O co chodzi z tym hasłem żeby się dostać do usuniętych wątków?

Sprawy organizacyjne
MyszkaMiki
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: pn kwie 05, 2021 4:34 pm

Info O co chodzi z tym hasłem żeby się dostać do usuniętych wątków?

Post autor: MyszkaMiki »

Jakie to hasło trzeba podać?
Awatar użytkownika
UwaloneManolo
Detektyw
Posty: 2441
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:41 pm

Post autor: UwaloneManolo »

MyszkaMiki pisze: sob lip 31, 2021 6:04 pm Jakie to hasło trzeba podać?
to jest przestrzeń techniczna, do której ma dostęp tylko właścicielka forum, @Damascenka. Tam są usunięte wątki, czyli takie, na których nikt się nie wypowiadał albo scalone do innego wątku. Naprawdę nie masz czego żałować, że nie masz dostępu do tej przestrzeni. Ja też nie mam i żadna moderatorka też nie ma. I nie potrzebujemy, bo to są wątki śmieciowe zamiecione w jedno miejsce, bo nam z moderacji przeszkadzało mieć wszystkie wątki na kupie - aktywne z usuniętymi - w przestrzeni głównej.
💩 nie zapominajmy o skandalu z Moliera2 - jak traktują pracowników. I że przechowują buty celebrytek w wc dla pracowników i te buty mają na sobie bakterie kałowe. Więcej jest tu: https://youtu.be/FsNkVT_nFWU 💩
MyszkaMiki
RoyalBaby
Posty: 21
Rejestracja: pn kwie 05, 2021 4:34 pm

Post autor: MyszkaMiki »

UwaloneManolo pisze: sob lip 31, 2021 6:39 pm
MyszkaMiki pisze: sob lip 31, 2021 6:04 pm Jakie to hasło trzeba podać?
to jest przestrzeń techniczna, do której ma dostęp tylko właścicielka forum, @Damascenka. Tam są usunięte wątki, czyli takie, na których nikt się nie wypowiadał albo scalone do innego wątku. Naprawdę nie masz czego żałować, że nie masz dostępu do tej przestrzeni. Ja też nie mam i żadna moderatorka też nie ma. I nie potrzebujemy, bo to są wątki śmieciowe zamiecione w jedno miejsce, bo nam z moderacji przeszkadzało mieć wszystkie wątki na kupie - aktywne z usuniętymi - w przestrzeni głównej.
Dobrze dziękuję za odp.