medycyna estetyczna . - najbardziej naturalne usta w Warszawie

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
JulkaKowal
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: pt lip 15, 2022 1:09 am

medycyna estetyczna . - najbardziej naturalne usta w Warszawie

Post autor: JulkaKowal »

Hej, czy kojarzycie może jakichs (najlepiej lekarzy/ stomatologów) którzy robią naturalne modelowanie ust w Warszawie? Zależy mi bardziej na modelowaniu konturu i delikatnym powiększeniu niż na wypełnieniu. Parówki odpadają! Pacjent: usta pewnie dość trudne: opadające kąciki, silny mięsień który wywija górna wargę przy uśmiechu tak, ze jej nie widać (to również chciałabym zniwelować).

Przeraża mnie efekt jak u Lewandowskiej, moim zdaniem od pewnego czasu ma uśmiech Jokera. Proszę nie polecać jej chirurga 🙈😅

Wiem, ze wiele zależy od organizmu i efektu nigdy nie da się zagwarantować, ale kto pyta - nie błądzi, wiec pomyślałam, ze do Was napisze :)

Będę wdzięczna za wszystkie namiary!
kaholla
MiamiBicz
Posty: 370
Rejestracja: śr cze 23, 2021 3:17 pm

Post autor: kaholla »

Widziałaś pracę lekarki w wielkim mieście? Może ona? Usta w jej wykonaniu bardzo naturalnie się prezentują.
annaglance
Gacie z oceanu
Posty: 45
Rejestracja: wt lut 13, 2024 7:43 pm

Post autor: annaglance »

Ms aesthetic clinic ♥️
niechcenicku
FejkTiffany
Posty: 655
Rejestracja: wt cze 21, 2022 7:11 pm

Post autor: niechcenicku »

Nie wiem ale po zdjęciach bardzo podobają mi się usta mariny luczenko jak ma zrobione, ciekawe czy robi w Polsce. Bo jak tak to pewnie w Warszawie właśnie
oliixii
Srebrna Kropeczka
Posty: 156
Rejestracja: pn lut 13, 2023 3:00 am

Post autor: oliixii »

Dr Daria Charytonowicz :)
JulkaKowal
RóżowePolo
Posty: 11
Rejestracja: pt lip 15, 2022 1:09 am

Post autor: JulkaKowal »

niechcenicku pisze: śr kwie 10, 2024 3:40 pm Nie wiem ale po zdjęciach bardzo podobają mi się usta mariny luczenko jak ma zrobione, ciekawe czy robi w Polsce. Bo jak tak to pewnie w Warszawie właśnie
Oj tak! Ma pięknie zrobione. Ona się zarzeka, ze nic nie robiła ale moim zdaniem jest spora różnica pomiędzy zdjęciami z przeszłości a obecnie. Dolna warga jest zdecydowanie pełniejsza. Myśle, ze robi w Polsce bo usta ma większe już od dawna.

Ps dzięki za polecajki! :)
marta.macza
Mokra Włoszka
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 18, 2022 3:35 pm

Post autor: marta.macza »

Centrum Upiekszania - Olga
dw0j
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: pn lis 06, 2023 8:37 am

Post autor: dw0j »

Dr Marta Roth lub dr Barbara, która z nią współpracuje. Fantastyczne lekarki, przepiękne kobiety i fantastyczne miejsce. Jestem zadowolona z wizyt.
nikikiki
RoyalBaby
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 05, 2022 5:41 pm

Post autor: nikikiki »

Lekarka w wielkim miescie- polecam!