Top odpały FBI heidepark

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Chat Top odpały FBI heidepark

Post autor: atat »

Wiele z nas jest z FBI heidepark i pewnie też gnije z tego, jak często dziewczyny tam przesadzają. Wątek na top odpały dziewczyn z grupy.
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Mój osobisty nr 1: afera kamerkowa Natsu
  • nie wstawiły posta o niej, bo wiedziały, że będą prośby o linki do nagrań
  • narracja w komentarzach brzmiała jakby co najmniej to był The Fappening w 2011, gdzie PRYWATNE zdjęcia gwiazd wysyłane do PARTNERA lub trzymane w prywatnym archiwum WYCIEKŁY - nie, zdjęcia Natsu nie wyciekły, były dostępne za opłatą dla każdej osoby z dostępem do internetu
  • laski tak wyprzedziły ochronę przed ochranianą, że one ją broniły, że to normalna sprawa i nie powinno się szejmować sexworkingu, a Natsu mówiła, że się wstydzi i że to były błędy młodości xDD (jakiej młodości, jak robiłaś to 3 lata temu przez dłuższy czas?xD)
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Mój osobisty nr 2: fagata wcale nie robi blackface i wcale nie zapomniała, że jest biała xD

Fakata

Obrazek

po prostu

Obrazek

opaliła się w filtrze na instagramie i wyrosły jej warkoczyki

Obrazek
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

cd.

a w ogóle to
Obrazek

zazdrościsz jej
Obrazek
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Mój osobisty nr 3: bronienie Fakaty przed napastowaniem Nalika

O boże jak Nalik może pisać jej takie obleśne komentarze, to molestowanie, to że ona wywala cyce do kamery, stosuje prowokacyjny makijaż i sugestywne gesty, wcale nie znaczy, że jej się taki sposób komunikacji może podobać!!!

Ups

Obrazek
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Bonus: całokształt użytkowniczek

po kilku miesiącach na tej grupie, jak czytam "on/a ma taki toxic vibe", "saaame guuuurl" to mnie skręca xD
Lerlitz
PsychoFanka
Posty: 95
Rejestracja: śr cze 23, 2021 5:13 pm

Post autor: Lerlitz »

Ja mam alergię na Gigi. Bije od niej taka arogancja i w jakiś sposób mam wrażenie, że jest strasznie w sobie zadufana
muffka
BlondDoczep
Posty: 149
Rejestracja: pt cze 10, 2022 2:51 pm

Post autor: muffka »

Jak tylko widzę komy adminki i to, że mamy jej się kłaniać do stóp, że stworzyła tak genialną grupę, to mnie skręca...

Ma parcie na bycie influ i założenie sklepu

A. Karuzela też nie lepsza ze swoimi komentarzami :)
muffka
BlondDoczep
Posty: 149
Rejestracja: pt cze 10, 2022 2:51 pm

Post autor: muffka »

atat pisze: pn lip 18, 2022 12:35 pm cd.

a w ogóle to
Obrazek

zazdrościsz jej
Obrazek
Problem z administracją jest taki, że jak nie masz takiego zdania jak oni, to zwyczajnie jesteś tępy, niedouczony, nie wiesz nic o zmieniającym się świecie, bo tylko ich zdanie jest dobre i tak masz myśleć jak nie to wypadasz z tego pociągu fbi :)
muffka
BlondDoczep
Posty: 149
Rejestracja: pt cze 10, 2022 2:51 pm

Post autor: muffka »

atat pisze: pn lip 18, 2022 12:31 pm Mój osobisty nr 1: afera kamerkowa Natsu
  • nie wstawiły posta o niej, bo wiedziały, że będą prośby o linki do nagrań
  • narracja w komentarzach brzmiała jakby co najmniej to był The Fappening w 2011, gdzie PRYWATNE zdjęcia gwiazd wysyłane do PARTNERA lub trzymane w prywatnym archiwum WYCIEKŁY - nie, zdjęcia Natsu nie wyciekły, były dostępne za opłatą dla każdej osoby z dostępem do internetu
  • laski tak wyprzedziły ochronę przed ochranianą, że one ją broniły, że to normalna sprawa i nie powinno się szejmować sexworkingu, a Natsu mówiła, że się wstydzi i że to były błędy młodości xDD (jakiej młodości, jak robiłaś to 3 lata temu przez dłuższy czas?xD)
Skoro się wstydzi to czemu mówi że chce założyc onlifansa?? Tylko takie mam pytanie xd
Awatar użytkownika
ariana1422
TłinkiBoss
Posty: 4293
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:31 pm

Post autor: ariana1422 »

muffka pisze: pn lip 18, 2022 4:25 pm
atat pisze: pn lip 18, 2022 12:31 pm Mój osobisty nr 1: afera kamerkowa Natsu
  • nie wstawiły posta o niej, bo wiedziały, że będą prośby o linki do nagrań
  • narracja w komentarzach brzmiała jakby co najmniej to był The Fappening w 2011, gdzie PRYWATNE zdjęcia gwiazd wysyłane do PARTNERA lub trzymane w prywatnym archiwum WYCIEKŁY - nie, zdjęcia Natsu nie wyciekły, były dostępne za opłatą dla każdej osoby z dostępem do internetu
  • laski tak wyprzedziły ochronę przed ochranianą, że one ją broniły, że to normalna sprawa i nie powinno się szejmować sexworkingu, a Natsu mówiła, że się wstydzi i że to były błędy młodości xDD (jakiej młodości, jak robiłaś to 3 lata temu przez dłuższy czas?xD)
Skoro się wstydzi to czemu mówi że chce założyc onlifansa?? Tylko takie mam pytanie xd
Bo to pewnie było tylko takie pieprzenie po to, żeby wyjść lepiej w oczach ludzi na tamten moment. Moim zdaniem wcale nie trudziła się tym dlatego, że miała jak to mówiła "trudną sytuację" na jej insta można dostrzec, że w tamtym czasie normalnie latała sobie na wakacje, więc pewnie robiła to bo chciała zarobić kasę w łatwy sposób plus może lubi się obnażać. A też właśnie zwróciłam na to samo uwagę rzekomo żałuje tych kamerek, a planuje założyć onlyfansa. A przecież Natsu zarabia pewnie dużo kasy, więc po co jej w ogóle ten onlyfans.
Lucy
Currently:Italy
Posty: 1047
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:47 am

Post autor: Lucy »

Oo hydepark to stan umysłu,gościu z rolnika szuka żony popełnił samobójstwo to zaczęły się czepiać że określenie popełnił samobójstwo jest obraźliwe i już się go nie używa,do każdego posta ktoś się o coś przyczepia
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Lucy pisze: pn lip 18, 2022 5:18 pm Oo hydepark to stan umysłu,gościu z rolnika szuka żony popełnił samobójstwo to zaczęły się czepiać że określenie popełnił samobójstwo jest obraźliwe i już się go nie używa,do każdego posta ktoś się o coś przyczepia
Pamiętam ten komentarz xD ale to akurat jakaś randomka pisała, nie że administracja lub cała grupa, dziewczyna została sprowadzona przez innych na ziemię, bo odleciała
Szpiegzkrainydeszcz
LemonkowaCola
Posty: 538
Rejestracja: wt cze 08, 2021 10:57 pm

Post autor: Szpiegzkrainydeszcz »

Tam już totalnie mam wrażenie administracja odleciała. Jakby dzieci przejęły kontrolę nad grupa. Zero obiektywizmu, są osoby które się tam wychwala a resztę można mieszać z błotem. Chore fascynacje różnymi influ na których nie można nawet prawdy napisać bo DżiDżi się oburzy. Nie wspomnę że one nienawidzą kafeterii i tego forum a cały czas tam latają screeny stąd. Podwójna moralność bany Dzidzi
muffka
BlondDoczep
Posty: 149
Rejestracja: pt cze 10, 2022 2:51 pm

Post autor: muffka »

Szpiegzkrainydeszcz pisze: pn lip 18, 2022 10:40 pm Tam już totalnie mam wrażenie administracja odleciała. Jakby dzieci przejęły kontrolę nad grupa. Zero obiektywizmu, są osoby które się tam wychwala a resztę można mieszać z błotem. Chore fascynacje różnymi influ na których nie można nawet prawdy napisać bo DżiDżi się oburzy. Nie wspomnę że one nienawidzą kafeterii i tego forum a cały czas tam latają screeny stąd. Podwójna moralność bany Dzidzi
A ten post dotarł już do moich ulubieńców? :D Oby tylko nas nie wyśmiały i nazwały hejterkami za prawde ktora w oczy kole. Każda tam z przerostem ego, wielkie umysły renesansu, a niezbyt rozumem brylują
jadzix1707
Skarpeta Rakieta
Posty: 82
Rejestracja: pt cze 03, 2022 6:19 pm

Post autor: jadzix1707 »

Moj nr 1 to wesele Wandy. Adminka jedna nawet pisala ze „wkurzacie mnie za ten spam”, byla bardzo nie mila no bo fanka Wandziaksow, duzo mutow sie posypalo bo ktos napisal cos odbiegajacego lekko od tematu. ALE jak adminka wrzucila playliste na swoje wesele to pousuwala komentarze ze to spam i oczywiscie zostawila xD
jadzix1707
Skarpeta Rakieta
Posty: 82
Rejestracja: pt cze 03, 2022 6:19 pm

Post autor: jadzix1707 »

Ta grupe mozna podsumowac tak: co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie xD
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

to podobny vibe jest na grupie Pantinka
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

UwaloneManolo pisze: czw lip 21, 2022 11:54 am to podobny vibe jest na grupie Pantinka
Uu a mnie tam nie ma. O czym oni wgl tam dyskutują? Xd
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

atat pisze: czw lip 21, 2022 12:35 pm
UwaloneManolo pisze: czw lip 21, 2022 11:54 am to podobny vibe jest na grupie Pantinka
Uu a mnie tam nie ma. O czym oni wgl tam dyskutują? Xd
niby głównie o modelingu, ale ostatecznie o plotkach i dramach. I to też na takim mocno lewicowym odklejonym poziomie i też cię sprowadzają do parteru, jeżeli powiesz coś nie tak. Np. nie można napisać, że ktoś jest homoseksualistą, bo to obraźliwe. Trzeba powiedzieć, że to osoba homoseksualna
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

UwaloneManolo pisze: czw lip 21, 2022 1:06 pm
atat pisze: czw lip 21, 2022 12:35 pm
UwaloneManolo pisze: czw lip 21, 2022 11:54 am to podobny vibe jest na grupie Pantinka
Uu a mnie tam nie ma. O czym oni wgl tam dyskutują? Xd
niby głównie o modelingu, ale ostatecznie o plotkach i dramach. I to też na takim mocno lewicowym odklejonym poziomie i też cię sprowadzają do parteru, jeżeli powiesz coś nie tak. Np. nie można napisać, że ktoś jest homoseksualistą, bo to obraźliwe. Trzeba powiedzieć, że to osoba homoseksualna
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Asia234
Drama Maker
Posty: 2220
Rejestracja: sob mar 12, 2022 4:34 pm

Post autor: Asia234 »

UwaloneManolo pisze: czw lip 21, 2022 1:06 pm
atat pisze: czw lip 21, 2022 12:35 pm
UwaloneManolo pisze: czw lip 21, 2022 11:54 am to podobny vibe jest na grupie Pantinka
Uu a mnie tam nie ma. O czym oni wgl tam dyskutują? Xd
niby głównie o modelingu, ale ostatecznie o plotkach i dramach. I to też na takim mocno lewicowym odklejonym poziomie i też cię sprowadzają do parteru, jeżeli powiesz coś nie tak. Np. nie można napisać, że ktoś jest homoseksualistą, bo to obraźliwe. Trzeba powiedzieć, że to osoba homoseksualna
Nie znam tej grupy, ale chciałam się odnieść do tego przykładu, który podałaś. Skoro osoby homoseksualne traktują określenie homoseksualista jako obraźliwe to jaki jest powód żeby z tym dyskutować i używać formy, która innym przeszkadza?
Qjahu
BlondDoczep
Posty: 133
Rejestracja: sob cze 25, 2022 6:18 pm

Post autor: Qjahu »

Asia234 pisze: czw lip 21, 2022 1:45 pm
UwaloneManolo pisze: czw lip 21, 2022 1:06 pm
atat pisze: czw lip 21, 2022 12:35 pm

Uu a mnie tam nie ma. O czym oni wgl tam dyskutują? Xd
niby głównie o modelingu, ale ostatecznie o plotkach i dramach. I to też na takim mocno lewicowym odklejonym poziomie i też cię sprowadzają do parteru, jeżeli powiesz coś nie tak. Np. nie można napisać, że ktoś jest homoseksualistą, bo to obraźliwe. Trzeba powiedzieć, że to osoba homoseksualna
Nie znam tej grupy, ale chciałam się odnieść do tego przykładu, który podałaś. Skoro osoby homoseksualne traktują określenie homoseksualista jako obraźliwe to jaki jest powód żeby z tym dyskutować i używać formy, która innym przeszkadza?
Przez to, że lewica się spala w takich błahostkach przeciętni ludzie z przeciętnymi problemami bytowymi mają was za kosmitów, może jak pokolenie Z podrośnie to zobaczy z czym borykają się na codzień ludzie w Polsce i że są bardziej palące problemy niż nazewnictwo, nie każdy śledzi snowflakeowe inby i wierz mi, że mówiąc "homoseksualista" chce być neutralny,.a nie komuś dopiec
Asia234
Drama Maker
Posty: 2220
Rejestracja: sob mar 12, 2022 4:34 pm

Post autor: Asia234 »

Qjahu pisze: czw lip 21, 2022 2:37 pm
Asia234 pisze: czw lip 21, 2022 1:45 pm
UwaloneManolo pisze: czw lip 21, 2022 1:06 pm

niby głównie o modelingu, ale ostatecznie o plotkach i dramach. I to też na takim mocno lewicowym odklejonym poziomie i też cię sprowadzają do parteru, jeżeli powiesz coś nie tak. Np. nie można napisać, że ktoś jest homoseksualistą, bo to obraźliwe. Trzeba powiedzieć, że to osoba homoseksualna
Nie znam tej grupy, ale chciałam się odnieść do tego przykładu, który podałaś. Skoro osoby homoseksualne traktują określenie homoseksualista jako obraźliwe to jaki jest powód żeby z tym dyskutować i używać formy, która innym przeszkadza?
Przez to, że lewica się spala w takich błahostkach przeciętni ludzie z przeciętnymi problemami bytowymi mają was za kosmitów, może jak pokolenie Z podrośnie to zobaczy z czym borykają się na codzień ludzie w Polsce i że są bardziej palące problemy niż nazewnictwo, nie każdy śledzi snowflakeowe inby i wierz mi, że mówiąc "homoseksualista" chce być neutralny,.a nie komuś dopiec
O kurde ale odleciałaś xD. Ja nie mówiłam nic o polityce, nie powiedziałam na jaka partie głosuje wiec nie wiem skąd te wnioski. Nie robię żadnej inby i zdaje sobie sprawę, że są osoby, które bardzo ostro reagują, ale moje pytanie było grzeczne, nie rozumiem po prostu czemu ktoś nie uszanuje tego, że kogoś może obrażać dane słowo i to nie ma nic wspólnego z polityką, a szacunkiem do drugiego człowieka. Jeśli ktoś mi zwraca uwagę, że dane słowo jest obraźliwe to mówię „Ok przepraszam, nie miałam pojęcia, postaram się zwracać ba to większą uwagę”, a nie bronię się pisząc „nie każdy śledzi snowflakowe inby”. To naprawdę nie jest nic strasznego przyznać się w kulturalny sposób, że się czegoś nie wie
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Asia234 pisze: czw lip 21, 2022 2:51 pm
Qjahu pisze: czw lip 21, 2022 2:37 pm
Asia234 pisze: czw lip 21, 2022 1:45 pm

Nie znam tej grupy, ale chciałam się odnieść do tego przykładu, który podałaś. Skoro osoby homoseksualne traktują określenie homoseksualista jako obraźliwe to jaki jest powód żeby z tym dyskutować i używać formy, która innym przeszkadza?
Przez to, że lewica się spala w takich błahostkach przeciętni ludzie z przeciętnymi problemami bytowymi mają was za kosmitów, może jak pokolenie Z podrośnie to zobaczy z czym borykają się na codzień ludzie w Polsce i że są bardziej palące problemy niż nazewnictwo, nie każdy śledzi snowflakeowe inby i wierz mi, że mówiąc "homoseksualista" chce być neutralny,.a nie komuś dopiec
O kurde ale odleciałaś xD. Ja nie mówiłam nic o polityce, nie powiedziałam na jaka partie głosuje wiec nie wiem skąd te wnioski. Nie robię żadnej inby i zdaje sobie sprawę, że są osoby, które bardzo ostro reagują, ale moje pytanie było grzeczne, nie rozumiem po prostu czemu ktoś nie uszanuje tego, że kogoś może obrażać dane słowo i to nie ma nic wspólnego z polityką, a szacunkiem do drugiego człowieka. Jeśli ktoś mi zwraca uwagę, że dane słowo jest obraźliwe to mówię „Ok przepraszam, nie miałam pojęcia, postaram się zwracać ba to większą uwagę”, a nie bronię się pisząc „nie każdy śledzi snowflakowe inby”. To naprawdę nie jest nic strasznego przyznać się w kulturalny sposób, że się czegoś nie wie
Myślę, że subopka użyła słowa lewica w znaczeniu osób o poglądach lewicowych, a nie o konkretnej partii.