Resetowanie hasła

Anonimowe zwierzenia i porady. Możliwość pisania tylko dla niezalogowanych.
Gość

Resetowanie hasła

Post autor: Gość »

Proszę o pomoc dot. zmiany hasła. Wczoraj i dziś próbowałam zmieniać i żadnego linku w mailu nie dostałam. Nick: Claudia. Konto aktywne i używane od lipca.
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

resetować nie mogę, ale mogę zmienić, żebyś w ogóle mogła się zalogować. Twoje hasło jest takie jak pierwszy człon maila, na którym jest to konto (czyli to co przed @)
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
Gość

Post autor: Gość »

Niestety ale dalej nie działa. Chyba szybciej będzie założyć nowe konto. Musi być nowy mail czy może być ten poprzedni?
Panda09

Post autor: Panda09 »

Hej, też mam ten problem. Nie przychodzi mi email z resetowaniem hasła a na pewno jest poprawny bo jakieś powiadomienia wcześniejsze mam. Pomóżcie proszę - Panda098
Kubeczek_

Post autor: Kubeczek_ »

U mnie to samo, nie przychodzi link do odzyskania hasla - Kubeczek. Help!
Monixx

Post autor: Monixx »

U mnie też problem z resetem hasła :( najpierw nie mogłam się zalogować mimo, że hasło miałam zapamiętane i musiało być poprawne, ale zresetowałam i już kilka h czekam na e-mail :(
Gość

Post autor: Gość »

Hej, również mnie wylogowało i nie dostaję maila do restartowania hasła. Proszę o pomoc. Login Test123
Kubeczek_

Post autor: Kubeczek_ »

Hej @damascenka pomogłabyś nam z odzyskaniem dostępu?
klaudia.h28

Post autor: klaudia.h28 »

Też proszę o pomoc
Klaudia28
MissNobody666

Post autor: MissNobody666 »

Hej,ktoś się zajmuje tematem? Nie mogę się zalogować a nie chce nowego konta
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 266
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

hej, maile powinny już przychodzić. spróbujcie ponownie i sprawdźcie też spam.