Jakie jutuberki oglądacie?

Poznajmy się!
Vessna_1
VlogmasEnjoyer
Posty: 1364
Rejestracja: pn lut 01, 2021 9:30 pm

Re: Jakie jutuberki oglądacie?

Post autor: Vessna_1 »

Ja oglądałam wiele osób, ale obecnie to: Andziaksy, czasami Hejlobuzy, Pantinka, Vogulepoland (lubilam prasowki, łatwy porazka).
Tęsknię za dawnymi Ogrodowczykami, to taki mój grzeszek. Oddawali codziennie, było co obejrzeć do porannej kawki
Awatar użytkownika
Moda_wloska
MieszkankaPowiśla
Posty: 936
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:58 am

Post autor: Moda_wloska »

Kate007 pisze: czw lut 04, 2021 11:20 pm Hej. A jest gdzieś na forum temat o rajtuzach albo o kanale stylizacje? Ostatni temat o niej poleciał.
Można spróbować o nich założyć. Widać, że próbują zmienić grupę docelową. Z ciekawością oglądam ich kanał, samą Rajtuzowa rzadziej. Analiza kolorystyczna to ciekawy motyw, ale panie go grzebią swoją bylejakością.
Kicia choć
x_x_x
GreckieWakacje
Posty: 298
Rejestracja: śr sty 06, 2021 6:06 pm

Post autor: x_x_x »

Jonna Jinton- dobra odmiana od rozmemłańców typu szuszowa

TheDailyConnoisseur
Lasagne
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: sob lut 13, 2021 4:00 pm

Post autor: Lasagne »

Jaśmin Stanowo seria Kryminalnie :mrgreen:
Tylko koni żal..
Kate007
GreckieWakacje
Posty: 275
Rejestracja: śr lut 03, 2021 12:40 pm

Post autor: Kate007 »

Urodowych nie oglądam praktycznie żadnych. Wolę kanały commentary. Ogólnie lepiej ograniczyć trochę yt bo jak patrzę na te baby które kiedyś oglądałam, to aż mi niedobrze. Kłamstwa, oszukiwanie widzów, ściemy, skakanie sobie do gardeł, dwulicowość. Z YT zrobiło się niezłe bagienko. Wszyscy nastawieni tylko na hajs. Wincyj współprac, wincyj hajsu, wincyj. Pokażemy byle gówno-od podróbek słuchawek do podróbek perfum, co za różnica. Chyba nie ma teraz ludzi, którzy nie mieliby ciśnienia żeby koniecznie i już od razu zarabiać na yt. I żeby nie było że się czepiam . Takie zarabianie nie jest złe. Ale jak już rośnie ciśnienie w gaciach, żeby reklamować, wpychać i opychać, to jest to bardzo słabe
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Polećcie jakiejś dobrej jakości jutuberów - takie kanały, które się przyjemnie ogląda, ale prowadzący mają wiedzę na jakiś temat i coś sobą reprezentują.
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Plotkara
DramaQueen
Posty: 2531
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

UwaloneManolo pisze: wt mar 02, 2021 4:23 pm Polećcie jakiejś dobrej jakości jutuberów - takie kanały, które się przyjemnie ogląda, ale prowadzący mają wiedzę na jakiś temat i coś sobą reprezentują.
Mi się dobrze ogląda buddę, ale to nie jest taka taka damska tematyka :D fajnie, bo teraz w dubaju jest. Koleś się mega stara
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:

Kąśliwe komentarze okrutnej Plotkary targają koczki

Niech dzieje się INBA 8-) :twisted:
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Plotkara pisze: wt mar 02, 2021 5:09 pm
UwaloneManolo pisze: wt mar 02, 2021 4:23 pm Polećcie jakiejś dobrej jakości jutuberów - takie kanały, które się przyjemnie ogląda, ale prowadzący mają wiedzę na jakiś temat i coś sobą reprezentują.
Mi się dobrze ogląda buddę, ale to nie jest taka taka damska tematyka :D fajnie, bo teraz w dubaju jest. Koleś się mega stara
nie znam buddy. Jak się dokładnie nazywa ten kanał?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Plotkara
DramaQueen
Posty: 2531
Rejestracja: śr sty 06, 2021 9:40 pm

Post autor: Plotkara »

UwaloneManolo pisze: wt mar 02, 2021 5:14 pm
Plotkara pisze: wt mar 02, 2021 5:09 pm
UwaloneManolo pisze: wt mar 02, 2021 4:23 pm Polećcie jakiejś dobrej jakości jutuberów - takie kanały, które się przyjemnie ogląda, ale prowadzący mają wiedzę na jakiś temat i coś sobą reprezentują.
Mi się dobrze ogląda buddę, ale to nie jest taka taka damska tematyka :D fajnie, bo teraz w dubaju jest. Koleś się mega stara
nie znam buddy. Jak się dokładnie nazywa ten kanał?
https://youtube.com/c/BuddaTV ;)
Podobieństwo do prawdziwych osób i wydarzeń jest przypadkowe :twisted:

Kąśliwe komentarze okrutnej Plotkary targają koczki

Niech dzieje się INBA 8-) :twisted:
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Plotkara pisze: wt mar 02, 2021 5:24 pm
UwaloneManolo pisze: wt mar 02, 2021 5:14 pm
Plotkara pisze: wt mar 02, 2021 5:09 pm

Mi się dobrze ogląda buddę, ale to nie jest taka taka damska tematyka :D fajnie, bo teraz w dubaju jest. Koleś się mega stara
nie znam buddy. Jak się dokładnie nazywa ten kanał?
https://youtube.com/c/BuddaTV ;)
a nie, dzięki. Nie lubię samochodów
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Chandler Bing
Srebrna Kropeczka
Posty: 159
Rejestracja: śr mar 03, 2021 6:32 pm

Post autor: Chandler Bing »

Agasava
NA KOCIA LAPE obowiązkowo! Obczajcie sobie
greckieparty
MoetGlass
Posty: 263
Rejestracja: czw sty 28, 2021 1:43 pm

Post autor: greckieparty »

Pantinka, Agasava, Andziaksow, Sprawdzam jak, no i oczywiscie NIKKIE <3 leżę i kwiczę ze śmiechu jak ją oglądam. Koooochaaaaaaam
Polej mnie tego Moeta Halynka
Kefirowa
GreckieWakacje
Posty: 287
Rejestracja: wt sty 12, 2021 12:47 pm

Post autor: Kefirowa »

x_x_x pisze: czw lut 11, 2021 3:56 pm Jonna Jinton- dobra odmiana od rozmemłańców typu szuszowa

TheDailyConnoisseur
Tak, Jonna jest super!
Sway25
Currently:Top
Posty: 710
Rejestracja: wt sty 19, 2021 2:08 pm

Post autor: Sway25 »

Czarszka. Kocham tę kobietę. Dojrzała, mądra, wartościowa z ogromną wiedzą na temat kosmetyków i nie tylko. Ma swoją firmę kosmetyków, którą stworzyła zupełnie sama od podstaw, składy jej kosmetyków to cudo, podobnie jak działanie. Ale ma ogromną klasę i nikomu tych produktów nie próbuje na siłę wcisnąć, mało tego, poleca wiele innych konkurencyjnych do swoich i robi to na luzie z uśmiechem na twarzy. Ma bardzo mało sponsorowanych filmików, można jej w 100% zaufać, jak coś rekomenduje to robi to szczerze, a nie bo jej zapłacili.

Lubię też Imponderabilia: wywiady Karola Paciorka z różnymi osobami, od bardzo sławnych po mniej, niektóre naprawdę bardzo ciekawe, przyjemnie się słucha.

Piąte nie zabijaj, podcast kryminalny, uwielbiam głos Justyny i sposób prowadzenia narracji.

Wideoprezentacje, ale tu ostrzegam to vlogi polityczne, Pan jest już zaawansowany wiekowo, więc to nie na odmóżdżenie, a raczej na chęć posłuchania komentarza dotyczącego tego co dzieje się w kraju. Dla mnie to spoko opcja, bo nie znoszę żadnych wiadomości w tv, a tu mam wszystko wyłożone i jeszcze z całkiem logicznym komentarzem.

A tak, żeby się odmóżdzyć to czasem Wandziaksy wlecą, ale z przewijaniem, Pantinka i prasówki od Vogule Poland.
Kate007
GreckieWakacje
Posty: 275
Rejestracja: śr lut 03, 2021 12:40 pm

Post autor: Kate007 »

Sway25 pisze: pn mar 08, 2021 2:36 pm Czarszka. Kocham tę kobietę. Dojrzała, mądra, wartościowa z ogromną wiedzą na temat kosmetyków i nie tylko. Ma swoją firmę kosmetyków, którą stworzyła zupełnie sama od podstaw, składy jej kosmetyków to cudo, podobnie jak działanie. Ale ma ogromną klasę i nikomu tych produktów nie próbuje na siłę wcisnąć, mało tego, poleca wiele innych konkurencyjnych do swoich i robi to na luzie z uśmiechem na twarzy. Ma bardzo mało sponsorowanych filmików, można jej w 100% zaufać, jak coś rekomenduje to robi to szczerze, a nie bo jej zapłacili.

Lubię też Imponderabilia: wywiady Karola Paciorka z różnymi osobami, od bardzo sławnych po mniej, niektóre naprawdę bardzo ciekawe, przyjemnie się słucha.

Piąte nie zabijaj, podcast kryminalny, uwielbiam głos Justyny i sposób prowadzenia narracji.

Wideoprezentacje, ale tu ostrzegam to vlogi polityczne, Pan jest już zaawansowany wiekowo, więc to nie na odmóżdżenie, a raczej na chęć posłuchania komentarza dotyczącego tego co dzieje się w kraju. Dla mnie to spoko opcja, bo nie znoszę żadnych wiadomości w tv, a tu mam wszystko wyłożone i jeszcze z całkiem logicznym komentarzem.

A tak, żeby się odmóżdzyć to czasem Wandziaksy wlecą, ale z przewijaniem, Pantinka i prasówki od Vogule Poland.
Ooo, popieram jeśli chodzi o Justynę. Często jak jeżdżę w długie samotne trasy, to wrzucam jakąś kryminalną historię. Nie nudzi mnie, mimo że filmiki trwają po godzinę lub dwie.
Pantinkę też lubię. Mądra, zwyczajna kobieta, która ma coś do pokazania i powiedzenia.
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Sway25 pisze: pn mar 08, 2021 2:36 pm Lubię też Imponderabilia: wywiady Karola Paciorka z różnymi osobami, od bardzo sławnych po mniej, niektóre naprawdę bardzo ciekawe, przyjemnie się słucha.
Ja nie lubię jego wywiadów, bo za często wtrąca się ze swoim "aaa okeeej". I w ogóle wpieprza się w zdanie. Poza tym goście miażdżą go osobowością. Odcinek z Makłowiczem to było KO Paciorka w pierwszej minucie
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Spoczko2
SushiRoll
Posty: 249
Rejestracja: pt lut 19, 2021 7:02 pm

Post autor: Spoczko2 »

UwaloneManolo pisze: wt mar 02, 2021 4:23 pm Polećcie jakiejś dobrej jakości jutuberów - takie kanały, które się przyjemnie ogląda, ale prowadzący mają wiedzę na jakiś temat i coś sobą reprezentują.
Uwielbiam, ubóstwiam Maxineczkę, jesli chodzi o beauty.

Ubóstwiam TrojaczkiTV jesli chodzi o kana parentingowy, rodzinę przepełnioną wielką miłoscią, szacunkiem i troską o dzieciaczki, wzorzec z Sevres zdrowej rodziny

20 minut spokoju, 10 minut spokoju
Nowe konto po blokadzie mojego starego Spoczko.
Niech dzieje się magia i leje się Moet. :)
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3260
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

UwaloneManolo pisze: czw mar 18, 2021 2:00 am
Sway25 pisze: pn mar 08, 2021 2:36 pm Lubię też Imponderabilia: wywiady Karola Paciorka z różnymi osobami, od bardzo sławnych po mniej, niektóre naprawdę bardzo ciekawe, przyjemnie się słucha.
Ja nie lubię jego wywiadów, bo za często wtrąca się ze swoim "aaa okeeej". I w ogóle wpieprza się w zdanie. Poza tym goście miażdżą go osobowością. Odcinek z Makłowiczem to było KO Paciorka w pierwszej minucie
Wkoncu ktoś podziela moje zdanie, jakiego gościa by nie miał, to nie mogę tego słuchać, bo szlag mnie trafia jak przerywa w pół zdania. No i jak dla mnie zero charyzmy, widać to prawie przy każdym gościu.
To nie są tanie rzeczy
Kom
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 17, 2021 4:51 am

Post autor: Kom »

Żadnej. Nie chce mi się. Szukam konkretów, nie reklam i fałszu. Potrafię sama dokonywać zakupów. Znam swoje potrzeby, nie wykreowane, społecznie oczekiwane. Żadna z tych osób nie rozwiązuje problemów, nie da mi zdrowia, lepszego samopoczucia, mieszkania i utrzymania choćby przez 20 lat jak Farel Alicję, a jedynie poluje na moją tym cenniejszą bieda pensję i czas i uwagę. Mogą wszystkie umrzeć. Nic dla mnie nie znaczą.

Mnóstwo osób tutaj traci mnóstwo czasu, uwagi i pieniędzy/możliwości rozwoju na te treści. Nie mamy nic ciekawszego w życiu. Nic nas nie zachwyca. Nie potrafimy cieszyć się małymi niematerialnymi rzeczami, kontaktem z innymi ludźmi. Konsumpcjpnim wpędza nas w długi, przytłacza, zagraca, niszczy naturę. Nie chcemy poznawać inności, być na nią otwartym. Nie tolerujemy niewiedzy, a codzienne okradanie nas manipulującymi reklamami owszem. Co miesiąc nowy produkt na globalny rynek, bo co miesiąc powstaja nowi kupcy-głupcy, jak nie tu, to tam. 30 lat temu tego nie było. Czy to były lepsze czasy? Dlaczego nic nas nie cieszy, a depresji nie sposób się wyleczyć?

Natalia Oreiro jest taka piękna. Ale od patrzenia na nią nie stanę się nią, a powrót do rzeczywistości tylko bardziej dołuje. Więc nie oglądam!
Awatar użytkownika
jebenato
SushiRoll
Posty: 244
Rejestracja: wt kwie 13, 2021 8:11 pm

Post autor: jebenato »

Moje ulubione kanały to:
Globstory i Bez Planu
Są to kanały podróżnicze, ale wyjątkowe dla mnie ze względu na osobowość prowadzących. Kaja z Globstory jest naturalna, skromna, odważna i bardzo miła. Bartek z Bez Planu to dla mnie taki spoko gościu, jak kolega, który pokazuje różne miejsca. Oboje świetnie się odnajdują w obcym środowisku i towarzystwie. Bardzo to u nich podziwiam.

Z bardziej rozrywkowych to:
Suzanne Marie na plotki
nieśmiertelne Szwagry z smiechawaTV
na totalną głupawkę Kabanosik Kabanosik

Do tego Karolinę Annę na zagadki kryminalne, ale to bardziej do słuchania niż oglądania.

I jest cała kupa kanałów które oglądałam, ale już mi się znudziły. Dla takich typowych daily to nawet nie mam zamiennika dla Wandziaksów.
a hejkerów biorę z bani ;P