Catering/dieta pudełkowa

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
alexis
LemonkowaCola
Posty: 528
Rejestracja: czw cze 10, 2021 9:48 am

Catering/dieta pudełkowa

Post autor: alexis »

Dziewczyny, jaką firmę z dietą pudełkową możecie szczerze polecić? Pod względem jakości posiłków, smaku, różnorodności a także pod względem dostawy (na czas, brak problemów z dostawcą), kontaktu z firmą.
Opiniom w necie ciężko teraz zaufać, bo wszędzie reklamy, wykupione posty i opinie. Wolę zapytać Was.
cukierek
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 14, 2022 5:52 pm

Post autor: cukierek »

Ja używałam fitbite. Jedzenie dobre jakościowo i różnorodne, ale niestety kilka razy dali ciała z dostawą na czas i kontakt z biurem od 8 rano, więc słabo :/
Isia 17k
Skarpeta Rakieta
Posty: 89
Rejestracja: pn sie 23, 2021 4:35 pm

Post autor: Isia 17k »

Miałam kiedyś od Fitboxy (na długo przed tą całą aferą co zebrali hajs i zniknęli po emisji programu w Uwadze) i byłam zadowolona, że mam posiłek pod drzwiami, nie muszę myśleć o zakupach na kolejny dzień, było wtedy całkiem smacznie. Wzięłam też kiedyś Nice to fit you z wyborem menu ale było bez smaku, mdłe. W każdych pudełkach które miałam to zazwyczaj na obiad był kurczak. Po miesiącu masz go dosyć mimo, że ma różne dodatki. Dużo deserów które zabierają kalorie, wolałabym zjeść porządne śniadanie. Od roku nie korzystam bo jest drogo. Zastanawiałam się nad dietą od Brokuła lub Tajm ale cena mnie zniechęca. Brałam zazwyczaj 1200-1500kcal żebym mogła sobie "dojeść" coś normalnego w razie potrzeby. I pudełka to też bardzo dużo plastiku ale jak się bazuje tylko na nich to i tak wychodzi podobnie do śmieci przygotowując swoje posiłki.
Fou
PrinTu
Posty: 985
Rejestracja: wt sie 23, 2022 10:46 am

Post autor: Fou »

Ja jem już 3 tok NTFY ;) ale nie biorę codziennie. Raczej 3-4 dni w tyg. Trochę mi się nudzi ale przez program lojalnościowy najbardziej mi się opłaca lol
Dynas-tia

Post autor: Dynas-tia »

Ja mam diete od brokuła. Dla mnie smaczne i wiekszosc rzeczy mi smakuje.
Figoland1
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: sob lis 04, 2023 11:06 pm

Post autor: Figoland1 »

ja bardzo nie polecam smakcji.
bardzo mało smaku, suche, niedoprawione.
Przykładowe menu z tego tyg (najgorsze potrawy)
- musli (realnie same płatki owsiane) ze świeżymi owocami (świeża była tylko gorzka ćwiartka pomarańczy, musik z brzoskiwini ewidentnie z puszki) - nawet do tego nie dodali jogurtu, czulam sie glupio jedzac sam pył ktorym bylo to musli
- suchy indyk, bez przypraw, z sosem bbq (sos bbq bardzo slodki wymieszany z majonezem) z bardzo niesmacznymi ziemniakami pieczonymi
- suchy makaron z dodatkiem surowego brokula i odrobina ricotty
aniella
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 07, 2023 5:32 pm

Post autor: aniella »

Przerobiłam różne opcje, ale najdłużej zostałam z dietą Cud i Miód :) Dostawy na czas, wszystko świeże, dobrze policzona kaloryczność, a posiłki urozmaicone.
kejtikuc
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 19, 2024 9:37 pm

Post autor: kejtikuc »

Aktualnie jestem na diecie pudełkowej Kuchenny Kowboj, zamówienie mam do końca kwietnia, po tym czasie mogę dać znać jak się sprawdził, póki co jest okej :)