Top odpały FBI heidepark

Poznajmy się!
Asia234
Drama Maker
Posty: 2221
Rejestracja: sob mar 12, 2022 4:34 pm

Re: Top odpały FBI heidepark

Post autor: Asia234 »

atat pisze: czw lip 21, 2022 2:57 pm
Asia234 pisze: czw lip 21, 2022 2:51 pm
Qjahu pisze: czw lip 21, 2022 2:37 pm

Przez to, że lewica się spala w takich błahostkach przeciętni ludzie z przeciętnymi problemami bytowymi mają was za kosmitów, może jak pokolenie Z podrośnie to zobaczy z czym borykają się na codzień ludzie w Polsce i że są bardziej palące problemy niż nazewnictwo, nie każdy śledzi snowflakeowe inby i wierz mi, że mówiąc "homoseksualista" chce być neutralny,.a nie komuś dopiec
O kurde ale odleciałaś xD. Ja nie mówiłam nic o polityce, nie powiedziałam na jaka partie głosuje wiec nie wiem skąd te wnioski. Nie robię żadnej inby i zdaje sobie sprawę, że są osoby, które bardzo ostro reagują, ale moje pytanie było grzeczne, nie rozumiem po prostu czemu ktoś nie uszanuje tego, że kogoś może obrażać dane słowo i to nie ma nic wspólnego z polityką, a szacunkiem do drugiego człowieka. Jeśli ktoś mi zwraca uwagę, że dane słowo jest obraźliwe to mówię „Ok przepraszam, nie miałam pojęcia, postaram się zwracać ba to większą uwagę”, a nie bronię się pisząc „nie każdy śledzi snowflakowe inby”. To naprawdę nie jest nic strasznego przyznać się w kulturalny sposób, że się czegoś nie wie
Myślę, że subopka użyła słowa lewica w znaczeniu osób o poglądach lewicowych, a nie o konkretnej partii.
Ok, ale to dalej nie jest odpowiedź na moje pytanie, bo z drugiej strony prawica w Polsce jest silnie związana z kościołem i religia, a biblia jasno mówi o szacunku do drugiego człowieka
Qjahu
BlondDoczep
Posty: 133
Rejestracja: sob cze 25, 2022 6:18 pm

Post autor: Qjahu »

Asia234 pisze: czw lip 21, 2022 3:28 pm
atat pisze: czw lip 21, 2022 2:57 pm
Asia234 pisze: czw lip 21, 2022 2:51 pm

O kurde ale odleciałaś xD. Ja nie mówiłam nic o polityce, nie powiedziałam na jaka partie głosuje wiec nie wiem skąd te wnioski. Nie robię żadnej inby i zdaje sobie sprawę, że są osoby, które bardzo ostro reagują, ale moje pytanie było grzeczne, nie rozumiem po prostu czemu ktoś nie uszanuje tego, że kogoś może obrażać dane słowo i to nie ma nic wspólnego z polityką, a szacunkiem do drugiego człowieka. Jeśli ktoś mi zwraca uwagę, że dane słowo jest obraźliwe to mówię „Ok przepraszam, nie miałam pojęcia, postaram się zwracać ba to większą uwagę”, a nie bronię się pisząc „nie każdy śledzi snowflakowe inby”. To naprawdę nie jest nic strasznego przyznać się w kulturalny sposób, że się czegoś nie wie
Myślę, że subopka użyła słowa lewica w znaczeniu osób o poglądach lewicowych, a nie o konkretnej partii.
Ok, ale to dalej nie jest odpowiedź na moje pytanie, bo z drugiej strony prawica w Polsce jest silnie związana z kościołem i religia, a biblia jasno mówi o szacunku do drugiego człowieka
Chodzi po prostu o to, że przeciętny zjadacz chleba, który nie śledzi lewicowych grupek na socjalach sam nie wpadnie na pomysł, że słowo "homoseksualista" czy "osoba niepełnosprawna" albo "kobieta" zamiast "osoba z macicą" jest obraźliwe, nie ma złej intencji. Jak ktoś mu zwróci uwagę kulturalnie i poposi by tak nie mówił, no to loteria - albo ktoś uszanuje, albo nie, ale jak zwrocenie uwagi nie będzie grzeczne tylko podszyte jakąś pogardą typu "omg jak można być takim ignorantem" to tym bardziej ktoś niesiedzący w tych klimatach się uprzedzi. Argument o religii czy chodzeniu do kościoła jest moim zdaniem nietrafiony, gdy w naszym kraju katolicyzm jest w większości obrzędowy i bezrefleksyjny i chodzenie do kościoła służy jakiemuś lansowi albo robi siè to z obawy co ludzie powiedzą, a nie z poszanowania nauk Jezusa. Najlepszy przykład to ślub kościelny bohaterów Uniwersum czy innych osób, które muszą taki mieć,.chociaż przed ślubem pogwałcili wszystkie te kościelne zasady 🤣
Asia234
Drama Maker
Posty: 2221
Rejestracja: sob mar 12, 2022 4:34 pm

Post autor: Asia234 »

Qjahu pisze: czw lip 21, 2022 3:39 pm
Asia234 pisze: czw lip 21, 2022 3:28 pm
atat pisze: czw lip 21, 2022 2:57 pm

Myślę, że subopka użyła słowa lewica w znaczeniu osób o poglądach lewicowych, a nie o konkretnej partii.
Ok, ale to dalej nie jest odpowiedź na moje pytanie, bo z drugiej strony prawica w Polsce jest silnie związana z kościołem i religia, a biblia jasno mówi o szacunku do drugiego człowieka
Chodzi po prostu o to, że przeciętny zjadacz chleba, który nie śledzi lewicowych grupek na socjalach sam nie wpadnie na pomysł, że słowo "homoseksualista" czy "osoba niepełnosprawna" albo "kobieta" zamiast "osoba z macicą" jest obraźliwe, nie ma złej intencji. Jak ktoś mu zwróci uwagę kulturalnie i poposi by tak nie mówił, no to loteria - albo ktoś uszanuje, albo nie, ale jak zwrocenie uwagi nie będzie grzeczne tylko podszyte jakąś pogardą typu "omg jak można być takim ignorantem" to tym bardziej ktoś niesiedzący w tych klimatach się uprzedzi. Argument o religii czy chodzeniu do kościoła jest moim zdaniem nietrafiony, gdy w naszym kraju katolicyzm jest w większości obrzędowy i bezrefleksyjny i chodzenie do kościoła służy jakiemuś lansowi albo robi siè to z obawy co ludzie powiedzą, a nie z poszanowania nauk Jezusa. Najlepszy przykład to ślub kościelny bohaterów Uniwersum czy innych osób, które muszą taki mieć,.chociaż przed ślubem pogwałcili wszystkie te kościelne zasady 🤣
Jak najbardziej, ja nie spytałam czemu ktoś kto nie wie nie może tego uszanować (nawet to brzmi absurdalnie 😃). Nigdy nie zakładam w ludziach złej woli, tylko nigdy nie rozumiem oporu jak już ktoś ma tą wiedzę. Przyznaje racje, zapomniałam, że wielu z tych, którzy mają Boga na ustach nie pamięta dekalogu 😂
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

atat pisze: pn lip 18, 2022 12:43 pm Bonus: całokształt użytkowniczek

po kilku miesiącach na tej grupie, jak czytam "on/a ma taki toxic vibe", "saaame guuuurl" to mnie skręca xD
Jak tam na csi? Dawno mnie nie było
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

atat pisze: pn lip 18, 2022 12:25 pm Wiele z nas jest z FBI heidepark i pewnie też gnije z tego, jak często dziewczyny tam przesadzają. Wątek na top odpały dziewczyn z grupy.
kiedyś zostałam zbesztana na tej grupie (albo to może była grupa Pantinki.... ten sam vibe bo to te same dzieci tam siedzą), że nie mówi się "homoseksualista" tylko "osoba homoseksualna" 😆
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

atat pisze: pn lip 18, 2022 12:34 pm Mój osobisty nr 2: fagata wcale nie robi blackface i wcale nie zapomniała, że jest biała xD

Fakata

Obrazek

po prostu

Obrazek

opaliła się w filtrze na instagramie i wyrosły jej warkoczyki

Obrazek
tych zdjęć już nie widać. Następnym razem używaj fotosika :)
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Olkaaaa69
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 22, 2023 10:33 pm

Post autor: Olkaaaa69 »

Powiem Wam jedno… grupa nie ma podjazdu do tej która była. Adminki to jakiś zart. Mnie tylko przeraża to ,że osiadają na laurach tylko dlatego ,ze stworzyły grupę w odpowiednim momencie gdy zamknął się prawdziwy hydepark. I czuja się niewiadomo kim. Nie daj Boże będziecie mieć inne zdanie niż one to koniec 🔫
Marinella
Koczkodan
Posty: 120
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 4:36 pm

Post autor: Marinella »

Czy tylko mi się zdaje, ze na CSI Hydepark jest w cholerę toksykow 🫣?
kinderkaa
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 11, 2023 11:42 pm

Post autor: kinderkaa »

Podbijam temat, grupa spada na dno, adminki odkleja totalna i nie chcą puścić nitki na mini dramy bo nie i już xD coraz gorzej z nimi
Olaolaola
SkrzydełkaZhooters
Posty: 207
Rejestracja: pt lut 12, 2021 7:32 pm

Post autor: Olaolaola »

kinderkaa pisze: śr cze 14, 2023 1:30 am Podbijam temat, grupa spada na dno, adminki odkleja totalna i nie chcą puścić nitki na mini dramy bo nie i już xD coraz gorzej z nimi
Adminki siadają się na spotkaniu w teamsie co tydzień w niedziele wieczorem i wg własnego mniemania ustalają jakie wątki puscic jakie skasować xd widziały ze ludzi interesuje dalna magicali, ale nasze fą dą adminki są ponad to i nie będą promować patologii. Ale już patogale są super XDD wspolne oglądanie i promowanie programów i wydarzeń TVP choć wiemy jaka ta stacja jest tez super xd a potem dają nitkę z okazji pride moth xd hipokrytki jak nie wiem
Bbbkupidyn
Mokra Włoszka
Posty: 66
Rejestracja: śr maja 17, 2023 3:55 pm

Post autor: Bbbkupidyn »

Olaolaola pisze: wt cze 20, 2023 6:51 am
kinderkaa pisze: śr cze 14, 2023 1:30 am Podbijam temat, grupa spada na dno, adminki odkleja totalna i nie chcą puścić nitki na mini dramy bo nie i już xD coraz gorzej z nimi
Adminki siadają się na spotkaniu w teamsie co tydzień w niedziele wieczorem i wg własnego mniemania ustalają jakie wątki puscic jakie skasować xd widziały ze ludzi interesuje dalna magicali, ale nasze fą dą adminki są ponad to i nie będą promować patologii. Ale już patogale są super XDD wspolne oglądanie i promowanie programów i wydarzeń TVP choć wiemy jaka ta stacja jest tez super xd a potem dają nitkę z okazji pride moth xd hipokrytki jak nie wiem
No i tam jest taka jedna, która komentuje w chamski sposób, obrażając innych i używając wulgaryzmów a w regulaminie jest to zabronione a jednak cała ta ich zgraja ją propsuje. Kółko wzajemnej adoracji. Poza tym nie można mieć własnego zdania na grupie bo cię zjedzą. Pamietam jak podczas eurowizji podobała mi się inna piosenka niż adminom i ich wyzawzom to mnie wypunktowały, że przecież nie mogę mieć innego zdania XD
kinderkaa
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 11, 2023 11:42 pm

Post autor: kinderkaa »

Komedia, post o quebonafide, rozwinęła się tam dyskusja o wątku o mini dramach


Nie zdziwię się jeśli to o teamsach to prawda XDD dać ludziom trochę "władzy" xD
Marinella
Koczkodan
Posty: 120
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 4:36 pm

Post autor: Marinella »

Nie tylko adminki są toxic. Jest tez masa lasek, które żyją czyimś życiem i maja tam odznakę top komentatora i tez zawsze musza do wszystkiego dołożyć swoje trzy grosze, nie przepuszcza nic.
ZdenerwowanyPingwin
Koczkodan
Posty: 124
Rejestracja: wt sie 23, 2022 10:13 pm

Post autor: ZdenerwowanyPingwin »

Mnie wyrzuciły za to, że w jednej z dyskusji miałam odmienne zdanie od jednej z adminek. Dyskusja kulturalna, zero wyzwisk, przekleństw czy inwektyw.
Nie nacieszyłam się byciem na grupie długo, trwało to całe 2 dni 😂 no i nie zdążyłam zobaczyć kto jest adminem poza jedną z osób i nie miałam jak się odwołać albo do kogo napisac
Takata
Currently:Dominicana
Posty: 1729
Rejestracja: śr cze 09, 2021 9:27 pm

Post autor: Takata »

Mi się tam oberwało, bo napisałam, ze będąc kobietą obraża mnie mówienie o mnie "osoba z macicą", bo nie jestem tylko narządem, chlip, chlip, okazało się, że jestem terfem 🙉
gwiazkaznieba
Drama Maker
Posty: 2485
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Wrzucają posty o ludziach, których nikt nie kojarzy, sadzać po ilości komentarzy.
Przed chwilą wchodzę na fb, a tam post o jakiejś łasce narzekającej na usadowienie gości na weselu siostry.
Niedługo posty będą tam wyglądać tak:

KTO: Stefan (sąsiad z mieszkania 2137)
CO: nie posegregował wczoraj śmieci i założył skarpety niepasujące do butów
czarnyscenariusz
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 31, 2023 2:29 pm
Instagram: dominikawur

Post autor: czarnyscenariusz »

Jak się dostać do tej grupy, odpowiedziałam na pytania ale nie przyjęli. Jakieś specjalne słowa klucze mam napisać czy co? xD
Michasia
Skarpeta Rakieta
Posty: 75
Rejestracja: sob sty 01, 2022 5:31 pm

Post autor: Michasia »

Niby miała być to grupa lepsza od grupy chłopaków, ale różni je tylko to, że na grupie vogule były czasem posty o ich nowych filmach. Dalej jest tak, że jak masz inne zdanie niż reszta to po tobie jadą.
Awatar użytkownika
Carringtonka
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: czw wrz 21, 2023 2:46 pm

Post autor: Carringtonka »

Jak mnie wybitnie doprowadza do szału niekonsekwencja administracji XD Najpierw zakazują postów o galach MMA (bardzo popieram), a Gigi w odpowiedzi do komentarza jakiejś dupy napisała, że przecież można pisać o uczestnikach i wydarzeniach z gali w innych nitkach, albo zrobić o tym post. No urwał nać 😬
Centrum redystrybucji informacji i plotki
kinderkaa
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: sob mar 11, 2023 11:42 pm

Post autor: kinderkaa »

Papa Gigi :P
Dfghc
Channelka
Posty: 36
Rejestracja: sob cze 18, 2022 10:00 am

Post autor: Dfghc »

serio były gdzieś wątki z analizą jej zdjęć, nazwiska itp.?
Michasia
Skarpeta Rakieta
Posty: 75
Rejestracja: sob sty 01, 2022 5:31 pm

Post autor: Michasia »

kinderkaa pisze: wt paź 31, 2023 12:30 pm Papa Gigi :P
Ona tylko przestała być moderatorką czy miała odejść całkowicie z grupy? Z tego co widzę to dalej jest na grupie i komentuje posty.
martev
Gacie z oceanu
Posty: 49
Rejestracja: ndz lip 30, 2023 12:46 am

Post autor: martev »

kinderkaa pisze: wt paź 31, 2023 12:30 pm Papa Gigi :P
Nikt nie będzie tęsknił XD
gwiazkaznieba
Drama Maker
Posty: 2485
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Dfghc pisze: czw lis 02, 2023 4:56 pm serio były gdzieś wątki z analizą jej zdjęć, nazwiska itp.?
Na kafe w wątku o csi było wrzucone jej zdjęcie profilowe, na którym było widać jak nieumiejętnie coś poprawiała.
Biibii
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: czw lis 23, 2023 9:16 am

Post autor: Biibii »

Oj coś czuję że dużo ciekawskich z csi będzie waliło tu na forum drzwiami i oknami.Pod postem o tiktokowych mamach dużo osób pisze o wandzie i spore zainteresowanie
wczasowicz