JASNE LATO CHŁODNE LATO ZGASZONE LATO

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

JASNE LATO CHŁODNE LATO ZGASZONE LATO

Post autor: Olfic »

Dziewczyny gdzie kupie ubrania w kolorach dla jasnego i chłodnego lata? Najlepiej polskie marki, może macie jakieś konkretne ubrania do podlinkowania? Przejrzałam the odder side, laurella i patchouli i kompletnie nic nie znalazłam:(
Wiem wiecej
Kokardeczka
KlasaBiznes
Posty: 568
Rejestracja: sob maja 22, 2021 4:19 pm

Post autor: Kokardeczka »

Hej, ja stawiam na dobre, naturalne materialy. Pastelowe poliestry nie wygladaja dobrze. Zazwyczaj szukam okazji na Zalando Longue i tam kupuje np. swetry. Sklepy, w ktorych czesto znajduje swoja kolorystyke to & Other Stories, Benetton (maja swetry w pieknych pastelowych kolorach), Intimissimi (podkoszulki / tshirty), czasami H&M, Mango i Zara (ale kupuje tam rzeczy z wiskozy i bawelny, ewentualnie marynarki tweedowe, nigdy nie ``satynowe`` bluzki czy bron Boze akrylowe swetry). Trafia sie tez cos w Orsayu, bo tam sa takie majtkowe kolory, ale trzeba uwazac na efekt ciotki - klotki.

Moja szafa kapsulowa jasnego lata to granatowe spodnie (np. Zara), kremowa koszula (jedwab - Intimissimi / bawelna - H&M), blekitny sweter (Benetton), jasny sweter (Cream), tweedowa marynarka (H&M), szary plaszcz (& Other Stories) i marynarko - plaszcz bezowy (MLE). Buty ubieram zawsze jasne (mokasyny Högl, trampki New Balance / Reebook), do pracy nosze granatowa torebke (Joop Cortina), a listonoszke mam klasyczna kremowa.

Mam problem ze znalezieniem okularow przeciwslonecznych z jasnymi oprawkami, moze ktos widzial cos lepszego, niz sieciowki z dodatkami.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Kokardeczka pisze: wt kwie 16, 2024 9:37 am Hej, ja stawiam na dobre, naturalne materialy. Pastelowe poliestry nie wygladaja dobrze. Zazwyczaj szukam okazji na Zalando Longue i tam kupuje np. swetry. Sklepy, w ktorych czesto znajduje swoja kolorystyke to & Other Stories, Benetton (maja swetry w pieknych pastelowych kolorach), Intimissimi (podkoszulki / tshirty), czasami H&M, Mango i Zara (ale kupuje tam rzeczy z wiskozy i bawelny, ewentualnie marynarki tweedowe, nigdy nie ``satynowe`` bluzki czy bron Boze akrylowe swetry). Trafia sie tez cos w Orsayu, bo tam sa takie majtkowe kolory, ale trzeba uwazac na efekt ciotki - klotki.

Moja szafa kapsulowa jasnego lata to granatowe spodnie (np. Zara), kremowa koszula (jedwab - Intimissimi / bawelna - H&M), blekitny sweter (Benetton), jasny sweter (Cream), tweedowa marynarka (H&M), szary plaszcz (& Other Stories) i marynarko - plaszcz bezowy (MLE). Buty ubieram zawsze jasne (mokasyny Högl, trampki New Balance / Reebook), do pracy nosze granatowa torebke (Joop Cortina), a listonoszke mam klasyczna kremowa.

Mam problem ze znalezieniem okularow przeciwslonecznych z jasnymi oprawkami, moze ktos widzial cos lepszego, niz sieciowki z dodatkami.
Bardzo dziękuje za obszerna odpowiedz:) cały tydzień przeglądałam sobie polecane marki:)
Z okularów polecam massimo DUTTI za 299 są bardzo ładne liliowe okulary
Wiem wiecej