Respo - opinie

Motywacja, hobby, sposoby na spędzanie wolnego czasu, porady domowe, książki
morliny1
RoyalBaby
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 04, 2023 10:26 am

Respo - opinie

Post autor: morliny1 »

Hej, czy korzystal ktos z was z diety/treningow z centrum respo?
Mialam przygode z nimi kilka lat temu i zrzucilam kilka kg 9niestety wrocily :(); teraz mam kolejne podejscie i jestem na ich diecie od poczatku stycznie - minelo ponad 1,5 miesiaca a spadek wagi bardzo biedny.. moze 1,5 -2kg. Nie mam duzej nadwagi ale sporo czasu minelo a efektow jakby brak i nie wiem co o tym myslec :(
Kasiastasia
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 14, 2023 4:15 pm

Post autor: Kasiastasia »

Ja jestem bardzo niezadowolona, dietetyczka nie do tego co wysłałam. Zrobiłam cały pakiet badań, a ona była od czegoś innego. Jak lekarz zobaczył mój jadłospis to się za głowę złapał.
CebulowaKrolowa
Gacie z oceanu
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 20, 2024 10:13 pm

Post autor: CebulowaKrolowa »

Ja korzystałam z dietetyka Maciej Pokarowski - nie bezpośrednio przez respo tylko jeszcze inną placówkę medyczną. Dieta była okej, chudłam sensownie i sama współpracę oceniam na dobra. Nauczyłam się na nowych nawyków, niestety obecnie nie mogę być na diecie :(
RudaMalina
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: sob mar 23, 2024 4:49 pm

Post autor: RudaMalina »

morliny1 pisze: pn lut 26, 2024 9:10 am Hej, czy korzystal ktos z was z diety/treningow z centrum respo?
Mialam przygode z nimi kilka lat temu i zrzucilam kilka kg 9niestety wrocily :(); teraz mam kolejne podejscie i jestem na ich diecie od poczatku stycznie - minelo ponad 1,5 miesiaca a spadek wagi bardzo biedny.. moze 1,5 -2kg. Nie mam duzej nadwagi ale sporo czasu minelo a efektow jakby brak i nie wiem co o tym myslec :(

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z nimi, ale ponad półtora roku tem zakończyłam współpracę przez ciążę i nie wiem jak jest teraz.
Ogólnie byłam tam jeszcze jak sam Wrzosek był jedynym opiekunem i wtedy było najlepiej, ale później dostałam też całkiem fajną opiekunkę.
bejbaiskajnakrejza
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: sob maja 13, 2023 7:44 pm

Post autor: bejbaiskajnakrejza »

Korzystałam w tamtym roku przez 3 miesiące. Na plus na pewno aplikacja oraz kontakt z dietetykiem. Z ich ćwiczeniami i dietą przez 3 msce straciłam kilka cm, waga stała w miejscu. Zrezygnowałam, bo pomimo trzymania ściśle ich diety niewiele sie w sumie wydarzyło. Aktualnie o 7 tygodni intensywnie ćwiczę i straciłam już tyle cm co podczas diety respo... Więc średnio mi to się kalkuluje 😂 wole jednak sie upocic jak swiniak, jesc co chce skoro efekty lepsze.
Brunhilda
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: wt mar 19, 2024 3:39 pm

Post autor: Brunhilda »

Ja jestem aktualnie na Respo.