Polskie marki- polecajki i antypolecajki

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Xxxx1997
Skarpeta Rakieta
Posty: 77
Rejestracja: ndz gru 10, 2023 10:48 am

Re: Polskie marki- polecajki i antypolecajki

Post autor: Xxxx1997 »

Ja bardzo lubię le collet. Co do Bohosiewicz nie jestem jej fanką ale ciuchy robi dobre
Xxx
AnastazjaMa
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 01, 2024 9:00 am

Post autor: AnastazjaMa »

Dziewczyny, a co sądzicie o polskich producentach typu La Milla? Różne butiki zaopatrują się w te ciuchy, a później instagramerki reklamują. Zdjęcia na stronach internetowych przepiękne, ale jak to wygląda na żywo? Co z jakością? Czy ktoś się orientuje? Ceny dość wysokie jak na „butik”, a te rzeczy hurtowo sprzedawane są na Ptaku w Łodzi. To miejsce raczej nie słynie z jakości premium. Z bardziej znanych to Varlesca, ale opinie klientów odstraszają. W tym przypadku nie uwierzę w zdjęcia. Piszcie jakie są wasze doświadczenia.
dwabambosze
PsychoFanka
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:44 pm

Post autor: dwabambosze »

Polecam wasalaa i marsala
Kustynka
Srebrna Kropeczka
Posty: 155
Rejestracja: czw kwie 06, 2023 12:35 am

Post autor: Kustynka »

Le cooler straszny badziew.
Hibou dresy ale teraz więcej tam piżam. Ciągle to samo. Chciała bym kupić sobie t shirt bohemi ale nie mogę upolować. The live life super ale duże ja mam 155 i dla mnie wszystko za duże .
aneta08
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 15, 2023 1:36 am

Post autor: aneta08 »

Kustynka pisze: ndz kwie 21, 2024 10:08 pm Le cooler straszny badziew.
Hibou dresy ale teraz więcej tam piżam. Ciągle to samo. Chciała bym kupić sobie t shirt bohemi ale nie mogę upolować. The live life super ale duże ja mam 155 i dla mnie wszystko za duże .

Z polskich marek z dobrym składem i spoko cenami polecam Arla the label, mają serię petite i tall. Mam 158cm i spodnie są dla mnie idealne. Mają mało modeli póki co, ale widać, że są mocno dopracowane
M90
Mokra Włoszka
Posty: 55
Rejestracja: czw mar 07, 2024 7:09 pm

Post autor: M90 »

Z polskich sieciowek to najbardziej mi się sprawdza Reserved i Medicine. Nawet zwykłe głupie koszulki mam po kilka lat, wiskozowe koszule są nie do zdarcia, a jeansy trzeba mocno zajechać żeby się poprzecieraly :)
oliwia15
Koczkodan
Posty: 102
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:33 pm

Post autor: oliwia15 »

bestie_0075 pisze: czw mar 21, 2024 12:30 pm Co sądzicie o Mosquito? Zastanawiałam się nad dresami, ale opinie w internecie są bardzo różne
Raczej nie polecam. Kupiłam we wrześniu, noszę "odświętnie" - czyli nie chodze w nim po domu, ubieram tylko w weekendy na jakieś luźne wyjścia na spacer, domówkę. Mimo to, po kilku praniach nie wygląda za dobrze. Materiał zaczął się mechacić już, w ogóle materiał jest bardzo gniotliwy. Ogółem nie jest to najgorszy dres jaki miałam, ale drugi raz bym nie zamówiła, produkt mocno przereklamowany. A i do tego ostatnio logo zaczęło odchodzić od spodni (napis "MOSQUITO).
Jeżeli chodzi o zamówienie to fakt, dosyć długo idzie. Ja zamówiłam 3 września, a 15 września dopiero je wysłali, a 18 września mogłam ją odebrać.
Boromea
RoyalBaby
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 28, 2024 10:30 am

Post autor: Boromea »

Xxxx1997 pisze: wt kwie 16, 2024 1:30 pm Ja bardzo lubię le collet. Co do Bohosiewicz nie jestem jej fanką ale ciuchy robi dobre
Wedlug mnie: bardzo dobre. Aktualnie moj number 1!
suricate24
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: ndz mar 17, 2024 11:19 pm

Post autor: suricate24 »

Polecam nago i hibou!! Prześwietna jakość
zuza_zu
Mokra Włoszka
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

Polecam Wam obserwować profil Kasi na IG: paniodjakosci. Ona często sprawdza polskie marki i weryfikuje ich jakość, ocenia szycie, wykończenie itp. Mocno otwiera oczy na te polskie i nie tylko marki, które kreują się na premium (w tym polecam materiał o Le Collet, na zawsze wyleczyłam się z chęci wydania tam swoich pieniędzy).
Ja polecam Wasalaa - jakość top. Bluzy i spodnie dresowe mam po kilka par. Nie do zajechania, jak znudzi mi się kolor to odsprzedaje na Vinted, bo nadal są w super stanie. Kroje dla każdej sylwetki, na IG pokazują przymiarki na zróżnicowanych rozmiarach co jest bardzo super!
Bohemi Soul - od nich mam już pół swojej szafy. Totalnie mój klimat i super jakość. T-shirty nie do zniszczenia.
The Love Love Life - tylko i wyłącznie spodnie dresowe i bluzy. T-shirty poprzez swoje „vintage” wykończenie bardzo szybko się niszczą i wyglądają jak psu z gardła wyjęte. Moim zdaniem za duży koszt jak na to, że po kilku praniach ręcznych koszulki wyglądają jak do mycia okien.
endorfinka_buka
BlondDoczep
Posty: 148
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 8:53 pm

Post autor: endorfinka_buka »

zuza_zu pisze: pn kwie 29, 2024 12:21 pm
Bohemi Soul - od nich mam już pół swojej szafy. Totalnie mój klimat i super jakość. T-shirty nie do zniszczenia.
Jednobarwny t-shirt za 260 zł 😵
zuza_zu
Mokra Włoszka
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 20, 2024 10:29 am

Post autor: zuza_zu »

endorfinka_buka pisze: wt kwie 30, 2024 9:24 am
zuza_zu pisze: pn kwie 29, 2024 12:21 pm
Bohemi Soul - od nich mam już pół swojej szafy. Totalnie mój klimat i super jakość. T-shirty nie do zniszczenia.
Jednobarwny t-shirt za 260 zł 😵
Tak 🙃
magnificent_tree
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 09, 2023 8:07 pm

Post autor: magnificent_tree »

Kustynka pisze: ndz kwie 21, 2024 10:08 pm Le cooler straszny badziew.
Hibou dresy ale teraz więcej tam piżam. Ciągle to samo. Chciała bym kupić sobie t shirt bohemi ale nie mogę upolować. The live life super ale duże ja mam 155 i dla mnie wszystko za duże .
Ojej, a masz może miejsce, w którym kupujesz spodnie na ten wzrost? Ja też karzełek, 158 cm :)
Ostatnio szukałam lnianych, ale już nawet nie wierzę, że takie znajdę.

Moje polecajki: Koko World – świetna jakość, ale mało rzeczy mi się podoba. Natomiast jeśli już coś znajdę, noszę latami; MKTP – peleryny i bluzy są genialnej jakości, reszty nie próbowałam. Peleryna (czyli długa bluza z kapturem na suwak) baaaaaardzo ciepła.