Przedłużanie włosów

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
christianac7
Koczkodan
Posty: 105
Rejestracja: wt sie 02, 2022 3:34 pm

Przedłużanie włosów

Post autor: christianac7 »

hej, czy któraś z was przedłużała włosy metodą kanapkową? mam dość swoich włosów i zastanawiam się nad tym (w kraju w którym mieszkam to jedyna metoda), ale boję się w jakim stanie będą moje po zdjęciu. jakie macie doświadczenia? czy którejś z was udało się zapuścić swoje włosy w trakcie noszenia doczepek?
Greyimmortality
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:16 pm

Post autor: Greyimmortality »

Ja jestem stanowczo na nie, pracowałam w salonie i pomagałam często mojej szefowej ściągać doczepy klientkom, przykro się patrzyło na te powyrywane cebulki… zadbaj o pielęgnację wewn i zewn, a włosy przyjdą same- choruje na Io, biorę izotek a włosy gęste, zdrowe i najdłuższe jakie miałam w całym swoim życiu
Anni968
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 26, 2024 3:01 pm

Post autor: Anni968 »

Ja miałam przedłużane w salonie w Katowicach, ale trochę nielegalnie - znalazłam dziewczynę na instagramie, rachunków nie daje, płatność blikiem albo gotówką.
Miałam włosy do ramion, wykruszone rozjasnianiem (w drogim salonie i miało nic się nie stać XD).
Po pół roku noszenia, w tym jednej korekcie nie ma z nimi tragedii. Urosły, ale jest ich widocznie mniej. Spodziewałam się, że będzie gorzej. Ja nigdy nie miałam długich włosów, więc zapłacenie tych kilku tysięcy i posiadanie długich włosów pierwszy raz w życiu było warte zapłaty i przerzedzenia moich włosów, ale drugi raz już raczej nie zrobię. Samo noszenie nie było wygodne, po czasie kosmyki odpadały, długo się suszyły itp