Wątek dla perfumomaniaczek

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
Pierrot33
120mkw
Posty: 1616
Rejestracja: wt sie 03, 2021 5:33 pm

Re: Wątek dla perfumomaniaczek

Post autor: Pierrot33 »

Brak Nicka pisze: śr sty 26, 2022 9:24 pm Pierrot33 dziękuję za miłe słowa❤️🌹

Jestem szczęśliwą posiadaczką starej wersji Słonika, nową ma moja matula i mam wrażenie, że siła słonia nieco osłabła chociaż czuć dawną noc.
Słonik to prawdziwy mocarz, nie ma miejsca na półśrodki albo go kochasz albo nienawidzisz. Jeśli wąchając go intryguje Cię tak samo mocno jak odpycha, a mimo wszystko myślisz nad jego zakupem to najprawdopodobnie go kupisz. Sama miałam kilka podejść, walczyłam, walczyłam z nim aż uległam:)
Zapach jest ciepły,otulający. Suchość orientalnych przypraw:kardamonu, goździków podbita jest przez mleczną kremową nutę. Wszystko to kąpie się w odurzającej nucie maciejki kwitnącej letnim wieczorem. Kamfory nie czuję.
Otoczenie reaguje różnie, dlatego polecam dozować z umiarem. Niektorzy mowili ze śmierdzę, a i ja sama chociaż dażę Słonia miłością ogromną nie lubię go na innych.
Co do migreny, nie wiem jak masz silne, ale ja spokojnie daję radę, zapach nie powoduje u mnie ataku jak choćby po Loulou Cacharela.
No i chyba mnie przekonałaś i kupię. Ta maciejka właśnie! Tak czuć właśnie maciejkę! Jeny już chciałabym już mieć ochoty sobie narobiłam.
Ogólnie to chyba teraz wszystkie zapachy słabną i pogorszyły się jakościowo, albo to tylko moje odczucia. Nie wiem... Tak samo mam z markowymi ciuchami kiedyś jakby lepsze jakościowo były. No ale może tak jak mówię moje wyobrażenie.
A faceci jak reagują na ten zapach? Coś wiesz może na ten temat? 🙂. Mój wybredny bardzo i nie podoba mu się np.nic w czym przeważa wanilia zaraz wyczuje. Ale kupuję perfumy dla siebie a nie dla niego tylko mimo wszystko nie chciałabym mu 'śmierdzieć '. Wiem, że to już od niego zależy, ale w Twoimi męskim otoczeniu nie narzekają?

Ja z perfumami dior addict (dużo wanilii czuję w nich) tak mam, że np.u siebie lubię a u mojej mamy nie.
Awatar użytkownika
Brak Nicka
Currently: planning drama
Posty: 2154
Rejestracja: pn sty 11, 2021 11:21 am

Post autor: Brak Nicka »

Powiem Ci, że tak lubię maciejkowy zapach słonika, że wiosną sadzę maciejkę i w ciepłe, letnie wieczory, siedzę sobie z soczkiem grejfrutowym na tarasie i upajam się jej zapachem Niestety mój Koćik też ją sobie upodobał i toczymy ciężkie boje.
Nie są to Twoje odczucia, niestety zapachy przechodzą reformulację i zmieniają się na gorsze. Zmieniają formułę bo albo zmieniają olejki z naturalnych na syntetyczne(koszty ekonomiczne, ekologiczne)albo zgodnie z dyrektywą UE muszą wycofać ze względu na ich szkodliwość.
Nienawidzę zapachów waniliowych, a w słoniku nie czuję tej nuty. Wierz mi jestem meeeega wyczulona na tym punkcie. Pamiętam jak robiłam prawko, a moj instruktor upodobał sobie Wunderbaumy waniliowe. Po jazdach myslalam, ze mózg mi wyparuje😵
Pracowałam kiedyś z kilkunastoma chłopami i żaden nie narzekał(albo nie chciał nic mówič)👍
Tak jak piszesz perfumy są dla nas,😘
PDF - bardzo nowoczesne rozwiązanie w firmie pigułki😍
Pierrot33
120mkw
Posty: 1616
Rejestracja: wt sie 03, 2021 5:33 pm

Post autor: Pierrot33 »

Brak Nicka pisze: sob sty 29, 2022 8:19 pm Powiem Ci, że tak lubię maciejkowy zapach słonika, że wiosną sadzę maciejkę i w ciepłe, letnie wieczory, siedzę sobie z soczkiem grejfrutowym na tarasie i upajam się jej zapachem Niestety mój Koćik też ją sobie upodobał i toczymy ciężkie boje.
Nie są to Twoje odczucia, niestety zapachy przechodzą reformulację i zmieniają się na gorsze. Zmieniają formułę bo albo zmieniają olejki z naturalnych na syntetyczne(koszty ekonomiczne, ekologiczne)albo zgodnie z dyrektywą UE muszą wycofać ze względu na ich szkodliwość.
Nienawidzę zapachów waniliowych, a w słoniku nie czuję tej nuty. Wierz mi jestem meeeega wyczulona na tym punkcie. Pamiętam jak robiłam prawko, a moj instruktor upodobał sobie Wunderbaumy waniliowe. Po jazdach myslalam, ze mózg mi wyparuje😵
Pracowałam kiedyś z kilkunastoma chłopami i żaden nie narzekał(albo nie chciał nic mówič)👍
Tak jak piszesz perfumy są dla nas,😘
No i stało się. Mam. 🙉. Wymarzony wyczekany. Kupiony w czwartek jeszcze nie otwarty. Ostatnio cały czas 'pryskam' się gwiazdką jakbym odkryła na nowo miłość do niej. 💖. Dziś na wieczór po kąpieli użyje słonika. Jestem ciekawa wrażenia nie tylko mojego ale i otoczenia.
Co do maciejki to również sądzę w ogrodzie. W tamtym roku wyrosła mi fatalna. Nawet nie pachniała. Nie wiem od czego to zależy? Może nawet i nasiona tak jak perfumy dostały po jakości? 🤣. Po prostu była tak mizerna i prawie nic nie dało się wywąchać. A zawsze było czuć w powietrzu. Za dziecka to już w ogóle 💖. A potem węch mi się popsuł w pewnym sensie na pewno. Bardzo dużo fajek palę (wiem, że to nie jest powód do dumy) 'jaram' od 6 klasy podstawówki (tzn wtedy zaczęłam popalac dla szpanu i mi zostało 🙄). Myślę, że już do końca życia zostanie mi ten nałóg. Do tego przeszłam w grudniu przed świętami 👑 i do teraz mam wrażenie, że ten węch mam jeszcze słabszy.
Dam znać jak słonik.💖🐘🐘🐘
Baaardzo dziękuję Ci za pomoc i solidne recenzje. Gdy będę chciała znowu kupić jakieś perfumy dla siebie, albo bliskich wiem do kogo się zwrócić 😘.
Awatar użytkownika
Brak Nicka
Currently: planning drama
Posty: 2154
Rejestracja: pn sty 11, 2021 11:21 am

Post autor: Brak Nicka »

Cieszę się, że mogłam Ci pomóc😘
Też jestem starą palaczką, jaram od 16 roku życia. Myśle, że też już nałogu nie rzucę bo o ile przez całą ciążę nie zapaliłam ani jednej fajeczki(oj ciezko było, ciężko) to po urodzeniu Młodej wróciłam do papierosow. Tak wiem, że jestem głupia🤦


Nie wiem ile masz lat ale ja pamietam przedreformulacyjnego Angela, ale to był killer😍
PDF - bardzo nowoczesne rozwiązanie w firmie pigułki😍
Marta55555

Post autor: Marta55555 »

Miałam zrobić przerwę od Angela, ale wczoraj nabyłam drogą kupna kolejnego. Plus kupiłam do niego również Byblos Cielo dla porównania. Swoją drogą zainspirowała mnie Olfa, bo nigdy nie miałam tzw zamienników. Czy są tu maniaczki Angela, które testowały jakiś dobry zamiennik? Nie jestem przekonana do Byblos na sobie, ale świetny jako odświeżacz powietrza (cena kosmicznie niska 30-40 zł za 120 ml, więc nie szkoda na odswiezacz)
Kokardeczka
Bransoletka50k
Posty: 557
Rejestracja: sob maja 22, 2021 4:19 pm

Post autor: Kokardeczka »

Cześć Dziewczyny! Totalnie nie interesuje się perfumami I nie znam się na zapachach, więc potrzebuje pomocy.

Szukam nowych perfum. Kupilam Cesarzowa od Olfy, ponieważ faktycznie ten zapach mi odpowiadał. Lubię takie lekkie, kobiece zapachy, ale nie za słodkie. Jednak perfumy te nie trzymają się na mojej skórze I mam wrażenie, że ich nie czuć. Szukam czegoś nowego, w podobnym stylu.

Wcześniej używałam różowych DKNY i Sunflower 5th
Avenure (te drugie trochę dla mnie za mocne, wydaje mi się, że czuje w nich ostry alkohol). Szukam czegos bardziej eleganckiego I powazniejszego, moze lekko ciezszego.

Dostalam w prezencie Chanel Mademoiselle, których używałam woeczorowo, ale przestałam odkąd ich zapach zaczął kojarzyć mi się z kacem. 😜 Niedobrze mi na sama myśl o tym zapachu, albo o podobnym z Lancome. Chyba za mocne dla mnie.

Testowałam też Miss Dior, które są dla mnie totalnie za słodkie, Euphorie CK, która jest dla mnie zbyt poważna i Versace Cristal różowe - zbyt duszace.

Bardzo lubię perfumy herbaciane z 5th Avenure, ale używam ich do snu. Wydaje mi sie, ze nie są też jakieś super trwale.

Ciężko mi przekonać się do jakiegokolwiek zapachu, dlatego mecze Cesarzowa już od 5 lat, we wszystkie pory roku. 😅

Macie może coś lekkiego, świeżego, lekko kwiatowego i trwałego do polecenia? 😁
Awatar użytkownika
atat
TłinkiBoss
Posty: 3253
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 10:14 pm

Post autor: atat »

Melduję. Poszłam dzisiaj znowu do rossmanna powąchać te Jennifer Lopez Jlust, bo nie byłam co do nich pewna, ale zobaczyłam przy okazji zapach Promise. Zakochałam się. Na perfumehub można kupić tylko na jakiejś podejrzanej stronie parfumclub (ponoć długo zwlekają z wysyłką), więc zaraz wracam się do Roska nabyć je drogą kupna. A naczytałam się już, że pachną ołówkiem, rybą i w ogóle nie są słodkie :D chyba nie mam nosa, bo dla mnie są słodziutko słodkie
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3241
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
To nie są tanie rzeczy
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Grubababa pisze: śr maja 11, 2022 9:26 am Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
DKNY Be Delicious?

jak coś to na fragrze można też wyszukiwać perfumy po nutach: https://www.fragrantica.pl/nuty/Og%C3%B3rek-126.html
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3241
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

UwaloneManolo pisze: śr maja 11, 2022 11:20 am
Grubababa pisze: śr maja 11, 2022 9:26 am Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
DKNY Be Delicious?

jak coś to na fragrze można też wyszukiwać perfumy po nutach: https://www.fragrantica.pl/nuty/Og%C3%B3rek-126.html
Dziękuję 😊
To nie są tanie rzeczy
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3241
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

UwaloneManolo pisze: śr maja 11, 2022 11:20 am
Grubababa pisze: śr maja 11, 2022 9:26 am Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
DKNY Be Delicious?

jak coś to na fragrze można też wyszukiwać perfumy po nutach: https://www.fragrantica.pl/nuty/Og%C3%B3rek-126.html
Byłam dzisiaj powąchać i to jednak nie ten zapach. Ten którego szukam był bardziej świeży i wpadający baaaardzo delikatnie w meski. Sama nie wiem, ten dkny faktycznie podobny ale jednak nie to.
To nie są tanie rzeczy
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

Gadałam sobie z koleżanką na temat podróbek i weszłyśmy na temat produktów, które są bardzo podobne do droższego produktu, ale nie udają, że nim są (nie są podróbą jeden do jeden - klient wie, że nie kupuje Armaniego tylko Bi Es). Przykład:
ObrazekObrazek

czy to jest też niemoralne wg was?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

i jeśli powiecie, że tak, jest to niemoralne, to chciałabym od razu zapytać, czy w taki sam sposób patrzycie na to co robi Zara, Mohito i inne sieciówki
Obrazek
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1262
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

UwaloneManolo pisze: śr maja 18, 2022 12:01 pm Gadałam sobie z koleżanką na temat podróbek i weszłyśmy na temat produktów, które są bardzo podobne do droższego produktu, ale nie udają, że nim są (nie są podróbą jeden do jeden - klient wie, że nie kupuje Armaniego tylko Bi Es). Przykład:
ObrazekObrazek

czy to jest też niemoralne wg was?
Moim zdaniem to jest żerowanie na marce.
Droższa marka ma wyrobione pozycje, wygląd produktu, który kojarzy się z luksusem i zostaje w głowach odbiorców.
Tańsza marka wykorzystuje to skojarzenie w głowie klientów.
Tańsza marka, która może być słabsza jakościowo, może też wpływać na wizerunek droższej. Klient kupi tańszy produkt, będzie niezadowolony, a po czasie może się mylić i kojarzyć, ze ten droższy był słaby.
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

luksusowa_pomidorowa pisze: śr maja 18, 2022 1:38 pm
UwaloneManolo pisze: śr maja 18, 2022 12:01 pm Gadałam sobie z koleżanką na temat podróbek i weszłyśmy na temat produktów, które są bardzo podobne do droższego produktu, ale nie udają, że nim są (nie są podróbą jeden do jeden - klient wie, że nie kupuje Armaniego tylko Bi Es). Przykład:
ObrazekObrazek

czy to jest też niemoralne wg was?
Moim zdaniem to jest żerowanie na marce.
Droższa marka ma wyrobione pozycje, wygląd produktu, który kojarzy się z luksusem i zostaje w głowach odbiorców.
Tańsza marka wykorzystuje to skojarzenie w głowie klientów.
Tańsza marka, która może być słabsza jakościowo, może też wpływać na wizerunek droższej. Klient kupi tańszy produkt, będzie niezadowolony, a po czasie może się mylić i kojarzyć, ze ten droższy był słaby.
ładnie to ujęłaś. A Zara kopiująca Balmain też wg Ciebie sprawia, że Balmain może się gorzej kojarzyć?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

btw a czy rozlewnie perfum też są dla Ciebie nie w porządku?
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Awatar użytkownika
luksusowa_pomidorowa
Currently:Greece
Posty: 1262
Rejestracja: ndz maja 16, 2021 12:50 pm

Post autor: luksusowa_pomidorowa »

UwaloneManolo pisze: śr maja 18, 2022 3:56 pm
luksusowa_pomidorowa pisze: śr maja 18, 2022 1:38 pm
UwaloneManolo pisze: śr maja 18, 2022 12:01 pm Gadałam sobie z koleżanką na temat podróbek i weszłyśmy na temat produktów, które są bardzo podobne do droższego produktu, ale nie udają, że nim są (nie są podróbą jeden do jeden - klient wie, że nie kupuje Armaniego tylko Bi Es). Przykład:
ObrazekObrazek

czy to jest też niemoralne wg was?
Moim zdaniem to jest żerowanie na marce.
Droższa marka ma wyrobione pozycje, wygląd produktu, który kojarzy się z luksusem i zostaje w głowach odbiorców.
Tańsza marka wykorzystuje to skojarzenie w głowie klientów.
Tańsza marka, która może być słabsza jakościowo, może też wpływać na wizerunek droższej. Klient kupi tańszy produkt, będzie niezadowolony, a po czasie może się mylić i kojarzyć, ze ten droższy był słaby.
ładnie to ujęłaś. A Zara kopiująca Balmain też wg Ciebie sprawia, że Balmain może się gorzej kojarzyć?
Tutaj już produkt jest mniej szczegółowy. Coś jak trampki. Widać inspirację, ale tu już trudno mi wyrazić opinię. Gdzie jest ta granica. Jak na przykład jakiś basic czarny t-shirt. Czy wystarczy użyć innej nici czy zupełnie zmienić krój, materiał. Tu moim zdaniem cięższy temat jest i mniej oczywisty.
Ogólnie zapewne to i to legalne, skoro jest na rynku.
UwaloneManolo pisze: śr maja 18, 2022 3:56 pm btw a czy rozlewnie perfum też są dla Ciebie nie w porządku?
Też trochę słabe moim zdaniem. Wystarczy wklepać frazę w google i od razu wyniki sugerujące, że to ZAMNIENNIKI, konkretnych produktów. I to w taki sposób, żeby było to oczywiste, ale nie dało się przyczepić, że to podróbki. Ogólnie rozumiem, że zapachy mogą się powielać, ale reklamowanie swoich, ze są tańszym zamiennikiem markowych jakoś mnie nie przekonuje.
Np. rozumiem, że klienci sami by wyhaczyli coś takiego. Spoko. Ale, że same marki to robią w reklamie nie podoba mi się.
Nie chciałabym ciężko harować na uznanie, aby później ktoś się podpinał pod mój sukces.
Awatar użytkownika
Brak Nicka
Currently: planning drama
Posty: 2154
Rejestracja: pn sty 11, 2021 11:21 am

Post autor: Brak Nicka »

Grubababa pisze: śr maja 11, 2022 9:26 am Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
Hej:)

Mi przychodzi do głowy E.Arden Green Tea Cucumber:)
PDF - bardzo nowoczesne rozwiązanie w firmie pigułki😍
Czytam
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 01, 2021 3:01 pm

Post autor: Czytam »

Grubababa pisze: śr maja 11, 2022 9:26 am Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
Acqua di gioia Armani?
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3241
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Czytam pisze: czw maja 19, 2022 11:42 am
Grubababa pisze: śr maja 11, 2022 9:26 am Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
Acqua di gioia Armani?
Nie jest to Armani i nie jest to E. Arden. Chyba kiedy nei znajdę tych perfum ☹️
To nie są tanie rzeczy
Czytam
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 01, 2021 3:01 pm

Post autor: Czytam »

Jeszcze pomyślałam o dg light blue albo z niższej półki davidoff cool water?
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3241
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Czytam pisze: sob maja 21, 2022 12:39 am Jeszcze pomyślałam o dg light blue albo z niższej półki davidoff cool water?
Cool water znam i nie lubię ale Light blue obczaję, dzięki 😊
To nie są tanie rzeczy
Mamba
Szarlotta
Posty: 444
Rejestracja: wt maja 31, 2022 6:38 pm

Post autor: Mamba »

Grubababa pisze: śr maja 11, 2022 9:26 am Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
Tez pierwsze co pomyślałam o DKNY Be Delicious. Moim strzałem byłaby jeszcze Aqua di Gioia Armani albo Versace Versense. Przez myśl przemknęło mi jeszcze Cerruti 1881.
Olfowe kreacje morza apartu jadą wandziaksowym pendolino 🚅
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3241
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Mamba pisze: pt cze 10, 2022 12:57 pm
Grubababa pisze: śr maja 11, 2022 9:26 am Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
Tez pierwsze co pomyślałam o DKNY Be Delicious. Moim strzałem byłaby jeszcze Aqua di Gioia Armani albo Versace Versense. Przez myśl przemknęło mi jeszcze Cerruti 1881.
Ten Cerruti mi świta. Pojde dzisiaj obczaic. Dzięki za pomoc 😊
To nie są tanie rzeczy
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3241
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

Mamba pisze: pt cze 10, 2022 12:57 pm
Grubababa pisze: śr maja 11, 2022 9:26 am Szukam nazwy/marki perfum, które są na rynku od lat. Wydaje mi się, że nie jakaś niesamowicie górna półka, ale też nie najtańsze. Raczej z perfumerii niż drogerii. Do rzeczy, te perfumy kojarzę sprzed 10, może 12 lat. Są typowo letnie, świeże, ale mimo tego baaardzo charakterystyczne. Mają w sobie na pewno nutę ogórka. Błagam może jest tu jakaś perfumomaniaczka, która skojarzy taki zapach? Wiem, że były super na lato, bardzo świeże ale utrzymywały się bardzo długo. Wiem też, że na pewno są nadal ma rynku, bo od czasu do czasu spotykam osoby, które pachną tymi właśnie perfumami.
Tez pierwsze co pomyślałam o DKNY Be Delicious. Moim strzałem byłaby jeszcze Aqua di Gioia Armani albo Versace Versense. Przez myśl przemknęło mi jeszcze Cerruti 1881.
To były Versace Versense, dziękuję! ❤
To nie są tanie rzeczy