Prezent na urodziny

Poznajmy się!
Marta55555

Re: Prezent na urodziny

Post autor: Marta55555 »

Ciasteczko ma 2 lata. Obejrzyj jakis vlog i może wpadnie Ci w oko fajna zabawka dla 2 latki ;)
Marta55555

Post autor: Marta55555 »

Krokusek pisze: czw sie 18, 2022 11:42 am
Muffin_the_Puffin pisze: czw sie 18, 2022 7:39 am Co znaczy, że nie chce Ci się jechać do miasta, bo podróżowałaś?
Spędziłam kilkanaście godzin w aucie, trochę mi zbrzydło chwilowo.
I jaki prezent kupiłaś?
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

Krokusek pisze: czw sie 25, 2022 2:58 am Lalka Barbie syrenka, rękawica do puszczania baniek, pluszak, książeczka czytanka, książeczka rozwojówka, książeczki z naklejkami itp. (swoją drogą jak na dwulatkę ma dość wyszukane gusta, bo okazało się, że lubi koparki, traktory itp.), Kinderki, jajka niespodzianki, musiki i mokre chusteczki, Pani prezes była zadowolona 😎

Ciekawi mnie natomiast cóż wkurzającego jest w każdym poście w moim temacie, złość piękności szkodzi 😉
Nic wkurzającego, po prostu mamy trolla lub trollicę, która od jakiegoś czasu daje pod wieloma postami uśmieszek, smutną minkę i wrr, niezależnie od treści posta i osoby, która go pisze. Ja to zauważyłam zwłaszcza na Hydeprak'u. Więc nie ma się co przejmować :)
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1263
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

Krokusek pisze: czw wrz 15, 2022 4:15 pm Idąc za ciosem, skoro mam już swój prywatny wątek dotyczący urodzin bombelków. Za parę dni idę na urodziny do dziewczynki, która ma młodszą siostrzyczkę. Zastanawiam się nad kupieniem jakiegoś drobniejszego prezentu też tej młodszej, żeby nie było jej przykro, co o tym sądzicie? Z drugiej strony będą tam jeszcze inne dzieciaki, np. wspomniana w pierwszym poście dziewczynka, więc idąc za ciosem powinnam kupić coś i jej? Doradźcie, plis :)
Ja zwykle kupuję coś drobniejszego dla rodzeństwa i po jakiejś czekoladzie czy innych kinderkach dla pozostałych. Zawsze też mam w zapasie więcej, jakby się okazało że będzie więcej dzieci niż się spodziewałam. Ogólnie też nauczyłam się kupować na zapas, jakieś pierdoły w dobrych cenach. Wiem, że idę niedługo na urodziny, gdzie będzie dużo dzieci i dla każdego mam z Tigera takie białe puzzle, na których można namalować swój obrazek. One chyba po 8 zł były. Plus dla solenizantki już większy prezent.
Ale jeśli miałoby być mega dużo dzieciaków to maks po czekoladzie bym dała czy jakimś chupa chupsie.