Odkurzacz do psiej sierści

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
kinga_b97
Gacie z oceanu
Posty: 42
Rejestracja: śr sty 10, 2024 2:09 pm

Odkurzacz do psiej sierści

Post autor: kinga_b97 »

Potrzebuje pomocy. Szukam naprawdę dobrego odkurzacza, który poradzi sobie z psią sierścią.
Może być normalnie na kablu, bez znaczenia czy na worki czy nie.
Zależy mi żeby naprawdę ni dał dupy przy bardzo częstym odkurzaniu sierści.
julopik
Channelka
Posty: 30
Rejestracja: sob sty 27, 2024 9:59 pm

Post autor: julopik »

zrobiłam mega research i niestety głównie wszyscy polecają dysona i naprawdę się sprawdza! A mój gubi sierść w gościach po 5 minutach, więc jest co zbierac
swiftiexo
Mokra Włoszka
Posty: 63
Rejestracja: pn sty 08, 2024 5:17 pm

Post autor: swiftiexo »

samsung bespoke jet polecam
Merynosica
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 05, 2024 9:56 pm

Post autor: Merynosica »

Do dwóch kotów z kudlami twardymi. Dyson
Wspanialosc1117
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 18, 2024 9:48 pm

Post autor: Wspanialosc1117 »

Mam w domu wyżła i kota brytyjskiego, oboje gubią MASE sierści a kot to już w ogóle… przerobiłam z 5 odkurzaczy i jedyny który ze mną został to dyson v15 detect absolute 👍
Olka.Olka
Gacie z oceanu
Posty: 41
Rejestracja: ndz mar 24, 2024 10:11 pm

Post autor: Olka.Olka »

Merynosica pisze: sob kwie 06, 2024 5:27 pm Do dwóch kotów z kudlami twardymi. Dyson
Mój tata też używa i bardzo sobie chwali przy dwóch pieskach
Lopez89
BlondDoczep
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 24, 2024 1:15 pm

Post autor: Lopez89 »

Tylko dyson 😉 sluzy mi 3 rok co prawda mamy kota ale persiak jest puszysty i linieje totalnie także ten odkurzacz to sztos 👍!
klaudiaadhd
MoetGlass
Posty: 270
Rejestracja: pn mar 18, 2024 6:03 pm

Post autor: klaudiaadhd »

A czy ktoś poleci coś dobrego ale no tańszego niż Dyson??? 🥺
Raper
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: czw wrz 21, 2023 3:01 pm

Post autor: Raper »

klaudiaadhd pisze: pn maja 06, 2024 4:13 pm A czy ktoś poleci coś dobrego ale no tańszego niż Dyson??? 🥺
Dyson 😋sprawdza się
Ale też Electrolux miałam
Agatyczek
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 20, 2023 8:27 pm

Post autor: Agatyczek »

Kupiłam ostatnio mega tani odkurzacz DEERMA DX118C, który poleca bardzo dużo osób i jest właśnie dedykowany posiadaczom zwierząt. Jestem mega zadowolona bo to jak wciąga sierść jest niesamowite, szczególnie teraz gdy mój pies gubi jej naprawdę sporo. ;)
Merynosica
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 05, 2024 9:56 pm

Post autor: Merynosica »

Dyson. Naprawdę czyści
Pumba15
Koczkodan
Posty: 104
Rejestracja: pn sty 08, 2024 3:24 pm

Post autor: Pumba15 »

Miele triflex hx2 pro mam jakieś 3 lata. Długo biłam się z myślami, bo wszyscy polecali Dyson. Ale mi się nie podobały kolory jak na odkurzacz który ma być na widoku. Kupiłam Miele i nie żałuję. Oprócz tego, że wciąga sierść super to ma wymienny akumulator, można dać zbiornik na dole wtedy ciężar opiera się na podłodze. I co m.in jest dla mnie ważne można w trakcie odkurzania go postawić, a Dyson tylko położyć na podłodze, bo sam nie stoi. Ma też podświetlenie jak Dyson i widać jaki jest syf zwłaszcza na panelach i ile tej sierści leży przed odkurzaniem.
To jak wciąga sierść zachwyciło nie tylko nas :)
szalona.monisia69
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 15, 2024 1:15 am

Post autor: szalona.monisia69 »

pomimo ze cena zwala z nog to dyson. ja mam model gen5detect i nie mam absolutnie do czego sie przyczepic, poza waga bo niestety wazy sporo i odkurzanie mieszkania 70m2 daje sie czasem we znaki. mamy beagla, ktory strasznie gubi siersc, zaden odkurzacz przed dysonem nie byl w stanie tak dokladnie odkurzyc kanapy i dywanu w salonie. z lzejszych modeli, a rownie dobrych (i tanszych) polecam v12 detect absolute :)