Pracownik ZARY poszukiwany

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Sarcia
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 3:41 pm

Pracownik ZARY poszukiwany

Post autor: Sarcia »

Hej, hej :)
Jest nas tu dużo, więc liczę, że wśród nas znajdzie ktoś kto pracuje w Zarce.
MIŁOŚCIĄ CAŁKOWITĄ pokochałam buty, które nie są już dostępne na stronie, ale są dostępne w niektórych salonach zary (z tego co udało mi się ustalić po wpisywaniu przypadkowych miast w wyszukiwarce).
Czy jako pracownicy jesteście w stanie ustalić w którym sklepie znajduje się dany towar? (oraz w jakiej ilości ?)
+ czy jest możliwość przesłania butów z salonu do salonu?
Będę wdzięczna za informacje!
Awatar użytkownika
Clover
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: sob sty 13, 2024 12:11 pm

Post autor: Clover »

Sarcia pisze: pn lut 12, 2024 12:53 pm Hej, hej :)
Jest nas tu dużo, więc liczę, że wśród nas znajdzie ktoś kto pracuje w Zarce.
MIŁOŚCIĄ CAŁKOWITĄ pokochałam buty, które nie są już dostępne na stronie, ale są dostępne w niektórych salonach zary (z tego co udało mi się ustalić po wpisywaniu przypadkowych miast w wyszukiwarce).
Czy jako pracownicy jesteście w stanie ustalić w którym sklepie znajduje się dany towar? (oraz w jakiej ilości ?)
+ czy jest możliwość przesłania butów z salonu do salonu?
Będę wdzięczna za informacje!
Jeśli chodzi o ustalenie w jakich miastach są. To tak, mogą
Jeśli chodzi o wysyłanie pomiędzy sklepami - to nie, nie ma w ogóle procedur które na to pozwalają
Można za to zapytać czy jest możliwość zamówienia przez sklep. Czasami się tak zlozy, że nie ma możliwości zamówić samemu ale pracownicy przez swój mały sprzęt będą mogli
Nie pracuje w żarze ale chyba wszystko się zgadza ;)
Bez kamieni nie ma budulca.
Sarcia
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 3:41 pm

Post autor: Sarcia »

Clover pisze: pn lut 12, 2024 1:07 pm
Sarcia pisze: pn lut 12, 2024 12:53 pm Hej, hej :)
Jest nas tu dużo, więc liczę, że wśród nas znajdzie ktoś kto pracuje w Zarce.
MIŁOŚCIĄ CAŁKOWITĄ pokochałam buty, które nie są już dostępne na stronie, ale są dostępne w niektórych salonach zary (z tego co udało mi się ustalić po wpisywaniu przypadkowych miast w wyszukiwarce).
Czy jako pracownicy jesteście w stanie ustalić w którym sklepie znajduje się dany towar? (oraz w jakiej ilości ?)
+ czy jest możliwość przesłania butów z salonu do salonu?
Będę wdzięczna za informacje!
Jeśli chodzi o ustalenie w jakich miastach są. To tak, mogą
Jeśli chodzi o wysyłanie pomiędzy sklepami - to nie, nie ma w ogóle procedur które na to pozwalają
Można za to zapytać czy jest możliwość zamówienia przez sklep. Czasami się tak zlozy, że nie ma możliwości zamówić samemu ale pracownicy przez swój mały sprzęt będą mogli
Nie pracuje w żarze ale chyba wszystko się zgadza ;)

Dzięki!
Szkoda, że do najbliższej zary mam daleko i nie po drodze mi jechać żeby tylko zamówili to przez te ich urządzonka .😥💔
Sarcia
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 3:41 pm

Post autor: Sarcia »

Chyba, że jest tu jakiś pracownik z zary i mógłby mi sprawdzić gdzie są dostępne te butki? (Ażebym mogła rodzinę czy znajomych z Polski wysłać na zakupy, ale muszę wiedzieć gdzie :brawo: :brawo: )
Sarcia
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 3:41 pm

Post autor: Sarcia »

Albo czy jest ktoś kto pracuje we Wrocławiu (Wroclavia) lub w Łodzi (Port) (w tych miastach udało mi się zlokalizować mój rozmiar) i mógłby mi je kupić i wysłać? Albo zamówić na mój sklep 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Sarcia
Mokra Włoszka
Posty: 67
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 3:41 pm

Post autor: Sarcia »

+ Warszawa Janki