo widoczny paseczek krótki na czole poziomy, nic więcej, a lwia zmarszczka to nie wiem co to jest, choć pewnie za parę lat będę dobrze wiedzieć haha

Bardzo Ci gratuluję zrzucenia wagi! Wiem jaki to wyczyn i super, że masz „jak na swoj wiek” buźkę w takim super stanie! ❤️
To niee to jest normalne, każda twarz się rusza i uśmiecha i to nie ten wiek żeby pokazywały się oznaki starzenia tylko właśnie oznaki mięśni twarzy:))

Dzięki, walka o kilogramy w kontekście twarzy jest strasznie ważne hahaha

Ale z drugiej strony właśnie dzięki tym kilogramom ten botoks nie był Ci przez lekarza zalecany i potrzebny, zawsze jakieś pozytywy ❤️