Wojna z Rosją

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
Dark
Mokra Włoszka
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 19, 2023 12:53 am

Re: Wojna z Rosją

Post autor: Dark »

Kasiaxz pisze: czw kwie 11, 2024 1:26 pm
Dark pisze: czw kwie 11, 2024 12:06 pm Nigdy w Polsce nie żyło się tak dobrze, jak dzisiaj, i to dzięki przynależności do patologicznego zachodu. Już się kumplowaliśmy z Rosjanami podczas Zaborów i Komuny, i to nam przyniosło tylko zacofanie intelektualno-gospodarcze i wielką biedę. Po przyjęciu katolicyzmu staliśmy się częścią kultury zachodniej i z Rosjanami nigdy nie będzie nam po drodze.
A z Ukraińcami nam po drodze ?
Tobie to z Reptilianami. W polityce nie ma przyjaźni, tylko jest czysty biznes.
Wariatko-frustratka żyjąca życiem celebrytów.
Dark
Mokra Włoszka
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 19, 2023 12:53 am

Post autor: Dark »

Kasiaxz pisze: czw kwie 11, 2024 3:21 pm
kitkuplaczku pisze: czw kwie 11, 2024 2:56 pm Najczęściej się mówi, że Putin zaatakuje NATO, ale nie konkretnie Polskę, nie wiem, skąd ludzie to biorą. Bardziej zagrożone są kraje bałtyckie i Mołdawia. I oczywiście to nie jest pocieszające, że ktoś inny miałby cierpieć na wojnie, ale NATO po to się zbroi, żeby takiej sytuacji w ogóle nie było. Jestem za granicą i tu również mówi się o ataku Rosji, ale też mówi się dużo dobrego o Polsce-że dużo wydaje na obronność. Serio nie jesteśmy w takiej złej sytuacji. W każdym kraju tak straszą, moja koleżanka z Helsinek już w wakacje miała przygotowany plecak ratunkowy.
Po co mialby atakowac NATO? NATO to tez Polska. Ludziom zostala narzucona narrracja ze musimy pomagac UA,zatrzymac Putina bo inaczej wojna przesniesie sie do Polski.Niewielu zaglebilo sie w geneze konfliktu, przypomne ze wojna tam trwa od 2014 roku. Dlaczego nie bojkotujemy Izraela i ich produktow jak to mialo miejsce w przpadku UA? Tamte bomby sa dobre ? Jak szybko zostal zapomniany wirus celebryta , i nagle UA mogli przkraczac granice bez zadnych szczepien certyfikatow ,maseczek itp. Swiat nie jest taki jak nma mpowia ze jest.Nie wspomne o podrozowaniu glow panstwa pociagiem do kraju gdzie panuje wojna pociagiem i oglaszaniem tego w mediach. Pozdrawiam.
UA sami sobie ściągnęli Ruskich na łeb swoim państwowym burdelem, nad którym nie potrafią zapanować od ponad 30 lat. A my swoją naiwnością daliśmy się w to wciągnąć. Trzeba było wysłać im prowiant, medykamenty i zamknąć granicę i niech się tłuką. Przez swoją głupotę zrobiliśmy sobie z Rus wroga.
Wariatko-frustratka żyjąca życiem celebrytów.
Kasiaxz
Mokra Włoszka
Posty: 60
Rejestracja: śr sie 30, 2023 2:29 pm

Post autor: Kasiaxz »

Dark pisze: czw kwie 11, 2024 4:06 pm
Kasiaxz pisze: czw kwie 11, 2024 3:21 pm
kitkuplaczku pisze: czw kwie 11, 2024 2:56 pm Najczęściej się mówi, że Putin zaatakuje NATO, ale nie konkretnie Polskę, nie wiem, skąd ludzie to biorą. Bardziej zagrożone są kraje bałtyckie i Mołdawia. I oczywiście to nie jest pocieszające, że ktoś inny miałby cierpieć na wojnie, ale NATO po to się zbroi, żeby takiej sytuacji w ogóle nie było. Jestem za granicą i tu również mówi się o ataku Rosji, ale też mówi się dużo dobrego o Polsce-że dużo wydaje na obronność. Serio nie jesteśmy w takiej złej sytuacji. W każdym kraju tak straszą, moja koleżanka z Helsinek już w wakacje miała przygotowany plecak ratunkowy.
Po co mialby atakowac NATO? NATO to tez Polska. Ludziom zostala narzucona narrracja ze musimy pomagac UA,zatrzymac Putina bo inaczej wojna przesniesie sie do Polski.Niewielu zaglebilo sie w geneze konfliktu, przypomne ze wojna tam trwa od 2014 roku. Dlaczego nie bojkotujemy Izraela i ich produktow jak to mialo miejsce w przpadku UA? Tamte bomby sa dobre ? Jak szybko zostal zapomniany wirus celebryta , i nagle UA mogli przkraczac granice bez zadnych szczepien certyfikatow ,maseczek itp. Swiat nie jest taki jak nma mpowia ze jest.Nie wspomne o podrozowaniu glow panstwa pociagiem do kraju gdzie panuje wojna pociagiem i oglaszaniem tego w mediach. Pozdrawiam.
UA sami sobie ściągnęli Ruskich na łeb swoim państwowym burdelem, nad którym nie potrafią zapanować od ponad 30 lat. A my swoją naiwnością daliśmy się w to wciągnąć. Trzeba było wysłać im prowiant, medykamenty i zamknąć granicę i niech się tłuką. Przez swoją głupotę zrobiliśmy sobie z Rus wroga.
Z tym jednym się zgodzę co napisałeś/as.
SuperStay1710
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 03, 2024 9:25 pm

Post autor: SuperStay1710 »

Szukałam wątku, gdzie mogłabym zostawić swoje przemyślenia dotyczące wojen.
Na tik toku ostatnio przewija się cancell celebrytów, którzy nie wypowiadają się na temat wojny w Palestynie. Tak samo są wytykane ludziom, że żyją sobie, podróżują a na Palestynie giną ludzie. Co o tym myślicie? Czemu tak jesteśmy wytykani za to, że sobie żyjemy?
Jak wybuchła wojna na Ukrainie miałam okropne stany lękowe. Łapałam się na tym, że wybudzałam się w nocy i sprawdzałam newsy, czy nie zaatakowali też Polski. Pomagałam dzieciom z Ukrainy we wsi obok, wożąc ich i odbierając z nowych szkół. Zawsze troche w samochodzie rozmawialiśmy o pogodzie, o wakacjach. Potem miałam okropne wyrzuty sumienia, że ja potem wracam do domu a oni nie…
Dlatego teraz bardzo unikam informacji o Palestynie, bo wiem że znowu moje pojebane myśli by wróciły i nie dałabym rady funkcjonować.
Teraz: met gala- cancell wszystkich celebrytów, a jak oglądałeś/ oglądałaś to już w ogóle jesteś okropna, bo przecież powinnaś w tym czasie udostępniać linki na zbiórki.
Idę w tym roku na 3 koncerty: Jak możesz wspierać innych artystów i celebrytów, którzy na ten temat się nie wypowiadają? Boję się aktualnie wstawić relację z koncertu na ig, bo zaraz zostanę zjedzona.
Powiedźcie mi, że nie tylko ja zaczęłam się tak czuć i mieć wyrzuty sumienia za to, że po prostu żyję swoim życiem.
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1837
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

Dark pisze: czw kwie 11, 2024 4:06 pm
Kasiaxz pisze: czw kwie 11, 2024 3:21 pm
kitkuplaczku pisze: czw kwie 11, 2024 2:56 pm Najczęściej się mówi, że Putin zaatakuje NATO, ale nie konkretnie Polskę, nie wiem, skąd ludzie to biorą. Bardziej zagrożone są kraje bałtyckie i Mołdawia. I oczywiście to nie jest pocieszające, że ktoś inny miałby cierpieć na wojnie, ale NATO po to się zbroi, żeby takiej sytuacji w ogóle nie było. Jestem za granicą i tu również mówi się o ataku Rosji, ale też mówi się dużo dobrego o Polsce-że dużo wydaje na obronność. Serio nie jesteśmy w takiej złej sytuacji. W każdym kraju tak straszą, moja koleżanka z Helsinek już w wakacje miała przygotowany plecak ratunkowy.
Po co mialby atakowac NATO? NATO to tez Polska. Ludziom zostala narzucona narrracja ze musimy pomagac UA,zatrzymac Putina bo inaczej wojna przesniesie sie do Polski.Niewielu zaglebilo sie w geneze konfliktu, przypomne ze wojna tam trwa od 2014 roku. Dlaczego nie bojkotujemy Izraela i ich produktow jak to mialo miejsce w przpadku UA? Tamte bomby sa dobre ? Jak szybko zostal zapomniany wirus celebryta , i nagle UA mogli przkraczac granice bez zadnych szczepien certyfikatow ,maseczek itp. Swiat nie jest taki jak nma mpowia ze jest.Nie wspomne o podrozowaniu glow panstwa pociagiem do kraju gdzie panuje wojna pociagiem i oglaszaniem tego w mediach. Pozdrawiam.
UA sami sobie ściągnęli Ruskich na łeb swoim państwowym burdelem, nad którym nie potrafią zapanować od ponad 30 lat. A my swoją naiwnością daliśmy się w to wciągnąć. Trzeba było wysłać im prowiant, medykamenty i zamknąć granicę i niech się tłuką. Przez swoją głupotę zrobiliśmy sobie z Rus wroga.
zgadzam sie w 100%
Wiem wiecej