Top odpały FBI heidepark

Poznajmy się!
Alesxxxx98
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 27, 2023 2:34 am

Re: Top odpały FBI heidepark

Post autor: Alesxxxx98 »

W końcu mogę to komuś powiedzieć!! Kiedyś ktoś dał komentarz na grupie, co do korony (nie pamietam dokładnie vibe był taki, że nie wieszajmy psów na osobach bez szczepień, nie negował on korony ani nic szurskiego, czy zachęcającego do ich braku). Za polubienie komentarza dostałam bana, napisałam do nich powiedziały, że za takie rzeczy ban permanentny. Ale nadal byłam ma grupie ze sprawami kryminalnymi. Ze strachu tylko czytałam nic się nie udzielałam, nawet głupiego polubienia komentarza. Po dwóch latach tam też dostałam bana. Pisałam do nich to wróciły do wiadomości o banie z pierwszej grupy. PO DWÓCH LATACH ZOSTAŁAM ZBANOWANA ZA POLUBIENIE KOMENTARZA NA INNEJ GRUPIE 2 LATA WCZEŚNIEJ. Chciałam odpowiedzi czemu banują niezgodnie z regulaminem, to nie odpisały już nigdy. Kochałam te grupę i ciężko mi się było z tym pogodzić. Bądźmy szczerzy laski założyły kopie grupy chłopaków z vp żeby zrzeszać ludzi stamtąd, to miała być NASZA GRUPA, a skończyło się na tym, że lepiej żeby żadna z nich nie została prezydentem bo będziemy mieć druga Korea Północna. 🥺
sky28
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 15, 2024 7:39 am

Post autor: sky28 »

Nie mogę spac, i tak czytam sobie różne tematy, ale przypomniało mi się, jak dostałam bana za przejawienia zachowań ksenofobicznych(!!!!). Pisałam do każdej adminki, bo fajnie mi się czytalo różne Wątki, i miałam zonk jak nie widziałam grupy. Właśnie to jedna z nich mi podała taki powód, który miał się nijak to rzeczywistosci, bo ja nigdy nie napisałam tam żadnego komentarza XDD odpowiedzi na moja wiadomość nigdy się nie doczekałam.
draka120
Mokra Włoszka
Posty: 59
Rejestracja: śr lut 07, 2024 8:59 pm

Post autor: draka120 »

Biibii pisze: ndz sty 07, 2024 9:28 pm Oj coś czuję że dużo ciekawskich z csi będzie waliło tu na forum drzwiami i oknami.Pod postem o tiktokowych mamach dużo osób pisze o wandzie i spore zainteresowanie
No niestety, patrząc dzisiaj na liczbę zarejestrowanych użytkowników to już się tak stało, a szkoda. Masa odkopanych wątków, duży ruch przez co forum strasznie laguje...
Można mówić co się chce o grupie prowadzonej przez chłopaków, ale mimo wszystko lubiłam tam zaglądać i jakiś porządek tam jednak panował. Ja jakoś nie obawiałam się tam bana, nawet w tym okresie, gdzie był większy rygor administracji. CSI przy nich to jest jakaś odrębna, toksyczna galaktyka pełna głupiomądrych osób i tych, którzy każde zwrócenie uwagi traktują jako atak na ~WoLnOśĆ sŁoWa~. Teraz ciekawe co się z Wandą stanie przy tym napływie użytkowników z tiktoka i CSI.
Biibii
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 23, 2023 9:16 am

Post autor: Biibii »

draka120 pisze: pn mar 18, 2024 1:00 pm
Biibii pisze: ndz sty 07, 2024 9:28 pm Oj coś czuję że dużo ciekawskich z csi będzie waliło tu na forum drzwiami i oknami.Pod postem o tiktokowych mamach dużo osób pisze o wandzie i spore zainteresowanie
No niestety, patrząc dzisiaj na liczbę zarejestrowanych użytkowników to już się tak stało, a szkoda. Masa odkopanych wątków, duży ruch przez co forum strasznie laguje...
Można mówić co się chce o grupie prowadzonej przez chłopaków, ale mimo wszystko lubiłam tam zaglądać i jakiś porządek tam jednak panował. Ja jakoś nie obawiałam się tam bana, nawet w tym okresie, gdzie był większy rygor administracji. CSI przy nich to jest jakaś odrębna, toksyczna galaktyka pełna głupiomądrych osób i tych, którzy każde zwrócenie uwagi traktują jako atak na ~WoLnOśĆ sŁoWa~. Teraz ciekawe co się z Wandą stanie przy tym napływie użytkowników z tiktoka i CSI.
Zgadzam się,jak rejstrowałam się tutaj może było z 15 tysięcy uzytkowników,teraz mamy 70..
hortexlove
SushiRoll
Posty: 221
Rejestracja: wt sty 09, 2024 3:39 pm

Post autor: hortexlove »

Po prostu powinni przestać każdego przyjmować, bo nagle jest hype i każda musi tu być XDD
Biibii pisze: pn mar 18, 2024 1:32 pm
draka120 pisze: pn mar 18, 2024 1:00 pm
Biibii pisze: ndz sty 07, 2024 9:28 pm Oj coś czuję że dużo ciekawskich z csi będzie waliło tu na forum drzwiami i oknami.Pod postem o tiktokowych mamach dużo osób pisze o wandzie i spore zainteresowanie
No niestety, patrząc dzisiaj na liczbę zarejestrowanych użytkowników to już się tak stało, a szkoda. Masa odkopanych wątków, duży ruch przez co forum strasznie laguje...
Można mówić co się chce o grupie prowadzonej przez chłopaków, ale mimo wszystko lubiłam tam zaglądać i jakiś porządek tam jednak panował. Ja jakoś nie obawiałam się tam bana, nawet w tym okresie, gdzie był większy rygor administracji. CSI przy nich to jest jakaś odrębna, toksyczna galaktyka pełna głupiomądrych osób i tych, którzy każde zwrócenie uwagi traktują jako atak na ~WoLnOśĆ sŁoWa~. Teraz ciekawe co się z Wandą stanie przy tym napływie użytkowników z tiktoka i CSI.
Zgadzam się,jak rejstrowałam się tutaj może było z 15 tysięcy uzytkowników,teraz mamy 70..
StudentkaKozminski
Gacie z oceanu
Posty: 47
Rejestracja: śr mar 20, 2024 4:24 pm

Post autor: StudentkaKozminski »

Moderatorki tam potrafia wlepić bana na tydzień za nic albo że chamstwem odpowie sie na chamstwo w swoją strone. I ta hipokryzja xD nie wstawiamy nitki o fame bo patologia ale posty o zawodnikach fame już pojawiały się normalnie. Była o wiele większa wolność wypowiedzi na grupie chłopaków a tutaj jak sie jakies noname za to zabrały to dramat.
Awatar użytkownika
KasandraCwir
Koczkodan
Posty: 124
Rejestracja: wt lut 06, 2024 9:24 am

Post autor: KasandraCwir »

Irytuje mnie to, jaki chaos tam panuje, z jednej strony są dedykowane nitki na ciąże czy śluby, z drugiej adminki akceptują oddzielne posty o ciążach jakichś no name'ów XD albo posty w których nie jest wyjaśnione o kim to jest. Nie każdy zna wszystkie influencerki z tiktoka albo jakichś trzecioligowych raperów
martev
Mokra Włoszka
Posty: 58
Rejestracja: ndz lip 30, 2023 12:46 am

Post autor: martev »

btw widziałyście, że zmienił się mocno skład administracji? Została tylko Ola, ze "starej" ekipy. Chyba, że coś źle widze
PEONIA
Samarka
Posty: 691
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

StudentkaKozminski pisze: śr mar 20, 2024 7:54 pm Moderatorki tam potrafia wlepić bana na tydzień za nic albo że chamstwem odpowie sie na chamstwo w swoją strone. I ta hipokryzja xD nie wstawiamy nitki o fame bo patologia ale posty o zawodnikach fame już pojawiały się normalnie. Była o wiele większa wolność wypowiedzi na grupie chłopaków a tutaj jak sie jakies noname za to zabrały to dramat.
Mi dały bana za wypowiedż o sesji ciążowej Lil Mastif. Wiele komentarzy było negatywnych, ja sama napisałam cytuję "dla mnie takie sesje i pokazywanie w ten sposób brzucha są mało smaczne". Znalazła się jakaś madka, która się spłakała, że ona jest w ciąży, i płacze jak czyta nasze komentarze i to wstyd by kobiety tak pisały. Zaraz weszła moderatorka post usunęła i dała bana Każdemu kto negatywnie się wypowiedział o tej sesji...
StudentkaKozminski
Gacie z oceanu
Posty: 47
Rejestracja: śr mar 20, 2024 4:24 pm

Post autor: StudentkaKozminski »

PEONIA pisze: ndz kwie 28, 2024 8:48 pm
StudentkaKozminski pisze: śr mar 20, 2024 7:54 pm Moderatorki tam potrafia wlepić bana na tydzień za nic albo że chamstwem odpowie sie na chamstwo w swoją strone. I ta hipokryzja xD nie wstawiamy nitki o fame bo patologia ale posty o zawodnikach fame już pojawiały się normalnie. Była o wiele większa wolność wypowiedzi na grupie chłopaków a tutaj jak sie jakies noname za to zabrały to dramat.
Mi dały bana za wypowiedż o sesji ciążowej Lil Mastif. Wiele komentarzy było negatywnych, ja sama napisałam cytuję "dla mnie takie sesje i pokazywanie w ten sposób brzucha są mało smaczne". Znalazła się jakaś madka, która się spłakała, że ona jest w ciąży, i płacze jak czyta nasze komentarze i to wstyd by kobiety tak pisały. Zaraz weszła moderatorka post usunęła i dała bana Każdemu kto negatywnie się wypowiedział o tej sesji...
Podwojne standardy ostatnio czytałam komentarz jakiejs baby pod postem o ciazy partnerki Henry'ego że tacy fajni i ładni ludzie powinni się rozmnażać, że dobre geny itd. Powiało eugeniką i pilnowanym przez nie tak wykluczenie ale komentarz dalej jest xD grupa pełna hipokryzji