Największe buble kosmetyczne

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
Komarzyca
GreckieWakacje
Posty: 279
Rejestracja: ndz lip 09, 2023 4:59 pm

Największe buble kosmetyczne

Post autor: Komarzyca »

Kupiliście ostatnio jakieś kosmetyki które kompletnie was rozczarowały ? Ja kupiłam kilka ale w czołówce jest Laura Geller baked foundation 😶, zero krycia , sypie się niemiłosiernie , jedyny plus to ładna mozaika .
Awatar użytkownika
nabi
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: pt mar 15, 2024 5:45 pm

Post autor: nabi »

milk makeup ten bronzer w sztyfcie (w kolorze backed) - no dla mnie tragedia, ten kolor jest taki pomaranczowy ze nie wiem komu on bedzie pasowal, no i ciezko sie blenduje, trzeba sie serio postarac zeby nie zrobic sobie plam
też z milk makeup tusz do rzes (kush high volume mascara) - prawdopdoobnie najgorszy tusz jakiego kiedykolwiek uzywalam, nawet przy pierwszych uzyciach pojawialy sie takie zeschniete grudy na rzesach (od razu po nalozeniu) ktore wygladaly jakbyscie po prostu nie zmyly makijazu na noc, z reszta wydawanie 40+ zl na tusz juz jest wg mnie zlym pomyslem, one sie niczym od siebie nie roznia
rimmel lasting finish compact ten viralowy podklad w pudrze - niezaleznie od pielegnacji i nawilzenia, moja skora wygladala jak sahara + wszedzie smugi bez znaczenia jak wielka gimnastyka wjezdzala przy nakladaniu tego produktu, najgorzej wydane pieniadze z calej tej listy xd
benefit porefessional primer - ten sam efekt co z podkladem u gory, tylko ze tutaj wlasnie ta baza była przyczyną, nie wiem, moze mi sie trafila wadliwa sztuka bo kazdy sie zachwycal tym produktem, ale u mnie ta baza zniszczyła nawet tak swietny podklad jak ten z abh ktory sam w sobie jest bardzo lekki ;/
makeup obsession crystal waves paletka - bardzo slaby pigment wszystkich cieni
a na sam koniec to juz baardzo subiektywna i "kontrowersyjna" opinia - fenty beauty diamond bomb highlighter + ten klasyczny blyszczyk gloss bomb w kolorze fussy - rozswietlacz jak myslalam ze bedzie dla mnie hitem tak jego wykonczenie kompletnie mi nie przypadlo do gustu, wyglada troche jak te kleje z brokatem dla dzieci i tez byly to w moim przypadku stracone pieniadze, a blyszczyk po prostu niczym sie nie rozni wg mnie od tony innych blyszczykow za 30 zl i tyle.
Ewelinace
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: ndz mar 03, 2024 10:34 am

Post autor: Ewelinace »

Catrice Super Glue Żel do Stylizacji Brwi Ultra Hold to jakiś żart. Ten żel naprawdę jest jak klej, na co nazwa wskazuje, bo gdy tylko nałożycie go na brwi, jest jak maseczka peel of, odchodzi w jednym płacie. Próbowałam nakladać go mniej, a i tak nie przyniosło to efektów. Nie polecam :wrrr: Polecam za to żele do brwi z claresy!!
katjm
BagietkaZszarlott
Posty: 168
Rejestracja: wt lip 12, 2022 2:33 am

Post autor: katjm »

krem korygujący kolor z dr jart. moja cera była beżowo szara a ponoć jest uniwersalny dla wszystkich. do tego się świeciłam okropnie.
po kilku miesiącach kupiłam następny mały słoiczek bo pomyślałam że może miałam z jakiejś error batch pechowy. nic bardziej mylnego.
nie, ten sam efekt szarej bo błyszczącej maski. a nie jest to jakieś tanie za grosze więc byłam rozczarowana strasznie.
ladygraza
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: sob maja 20, 2023 2:32 pm

Post autor: ladygraza »

katjm pisze: sob mar 23, 2024 1:15 am krem korygujący kolor z dr jart. moja cera była beżowo szara a ponoć jest uniwersalny dla wszystkich. do tego się świeciłam okropnie.
po kilku miesiącach kupiłam następny mały słoiczek bo pomyślałam że może miałam z jakiejś error batch pechowy. nic bardziej mylnego.
nie, ten sam efekt szarej bo błyszczącej maski. a nie jest to jakieś tanie za grosze więc byłam rozczarowana strasznie.
Oj tak! Mam cerę skłonną do zaczerwienień, więc wydawało mi się, że to kosmetyk stworzony dla mnie. Jak go używałam, to moja skóra wyglądała bardzo blado i niezdrowo. Aż kilkakrotnie usłyszałam od bliskich czy przypadkiem chora nie jestem. Myślałam, że może cerę mam za ciemną, ale np. Natalia Mocha, która ma ciemną cerę zachwalała ten produkt.
Heheheca
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: sob mar 02, 2024 10:00 pm

Post autor: Heheheca »

Tusz loreal telescopic lift w moim przypadku kompletnie się nie sprawdził. Próbowałam tuszować nim rzęsy na kilka sposobów, a i tak kończyło się efektem posklejanych rzęs jak u MamyGaciolog 🤣
Madka.od.Bombelka
Mokra Włoszka
Posty: 60
Rejestracja: pn lut 05, 2024 11:21 am

Post autor: Madka.od.Bombelka »

BB spf 50 Dry Monkey i Angry Cat od skin79. Tyle pozytywnych opinii w necie, a cienka warstwa na mojej twarzy po godzinie wygląda jak szpachla murarska. Zapycha pory, wchodzi w załamania i nadaje twarzy wygląd taniego mejkapu
dariyka
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: pn mar 04, 2024 10:02 pm

Post autor: dariyka »

Isana peeling do ust Kokos - totalny dramat, nie czuć kompletnie drobinek a odczucie na ustach jakbym je posmarowała jakąś kiepskiej jakości wazeliną
IdaliaMalinka
RoyalBaby
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 18, 2024 3:12 pm

Post autor: IdaliaMalinka »

ladygraza pisze: sob mar 23, 2024 8:14 pm
katjm pisze: sob mar 23, 2024 1:15 am krem korygujący kolor z dr jart. moja cera była beżowo szara a ponoć jest uniwersalny dla wszystkich. do tego się świeciłam okropnie.
po kilku miesiącach kupiłam następny mały słoiczek bo pomyślałam że może miałam z jakiejś error batch pechowy. nic bardziej mylnego.
nie, ten sam efekt szarej bo błyszczącej maski. a nie jest to jakieś tanie za grosze więc byłam rozczarowana strasznie.
Oj tak! Mam cerę skłonną do zaczerwienień, więc wydawało mi się, że to kosmetyk stworzony dla mnie. Jak go używałam, to moja skóra wyglądała bardzo blado i niezdrowo. Aż kilkakrotnie usłyszałam od bliskich czy przypadkiem chora nie jestem. Myślałam, że może cerę mam za ciemną, ale np. Natalia Mocha, która ma ciemną cerę zachwalała ten produkt.
Polecam wam krem z Bielendy do cery naczynkowej za około 25 zł.
Boromea
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 28, 2024 10:30 am

Post autor: Boromea »

IdaliaMalinka pisze: pt kwie 12, 2024 4:11 pm
ladygraza pisze: sob mar 23, 2024 8:14 pm
katjm pisze: sob mar 23, 2024 1:15 am krem korygujący kolor z dr jart. moja cera była beżowo szara a ponoć jest uniwersalny dla wszystkich. do tego się świeciłam okropnie.
po kilku miesiącach kupiłam następny mały słoiczek bo pomyślałam że może miałam z jakiejś error batch pechowy. nic bardziej mylnego.
nie, ten sam efekt szarej bo błyszczącej maski. a nie jest to jakieś tanie za grosze więc byłam rozczarowana strasznie.
Oj tak! Mam cerę skłonną do zaczerwienień, więc wydawało mi się, że to kosmetyk stworzony dla mnie. Jak go używałam, to moja skóra wyglądała bardzo blado i niezdrowo. Aż kilkakrotnie usłyszałam od bliskich czy przypadkiem chora nie jestem. Myślałam, że może cerę mam za ciemną, ale np. Natalia Mocha, która ma ciemną cerę zachwalała ten produkt.
Polecam wam krem z Bielendy do cery naczynkowej za około 25 zł.
Pełna zgoda. Stosuję także, mam kilka nawet na zapas :)
PEONIA
FejkTiffany
Posty: 664
Rejestracja: wt sty 18, 2022 6:37 pm

Post autor: PEONIA »

1. Esencja ze śluzu ślimaka od CORX tłumnie polecana przez influ - nic nie robi, nakładałam na mokrą cerę a i tak nic nie dała.
2. Maska do ust laneige - następny hit chyba z opłaconymi opiniami, nie nie działa
3. Wszelkie mascary maybelline i loreal - rzęsy bez szału.