Trendy do których nie możecie się przekonać

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Awatar użytkownika
legalnablondynka
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 18, 2024 2:04 pm

Trendy do których nie możecie się przekonać

Post autor: legalnablondynka »

Macie takie rzeczy, które są teraz modne, ale wam totalnie nie podpasowały? Moje to

1. Marynarki - jakoś nie lubię w nich chodzić i totalnie mi nie leżą, czuję się jak ubrana do pracy w czasie wolnym.
2. Ulizane fryzury - podobają mi się u innych dziewczyn, ale mi jakoś nie pasują, pewnie mam do nich zły kształt twarzy;
3. Bardzo szerokie spodnie - zazwyczaj chodzę w takich lekko szerokich lub dzwonach, nie przemawiają do mnie te bardzo szerokie.

A jak u Was?
bestie_0075
PsychoFanka
Posty: 94
Rejestracja: pn lis 20, 2023 5:39 pm

Post autor: bestie_0075 »

Bardzo nie lubię ulizanych soap brows, myślę żę za parę lat będziemy się z nich śmiać jak z brwi z 2016 XD
Nie podobają mi się też te tiulowe bluzki rodem z 2009 roku
marian tu jest jakby luksusowo :fire:
neiclea
Skarpeta Rakieta
Posty: 75
Rejestracja: śr lut 21, 2024 9:03 pm

Post autor: neiclea »

Jeśli chodzi o makijaż to wg mnie beznadziejnie wygląda taka przesadzona ilość różu jaką część lasek sobie teraz daje, nie podoba mi się też biała kredka w kaciku oka. Do brwi na mydełko nic nie mam, a wręcz podobają mi się dopóki są ułożone w miarę naturalnie, a nie jak krzaki wyczesane pionowo do góry na pół twarzy 😜
Kamms
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: sob mar 16, 2024 6:11 pm

Post autor: Kamms »

Swetry, a raczej same rękawy bez dołu. Jak tak myślę to ciężko mi to coś opisać :') .
Takie swetrowe coś, kończy się nad biustem a z tyłu na łopatkach. Jak widzę w tym dziewczyny to tak myślę co to ma na celu, funkcji swetra wiadomo że nie spełnia bo pod to coś musi iść bluzka/top.
Najbardziej mnie rozwaliło jak kiedyś widziałam to cudo i to jeszcze z szerokimi rękawami na kształt dzwonów :')
mojanazwauzytkownika
KlasaBiznes
Posty: 566
Rejestracja: śr sty 06, 2021 10:25 pm

Post autor: mojanazwauzytkownika »

Nie rozumiem fenomenu szerokich spodni i nie zakładam :) Only skinny jeans 😂😀
aniella
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 07, 2023 5:32 pm

Post autor: aniella »

Też nie lubię szerokich spodni, a do tego krzykliwych neonowych kolorów, butów z kwadratowymi czubkami, fryzur w stylu messy bunny i crop topów