Brak znajomych po 25tce

Poznajmy się!
NicoleDaisyy
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 30, 2023 1:04 pm

Brak znajomych po 25tce

Post autor: NicoleDaisyy »

Hej
Czy wy też ostatnio "chorujecie" na brak znajomych? Czy to ze mną jest jakiś problem?

Odczuwam samotność mimo, że jestem w super związku. Czasami chciałoby się porozmawiać na jakiś babski temat a jakoś odkąd się zaczęło dorosłe życie to samoistnie tych koleżanek coraz mniej.

Może znacie jakieś grupki, gdzie można poznać normalne babki do popisania, pogadania? B)
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

Mam to samo, przez kilka lat byłam mega samotna po tym jak znajomości z liceum i ze studiów się posypały. Potem w pracy w końcu po 3 latach zaczęłam się czuć swobodnie i nawet mam tam grupke bliskich koleżanek, to wyjechałam do Madrytu, niby dalej pracuje w tym samym miejscu, ale wiadomo, że jak jestem na drugim końcu Europy a nie w biurze kilka razy w tygodniu to już ten kontakt jest inny. :(

Co do grupki - świetny pomysł, można nawet pomyśleć o stworzeniu takiego czatu tutaj na Wandzie dla chętnych dziewuch!
NicoleDaisyy
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 30, 2023 1:04 pm

Post autor: NicoleDaisyy »

No z tym czatem to super pomysł 😁
Awatar użytkownika
ariana1422
TłinkiBoss
Posty: 4316
Rejestracja: śr sty 06, 2021 5:31 pm

Post autor: ariana1422 »

Osobiście mam kilka koleżanek i kolegów z którymi stale utrzymuje kontakt, spotykam się itd, natomiast brakuje mi takich bliskich przyjaciółek jakie miałam za czasów podstawówki, gimnazjum i liceum. U mnie to w sumie nie po 25 a już tak jak się miało 19/20 lat to zaczęła się taka sytuacja, że jak przyjaciółki znalazły sobie chłopaków to stopniowo kontakt zanikał aż z niektórymi się urwał całkowicie, bo nie miałam ochoty jednostronnie o to dbać. Wcześniej spotkania bardzo często w każdym tygodniu, a po wejściu związek nagle brak czasu nawet raz na miesiąc się spotkać i jakieś głupie wymówki. Nawet początkowo się obwiniałam, ze może ja zrobiłam coś źle ale kurczę przed związkami wszystko niby super i same często wychodziły z inicjatywą spotkania się, a od czasu związku nagle przestałam dla nich istnieć. Sama mam chłopaka od kilku lat i jakoś nie chce być z nim sklejona cały czas i mam taką potrzebę, żeby po prostu porozmawiać z innymi dziewczynami, iść wspólnie na zakupy itd. Te z którymi teraz się koleguje, nie przyjaźnie ale koleguje to właśnie singielki. Z ciekawości też miałyście takie sytuacje z koleżankami czy u was jest inaczej?
blovvely
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 07, 2024 8:50 pm

Post autor: blovvely »

Zdecydowanie tak! Nigdy nie miałam wielkiego grona przyjaciół, tylko kilka najbliższych osób. Po skończeniu szkoły kontakt z większością zanikł, propozycje spotkania zawsze kończyły się odmową na ostatnią chwilę. Na chwile obecną można powiedzieć, że oprócz chłopaka nie mam nikogo. Każdy poszedł w swoją stronę i nawet ,,sporadyczny" kontakt się skończył. W mojej pracy też nie mam zbytnio możliwości aby kogoś poznać- niewielka firma, trzy osoby i to starsze 3 razy ode mnie. Strasznie zaczęło mnie to przytłaczać, bo uważam że naprawdę byłam dobrą koleżanką- bez względu na miejsce, godzinę czy czas jak ktoś mnie potrzebował to zawsze znalazłam chwilę aby pomóc, więc tym bardziej nie rozumiem czemu to wszystko tak się skończyło.

Macie może jakieś rady jak znaleźć znajomych? Mieszkam w małym mieście, każdy zna się z każdym, a większość młodych osób po prostu wyjechała do większych miast na studia czy do pracy.
bialy_kot
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: pn wrz 11, 2023 3:37 pm

Post autor: bialy_kot »

Mam znajomych ale głównie chłopaków, a brakuje mi koleżanek, babskich plotek, czy po prostu takiego gadania z dziewczynami. Niestety jakoś od dwóch lat otaczam się głównie znajomymi chłopskimi, mam też chłopaka ale no, fajnie byłoby mieć kumpelkę.
Nawet szukałam grup kolezeńskich z mojego miasta (dość spore) ale chyba taka forma zanika powoli.
yogibare
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 06, 2023 6:16 pm

Post autor: yogibare »

Tez mam ten problem. Od 5 lat mieszkam w Londynie. Mam chlopaka i mieszkamy razem, on jest moim przyjacielem i spedzamy razem duzo czasu, ale czasem brakuje mi wlasnie kolezanek. Mam tez taki problem, ze te kolezanki tak naprawde sa, ale to nie sa prawdziwe przyjaciolki.
Meczy mnie spotykanie sie z nimi po uprzednim ustalaniu terminu tygodniam, pozniej jest niby milo ale to nie to. Nie ma tej swobody, ze mozna porozmawiac o wszystkim i o niczym. Brakuje mi takiej przyjaciolki prawdziwej, do ktorej moge zadzwonic i po godzinie mozemh sue spotkac w dresach, jesc pizze i plotkowac. Nawiazywanie takich relacji w doroslym zyciu to chyba cos co mnie w nim najbardziej zaskoczylo, nie spodziewalam sie tego☹️
Izazella
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 12, 2023 12:27 pm

Post autor: Izazella »

Tak bardzo ja. W sensie, zawsze umiałam słabo w koleżanki, ale teraz trochę mi tego brakuje. Otaczam się głównie męskim towarzystwem a chciałabym tak po prostu z kimś pogadać po babsku, wysłać śmiesznego memika albo obgadać teksty z Pudelka. Zbliżam się do trzydziestki i niestety w tym wieku albo masz koleżanki z dzieciństwa lub ze studiów albo poznajesz matki na placu zabaw. A ja ani koleżanek ze studiów nie mam ani dziecka. Weź tu kogoś poznaj :(
Gossipgirlll
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:21 pm

Post autor: Gossipgirlll »

Mam dokładnie to samo 🥺
Co wy na to żeby stworzyć grupkę na discord np?
Wszystkie mamy ten sam problem więc może warto spróbować 🔥

Mi wszystkie kontakty się pourywały przez to że wyprowadziłam się za granicę. Chętnie przygarnę koleżankę albo kilka 🥹 Uwielbiam rozmawiać więc ploteczki jak najbardziej 😎
Kokardeczka
KlasaBiznes
Posty: 561
Rejestracja: sob maja 22, 2021 4:19 pm

Post autor: Kokardeczka »

Tak! Mam totalnie tak samo jak Wy! Mieszkam za granica i ciagle tylko praca - dom. Nie znam tu toalnie nikogo, maz i corka sa moim jedynym towarzystwem. Nie czuje potrzeby kumplowania sie z ludzmi z pracy, nie mam w zwyczaju zagadywac do rodzicow bombelkow na placu zabaw, bo srednio mam ochote rozmawiac o pracy i dzieciach. Plus jest jeszcze kwestia roznic kulturowach i jezykowych.
Z braku towarzystwa uciekam w fanfikowe ksiazki na Legimi i fora plotkarskie. Help! :')
NicoleDaisyy
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: ndz lip 30, 2023 1:04 pm

Post autor: NicoleDaisyy »

Gossipgirlll pisze: śr lut 14, 2024 10:46 pm Mam dokładnie to samo 🥺
Co wy na to żeby stworzyć grupkę na discord np?
Wszystkie mamy ten sam problem więc może warto spróbować 🔥

Mi wszystkie kontakty się pourywały przez to że wyprowadziłam się za granicę. Chętnie przygarnę koleżankę albo kilka 🥹 Uwielbiam rozmawiać więc ploteczki jak najbardziej 😎


Ja jestem jak najbardziej za 😁
Gossipgirlll
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:21 pm

Post autor: Gossipgirlll »

Dzisiaj założę grupę na discord i powysyłam wam linki na pw 😍 I’m soo excited 🥳
Sarcia
Mokra Włoszka
Posty: 65
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 3:41 pm

Post autor: Sarcia »

Gossipgirlll pisze: czw lut 15, 2024 3:54 pm Dzisiaj założę grupę na discord i powysyłam wam linki na pw 😍 I’m soo excited 🥳
Ja też chce! :brawo:
Gossipgirlll
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:21 pm

Post autor: Gossipgirlll »

Wysłałam wam link w prywatnych 🫶
Mam nadzieję że nic nie popierdzieliłam 😂
mvrta
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: śr cze 30, 2021 7:16 pm

Post autor: mvrta »

Ja też poproszę! :angel:
Izazella
RoyalBaby
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 12, 2023 12:27 pm

Post autor: Izazella »

Dajcie znać czy ktoś chce dołączyć :) grupa już działa.
soliiti
RóżowePolo
Posty: 13
Rejestracja: śr lut 14, 2024 7:55 am

Post autor: soliiti »

Jestem chętna!
joanwid
Siatkarka
Posty: 2
Rejestracja: wt sty 03, 2023 1:00 pm

Post autor: joanwid »

mogę też? :P
aniella
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 07, 2023 5:32 pm

Post autor: aniella »

Mam kilku znajomych jeszcze ze studiów i trzymamy się od lat razem :)
jaskana
Tritonotti
Posty: 186
Rejestracja: ndz mar 06, 2022 11:10 am

Post autor: jaskana »

Też poproszę link!
Abigail2173
Mokra Włoszka
Posty: 68
Rejestracja: śr lut 07, 2024 7:04 pm

Post autor: Abigail2173 »

Gossipgirlll pisze: pt lut 16, 2024 3:18 am Wysłałam wam link w prywatnych 🫶
Mam nadzieję że nic nie popierdzieliłam 😂
Też poproszę link 😊
Gossipgirlll
ŚpioszkiKenzo
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 13, 2024 10:21 pm

Post autor: Gossipgirlll »

Chyba już wszystkim wysłałam zaległe zaproszenia na discord 😇
wera4112
Gacie z oceanu
Posty: 46
Rejestracja: pt lut 19, 2021 8:31 pm

Post autor: wera4112 »

Ja tez bym poprosila link jesli moge
Takaja
Ciastko
Posty: 5
Rejestracja: śr cze 23, 2021 1:44 pm

Post autor: Takaja »

Ja też chce😊😊
mrsnightmare
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 15, 2022 11:30 am

Post autor: mrsnightmare »

mogę też? <3