Plus size- gdzie kupujecie?

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
GruchaTe
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 15, 2024 7:15 am

Plus size- gdzie kupujecie?

Post autor: GruchaTe »

Macie ulubione sklepy?
Thatgoldenrulee
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: pt lut 16, 2024 12:39 am

Post autor: Thatgoldenrulee »

Ja bardzo lubię monki bo mają luźne kroje, ale trzeba uważać bo często robią rzeczy oversize/rozmiarówka jest zawyżona i parę razy mi się trafiło że zamówiłam coś w swoim rozmiarze lub nawet rozmiar mniejszy niż zazwyczaj i musialam odsyłać bo dosłownie się topiłam
petra
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 15, 2024 12:48 pm

Post autor: petra »

Ogólnie H&M na stronie internetowej ma bardzo duże rozmiary dostępne, no i wiadomo wybór tam spory, więc jak byłam w swojej największej wadze to prawie wszystkie moje ubrania były stamtąd. Duże rozmiary ma tez Kappahl, z tym ze oni tez maja oddzielna wgl sekcje plus size ale często odnosiłam wrażenie że ubrania z tej sekcji są babcinne, mało modne.. Natomiast można było tam czasem upolować coś fajnego.
Awatar użytkownika
Rabarblador
RoyalBaby
Posty: 28
Rejestracja: sob sie 26, 2023 11:05 pm

Post autor: Rabarblador »

Shein, na zalando lounge.

Ktoś może mówić hurr durr zakupy na shein- tylko że ja robię zamówienia raz na pół roku, wtedy zamawiam na nadchodzący sezon, patrzę po opiniach, a sukienki czy garnitur miałam na sobie po kilkanaście razy.
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2583
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Ulla Popken - mają rozmiary od 42. Konstrukcja jest typowo pod większą sylwetkę, więc nie ma problemu jak w H&M, że bluzka, czy sukienka jest szersza niż dłuższa. Mam duży biust i lubię stamtąd koszule, bo nie muszę, jak w innych sieciówkach, brać rozmiar większej i dopasowywać u krawcowej. Dobra jakość, pierwsze ubrania stamtąd mam trzeci rok i wyglądają jak nowe.

Peek&Cloppenburg - trzeba przekopać się przez niemodne fasony, ale mają lepsze marki.

Kiedyś kupowałam dużo na Zalando, ale przez problemy ze zwrotami przestałam.
nutitua
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 06, 2024 10:13 am

Post autor: nutitua »

Pepco - często udaje mi się kupić fajne dzinsy z wysokim stanem w rozmiarze 44/46

Nieironicznie Lidl - mam go pod domem, więc prawie codziennie zaglądam. Czasem trafią się fajne spodnie czy kurtki. No i rozmiarówka wydaje się taka ludzka.

Jako że z dużymi udami dzinsy zmieniam bardzo często, to cenię sobie sklepy, gdzie można kupić w niskich cenach, a nie za 130 zł w hm :wrrr:
arktos.jest.krolem
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 19, 2024 5:31 pm

Post autor: arktos.jest.krolem »

Jeśli macie w swoim mieście to TAKKO Fashion. Jeansy od nich w świetnej jakości, rozmiarówka do 56/58. Super są i dużo promek.