Jakie jutuberki oglądacie?

Poznajmy się!
Plotkara
DramaQueen
Posty: 2528
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Jakie jutuberki oglądacie?

Post autor: Plotkara »

Hejka
kogo oglądacie? Zbieram inspiracje :D może być guilty pleasure, tylko nie jakieś teamy x dla gimbazy :D

Całuję ;)
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:

Kąśliwe komentarze okrutnej Plotkary targają koczki

Niech dzieje się INBA 8-) :twisted:
Awatar użytkownika
Moda_wloska
MieszkankaPowiśla
Posty: 936
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:58 am

Post autor: Moda_wloska »

Jeśli guilty, to Szusz, a jak pleasure, to nie wiem 😂
Kicia choć
marlis318
Skarpeta Rakieta
Posty: 81
Rejestracja: śr sty 06, 2021 6:22 pm

Post autor: marlis318 »

Oglądam Żulię i Boogie, ale na podobnej zasadzie co Wandzię, więc nie polecam. Z tych fajniejszych popularniejszych to Paulinę z Waksow i Małą Czarną.
Awatar użytkownika
gryzelka1998
GreckieWakacje
Posty: 291
Rejestracja: śr sty 06, 2021 7:36 pm

Post autor: gryzelka1998 »

Ja polecam Anię z FamilyBeautyBox
Każda skarpeta ma swą czarną dziurę
Awatar użytkownika
Bułeczka
BagietkaZszarlott
Posty: 167
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:12 pm

Post autor: Bułeczka »

Nataliebeauty, ale to bardziej przewijam niż oglądam:p
Murem za siurem :angel:
Plotkara
DramaQueen
Posty: 2528
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

Bułeczka pisze: ndz sty 10, 2021 4:15 pm Nataliebeauty, ale to bardziej przewijam niż oglądam:p
Ja nie daję rady słuchać tego plaplania :lol: gorzej, niż naczos
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:

Kąśliwe komentarze okrutnej Plotkary targają koczki

Niech dzieje się INBA 8-) :twisted:
Czarnamamba
RoyalBaby
Posty: 26
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:50 pm

Post autor: Czarnamamba »

A ja oglądam Anie Bardowska bo lubię :)
Modzia
BlondDoczep
Posty: 135
Rejestracja: śr sty 06, 2021 8:41 pm

Post autor: Modzia »

Weronika i Max Krasoń
Awatar użytkownika
CruelBeast
LouiBag
Posty: 327
Rejestracja: śr sty 06, 2021 8:37 pm

Post autor: CruelBeast »

Wandę i bandę dla beki, Olfaktorię na podniesienie ciśnienia jak nie mam kawy pod ręką 😂
Ty jesteś jakiś nienormalny XD
Awatar użytkownika
Moda_wloska
MieszkankaPowiśla
Posty: 936
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:58 am

Post autor: Moda_wloska »

CruelBeast pisze: ndz sty 10, 2021 9:37 pm Wandę i bandę dla beki, Olfaktorię na podniesienie ciśnienia jak nie mam kawy pod ręką 😂
Czy wiesz jaki produkt urodzi?
Nie mam tyle zdrowia, żeby oglądać styczniowe kalendarze adwentowe Olfy 🤦
Kicia choć
Awatar użytkownika
CruelBeast
LouiBag
Posty: 327
Rejestracja: śr sty 06, 2021 8:37 pm

Post autor: CruelBeast »

Moda_wloska pisze: ndz sty 10, 2021 10:10 pm
CruelBeast pisze: ndz sty 10, 2021 9:37 pm Wandę i bandę dla beki, Olfaktorię na podniesienie ciśnienia jak nie mam kawy pod ręką 😂
Czy wiesz jaki produkt urodzi?
Nie mam tyle zdrowia, żeby oglądać styczniowe kalendarze adwentowe Olfy 🤦
Nie mam pojęcia, Olfa potęguje napięcie jakby to miał być jakiś wynalazek na miarę pretendenta do nagrody Nobla, a znając życie okaże się że to nic nie warty badziew.
Ty jesteś jakiś nienormalny XD
Awatar użytkownika
bombolada
Skarpeta Rakieta
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:52 pm

Post autor: bombolada »

a ja szukam jakiejś juciuberki do oglądania, która faktycznie nagrywa jeszcze jakieś testy kosmetyków itd. bez zbędnego gadania o jej prywacie i o tym ile kaw dziś wypiła i jaka pogoda za oknem XD ktoś coś? :?: :?:
Olfic
Currently: planning drama
Posty: 1834
Rejestracja: pn sty 11, 2021 7:44 pm

Post autor: Olfic »

bombolada pisze: wt sty 12, 2021 11:53 pm a ja szukam jakiejś juciuberki do oglądania, która faktycznie nagrywa jeszcze jakieś testy kosmetyków itd. bez zbędnego gadania o jej prywacie i o tym ile kaw dziś wypiła i jaka pogoda za oknem XD ktoś coś? :?: :?:
To może Candymona :p ona głównie o pazurach ikosmetykach i haule z allie ale pocieszna jest xd
Wiem wiecej
Awatar użytkownika
prostownica
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pn sty 11, 2021 3:35 pm

Post autor: prostownica »

Aliss - z przyzwyczajenia w sumie, bo gada po 5x te same rzeczy, myślałam, że coś się u niej zmieni jak rozpadło się jej małżeństwo, zaczęła ćwiczyć i schudła, ale wraca stara Ala ;)
MsDoncellita - też przyzwyczajenie, jej kanał to lifestyle, ostatnio oglądam na zasadzie hatewatchingu XD
Lamakeupebella - głównie makijaże, czasami coś lifestylowego, lubię bardzo :D
Agasava - głównie dla foodbooków, bo podobają mi się jej propozycje jedzeniowe.
Oliwka Szymańska - pielęgnacja, trochę pazurów, włosów, makijaży, wiele jej polecajek kosmetycznych się u mnie sprawdziło
Mama Pierniczka
Channelka
Posty: 33
Rejestracja: śr sty 13, 2021 12:43 am

Post autor: Mama Pierniczka »

Czy wiesz jaki produkt urodzi?
Nie mam tyle zdrowia, żeby oglądać styczniowe kalendarze adwentowe Olfy 🤦
[/quote]



Perfumy urodzi, przecież nie szczeniaczka
Awatar użytkownika
bombolada
Skarpeta Rakieta
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:52 pm

Post autor: bombolada »

właśnie odkryłam Oliwkę i agasava :) całkiem spoko i przyjemnie się ogląda
Awatar użytkownika
agumaszota
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 18, 2021 11:17 pm

Post autor: agumaszota »

Ciumkaj loczki od Naruciaka <3 a tak poza tym to Lakarnuma, Dominika Bosa i jak Gargamel coś wyda to sprawdzam, regularnie też słucham jego podcastu z Generatorem Frajdy - Dwóch typów podcast.
Lubie też kanały true crime, ale nie wiem za co się zabrać, Karolina Anna strasznie przynudza, macie coś do polecenia?
Awatar użytkownika
prostownica
Mokra Włoszka
Posty: 51
Rejestracja: pn sty 11, 2021 3:35 pm

Post autor: prostownica »

agumaszota pisze: śr sty 20, 2021 4:58 pm Ciumkaj loczki od Naruciaka <3 a tak poza tym to Lakarnuma, Dominika Bosa i jak Gargamel coś wyda to sprawdzam, regularnie też słucham jego podcastu z Generatorem Frajdy - Dwóch typów podcast.
Lubie też kanały true crime, ale nie wiem za co się zabrać, Karolina Anna strasznie przynudza, macie coś do polecenia?
O taaak, Naruciak <3 Aż smutno, że to ostatni rok z loczkami, ale każdy potrzebuje zmian, odpocząć, więc w pełni Adama rozumiem.
Awatar użytkownika
Moda_wloska
MieszkankaPowiśla
Posty: 936
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:58 am

Post autor: Moda_wloska »

agumaszota pisze: śr sty 20, 2021 4:58 pm Ciumkaj loczki od Naruciaka <3 a tak poza tym to Lakarnuma, Dominika Bosa i jak Gargamel coś wyda to sprawdzam, regularnie też słucham jego podcastu z Generatorem Frajdy - Dwóch typów podcast.
Lubie też kanały true crime, ale nie wiem za co się zabrać, Karolina Anna strasznie przynudza, macie coś do polecenia?
A kogo słuchałaś z true crime? Jeżeli chodzi o długie materiały, to polecam Jaśmin. Szkoda, że tak rzadko nagrywa, ale z drugiej strony ją rozumiem. Szkoda by było, żeby odleciała niczym pewna Justyna nie z Warmii 😉
Obecnie zdaję sobie na to, co w tym temacie wylosuje mi algorytm, czyli bardziej Historie na faktach, Zbrodnie (nie)doskonałe. Mam ogromny sentyment do Niediegetyczne, choć rzadko kiedy ostatnio odpalam. Generalnie, ogromne zainteresowanie tematem spowodowało pewien przesyt. Dzieje się coś podobnego co w serialach kryminalnych, a mianowicie przemycają prawdziwe zbrodnie do serialu i jak znasz tę historię, to od razu odgadujesz dalszy przebieg albo jak pokazują, że ktoś podpisał się lewą ręką, to to będzie sprawcai ta leworęczność będzie kluczową przesłanką 😂
Kicia choć
Haunted
Skarpeta Rakieta
Posty: 85
Rejestracja: ndz sty 17, 2021 8:57 am

Post autor: Haunted »

Ja osobiście oglądam VP, od czasu do czasu Rajtuzy i Stylizacjie, Szuszary ostatnio nie da się oglądać, Wanda i banda, to tylko tyle co VP i Wy o nich powiecie. Kiedyś (gdy jeszcze człowiek miał czas na studiach), to 10minutspokoju, ale później nieźle odleciała i odpuściłam. The kretka, ale tylko te odcinki gdzie pokazuje wnętrza, bo reszta nudna jak flaki z olejem. Prostracja zaczęła dobrze, ale obecnie próbuje na siłe się wybić, więc odpadła. True beauty, ale tylko jak mówi o swoim mopsie - z sentymentu do mojego mopsa. A z takich rzeczy z ery dinozaurów to Lekko Stronniczych i Niekrytego Krytyka. Bo RLM i Lisiego Piekła i Mishon, to się nie da już - one są takie nijakie.
Przykazanie 11. - staram się nie komentować, ale czasami mi się ulewa... :twisted:
Cytrynowka
Ciastko
Posty: 9
Rejestracja: czw sty 07, 2021 2:06 am

Post autor: Cytrynowka »

agumaszota pisze: śr sty 20, 2021 4:58 pm Ciumkaj loczki od Naruciaka <3 a tak poza tym to Lakarnuma, Dominika Bosa i jak Gargamel coś wyda to sprawdzam, regularnie też słucham jego podcastu z Generatorem Frajdy - Dwóch typów podcast.
Lubie też kanały true crime, ale nie wiem za co się zabrać, Karolina Anna strasznie przynudza, macie coś do polecenia?


Polecam ci Justynę Mazur dla mnie Karolina Anna też zamula
Awatar użytkownika
Moda_wloska
MieszkankaPowiśla
Posty: 936
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:58 am

Post autor: Moda_wloska »

Cytrynowka pisze: pt sty 22, 2021 1:45 am
agumaszota pisze: śr sty 20, 2021 4:58 pm Ciumkaj loczki od Naruciaka <3 a tak poza tym to Lakarnuma, Dominika Bosa i jak Gargamel coś wyda to sprawdzam, regularnie też słucham jego podcastu z Generatorem Frajdy - Dwóch typów podcast.
Lubie też kanały true crime, ale nie wiem za co się zabrać, Karolina Anna strasznie przynudza, macie coś do polecenia?


Polecam ci Justynę Mazur dla mnie Karolina Anna też zamula
Niestety, Justyna odleciała. W odcinku z trenerem, który zabił swoją żonę twierdziła, że zna tę sprawę z akt. Tymczasem odcinek powstał na podstawie książki. Ostatnio opowiedziała sprawę z przekonaniem o jej prawdziwości a jako dowód pokazała... Książkę Katarzyny Bondy 🤦

Byłam z nią niemal od początku i cieszyłam się, że zacznie się tym zajmować na pełen etat, ale teraz odwala takie fuszerki, że słucham ją tylko gdy jadę do pracy i nie mam niczego lepszego.

Jak czytałam o niej na Kafe, to odnosiłam wrażenie, że jest dramogenna. Sama pamiętam, że pierwszym odcinkiem, po którym zapaliła mi się lampka ostrzegawcza to ten o zwierzętach, który był stylizowany na zbrodnię na ludziach. Moja reakcja poniżej:
https://images.app.goo.gl/Cxrq6jyRhrqsZGBE7

Muszę jednak przyznać, że Pan Szostak potraktował ją niesprawiedliwie, o ile rzeczywiście podała jego książki w źródłach.

Przykro mi o tym wszystkim pisać. Cieszę się że, powstała ze swojego dołku, ale szkoda że to co przyciągało do niej ludzi robi po łebkach. Widać, że wolałaby gadać o życiu, ale jej widzowie w dużej mierze wolą słuchać true crime niż o życiu. Może to pora znaleźć coś co będzie naprawdę lubiła robić?
Kicia choć
Awatar użytkownika
Moda_wloska
MieszkankaPowiśla
Posty: 936
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:58 am

Post autor: Moda_wloska »

Cytrynowka pisze: pt sty 22, 2021 1:45 am
agumaszota pisze: śr sty 20, 2021 4:58 pm Ciumkaj loczki od Naruciaka <3 a tak poza tym to Lakarnuma, Dominika Bosa i jak Gargamel coś wyda to sprawdzam, regularnie też słucham jego podcastu z Generatorem Frajdy - Dwóch typów podcast.
Lubie też kanały true crime, ale nie wiem za co się zabrać, Karolina Anna strasznie przynudza, macie coś do polecenia?
Czy byłaś w stanie obejrzeć materiał Justyny o Katarzynie W.? Szczerze powiedziawszy boję się odpalać, a przez dramę z VP mam zapchaną playlistę.

Polecam ci Justynę Mazur dla mnie Karolina Anna też zamula
Kicia choć
Kate007
GreckieWakacje
Posty: 275
Rejestracja: śr lut 03, 2021 12:40 pm

Post autor: Kate007 »

Hej. A jest gdzieś na forum temat o rajtuzach albo o kanale stylizacje? Ostatni temat o niej poleciał.
Dynas-tia

Post autor: Dynas-tia »

Ja ogladam Pantinkę. :-D ma fajny kanal i ciekawie i madrze opowiada.