Swieczki/woski Wandzi. Nasze opinie o Twinkle.

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
plotki3030
FejkTiffany
Posty: 666
Rejestracja: pt sty 29, 2021 4:54 pm

Swieczki/woski Wandzi. Nasze opinie o Twinkle.

Post autor: plotki3030 »

Dziewczyny, koleżanka zainteresowała mnie woskami i tak się zastanawiam nad wsparciem lekiego warszawskiego życia😂 i zakupie u Wandzi.
Nie znalazłam tu takiego tematu, opinie na Google są słabe dlatego chciałam poznać Wasze szczere opinie i wrażenia dot zapachów wosków lub swieczek od Wandy. Mogłybyśmy się tu dzielić naszymi odczuciami.

Mi koleżanka dała do wypróbowania dwa zapachy wosków - Pink peony jasmin oraz raspberry whipped.

Pierwszy pachnie bardzo delikatnie, raczej jest to słodki zapach, ja czułam piwonie. Zapach bardzo mi się spodobal ale ja akurat lubię zapach i jaśminu i piwonii. Koleżance ten zapach nie przypadł do gustu, mowi że jest taki babciny 😉

Drugi jest o wiele cięższy, może za sprawą mocno wyczuwalnej wanilii i może powodować ból głowy. Bardzo słodki, mi się kojarzył z piekącym się ciastem. I w sumie też z przyjemnością zużyłam, choć nie w dni gdy czułam się słabiej 😉 Koleżanka chyba jeszcze nie testowała. Jak to czytasz to napisz wrażenia 💓

Teraz interesują mnie dwa zapachy - baked apple i Winter tree. Lubię korzenne zapachy, i mam wosk z innej firmy taki sosnowo - drzewny, który bardzo mi się spodobał i tak się zastanawiam czy te od Wandzi warte są zakupu?

Zapraszam do dyskusji. Opisujcie jakie macie zapachy i co o nich sądzicie 😍
Angelina933
SushiRoll
Posty: 221
Rejestracja: sob lip 23, 2022 3:45 am

Post autor: Angelina933 »

Ja nie kupowałam wosków, więc tez chętnie dowiem się co polecacie. Natomiast regularnie kupuje świece i dyfuzory. I to co mogę powiedzieć, to żeby nie sugerować się danym zapachem np. świecy przy zapachu innego produktu. Przykład świeca morning capucino bajka, jedna z moich top. Dyfuzor o tym samym zapachu w mojej ocenie nie do zniesienia. Dziwny chemiczny mdły smród. Podobnie zielone jabłuszko. Takze tak :)
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 937
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

Peanut butter, morning cappuccino i lemon cola to świeczki, które miałam i które pachniały przepięknie, nawet niezapalone. Raspberry whipped cream bardzo mdlący, nie przypadł mi do gustu. Kupowałam też kwiatowe dyfuzory Blossom i Pink Peony Jasmine na prezent i oba bardzo się spodobały 🙂 Woski pachną tak samo jak świeczki, natomiast nie polecam sprayu - straszna chemia.
Niech dzieje się magia!
xoxokarolinka
RóżowePolo
Posty: 14
Rejestracja: śr lut 15, 2023 7:30 am

Post autor: xoxokarolinka »

A co powiecie n.t świecy lemon cola? Kusi mnie, ale nie wiem czy warto. Niedawno zakupiłam dużą świecę peanut butter i jestem zadowolona, jest wyczywalna nawet nieodpalona 😊
nomeoolvides
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 17, 2022 3:14 pm

Post autor: nomeoolvides »

Moim zdaniem jej woski go 1:1 woski z firmy ezti. Szata graficzna i zapachy są identyczne bo mam parę z twinkle i z ezti. Można sobie wygooglowac jak wygląda opakowanie wosków ezti i twinkle. Identycznie.
nomeoolvides
RóżowePolo
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 17, 2022 3:14 pm

Post autor: nomeoolvides »

I safran z ezti to zapach misterius od twinkle.
alproza
Skarpeta Rakieta
Posty: 89
Rejestracja: śr cze 09, 2021 12:33 pm

Post autor: alproza »

Ze świec mam mulled wine i bardzo polecam, piękny zapach. natomiast co do wosków - mysterious sandalwood bardzo intensywnie pachnie, robi się od niego wręcz "ciężko" w pokoju, nie kupiłabym ponownie. w szufladzie czeka mi jeszcze chocolate mint bunny na przetestowanie, ale póki co tak średnio mi leży ten zapach, taka podróbka czekolady o zapachu mięty.
@per0l
Pierścionek_od_passera
Posty: 1329
Rejestracja: sob lut 20, 2021 11:22 am

Post autor: @per0l »

plotki3030 pisze: sob sty 06, 2024 1:28 pm Dziewczyny, koleżanka zainteresowała mnie woskami i tak się zastanawiam nad wsparciem lekiego warszawskiego życia😂 i zakupie u Wandzi.
Nie znalazłam tu takiego tematu, opinie na Google są słabe dlatego chciałam poznać Wasze szczere opinie i wrażenia dot zapachów wosków lub swieczek od Wandy. Mogłybyśmy się tu dzielić naszymi odczuciami.

Mi koleżanka dała do wypróbowania dwa zapachy wosków - Pink peony jasmin oraz raspberry whipped.

Pierwszy pachnie bardzo delikatnie, raczej jest to słodki zapach, ja czułam piwonie. Zapach bardzo mi się spodobal ale ja akurat lubię zapach i jaśminu i piwonii. Koleżance ten zapach nie przypadł do gustu, mowi że jest taki babciny 😉

Drugi jest o wiele cięższy, może za sprawą mocno wyczuwalnej wanilii i może powodować ból głowy. Bardzo słodki, mi się kojarzył z piekącym się ciastem. I w sumie też z przyjemnością zużyłam, choć nie w dni gdy czułam się słabiej 😉 Koleżanka chyba jeszcze nie testowała. Jak to czytasz to napisz wrażenia 💓

Teraz interesują mnie dwa zapachy - baked apple i Winter tree. Lubię korzenne zapachy, i mam wosk z innej firmy taki sosnowo - drzewny, który bardzo mi się spodobał i tak się zastanawiam czy te od Wandzi warte są zakupu?

Zapraszam do dyskusji. Opisujcie jakie macie zapachy i co o nich sądzicie 😍
Ja mam kilka zapachów i jestem zadowolona, z racji że finansowo trudniejszy czas kupuje jeden zapach na x czasu, póki co żaden mnie nie zawiódł: peunat butter, baked Apple, mulled wine, massimo. Na wiosnę planuje kupić blossom albo peony
staram się być głosem rozsądku w koczkowym rozgardiaszu
verysweetcherry
Moderator
Posty: 1034
Rejestracja: śr sty 06, 2021 8:38 pm

Post autor: verysweetcherry »

Ja mam wosk Baby powder. Zapach delikatny,pudrowy z tym ,że za każdym razem jak go odpalałam to bolała mnie po pewnym czasie głowa. I tak pięknie pachnie nawet nie odpalony,ale nie aż tak że można go wyczuć.
plotki3030
FejkTiffany
Posty: 666
Rejestracja: pt sty 29, 2021 4:54 pm

Post autor: plotki3030 »

Angelina933 pisze: sob sty 06, 2024 1:54 pm świeca morning capucino bajka, jedna z moich top. Dyfuzor o tym samym zapachu w mojej ocenie nie do zniesienia. Dziwny chemiczny mdły smród.
O to ciekawe jak z woskiem. A czy mogłabyś opisać zapach czy faktycznie czuć kawę? W nutach zapachowych jest też kokos i trochę mnie to przeraża bo kokos zazwyczaj jest taki bardzo ale to bardzo słodki i migrenogenny 😉 Tu jest to zapach bardziej słodki kokosowy czy Kawowy i pobudzający?
plotki3030
FejkTiffany
Posty: 666
Rejestracja: pt sty 29, 2021 4:54 pm

Post autor: plotki3030 »

@per0l pisze: sob sty 06, 2024 2:22 pm
Ja mam kilka zapachów i jestem zadowolona, z racji że finansowo trudniejszy czas kupuje jeden zapach na x czasu, póki co żaden mnie nie zawiódł: peunat butter, baked Apple, mulled wine, massimo.
A czy mogłabyś opisać te zapachy? Zwłaszcza baked apple, faktycznie jest taki korzenny, że czuć np. gozdziki i święta?
Z innej firmy miałam zapach jabłko z cynamonem i czuć było tylko cynamon właściwie.
plotki3030
FejkTiffany
Posty: 666
Rejestracja: pt sty 29, 2021 4:54 pm

Post autor: plotki3030 »

alproza pisze: sob sty 06, 2024 2:06 pm Ze świec mam mulled wine i bardzo polecam, piękny zapach.
A jaki zapach dominuje? W sensie czym to pachnie? 😉
plotki3030
FejkTiffany
Posty: 666
Rejestracja: pt sty 29, 2021 4:54 pm

Post autor: plotki3030 »

xoxokarolinka pisze: sob sty 06, 2024 1:58 pm A co powiecie n.t świecy lemon cola? Kusi mnie, ale nie wiem czy warto. Niedawno zakupiłam dużą świecę peanut butter i jestem zadowolona, jest wyczywalna nawet nieodpalona 😊
A czym pachnie, jakie nuty wyczuwasz?

A co do lemon cola natknęłam się na takie opinie, że pachnie jak gumy maoma czy Mamba o smaku coli a inna była taka, że strasznie sztuczny, chemiczny i bardzo słodki. Sama jestem ciekawa bo z nut to taki powinien być świeży i fajny, ale nie testowałam jeszcze.
@per0l
Pierścionek_od_passera
Posty: 1329
Rejestracja: sob lut 20, 2021 11:22 am

Post autor: @per0l »

plotki3030 pisze: sob sty 06, 2024 3:30 pm
@per0l pisze: sob sty 06, 2024 2:22 pm
Ja mam kilka zapachów i jestem zadowolona, z racji że finansowo trudniejszy czas kupuje jeden zapach na x czasu, póki co żaden mnie nie zawiódł: peunat butter, baked Apple, mulled wine, massimo.
A czy mogłabyś opisać te zapachy? Zwłaszcza baked apple, faktycznie jest taki korzenny, że czuć np. gozdziki i święta?
Z innej firmy miałam zapach jabłko z cynamonem i czuć było tylko cynamon właściwie.
Dla mnie pachnie jak prażone jabłka z cynamonem, ale podobno co nos to opinia 😅
staram się być głosem rozsądku w koczkowym rozgardiaszu
Tulipany12
ŚpioszkiKenzo
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 10, 2022 5:38 pm

Post autor: Tulipany12 »

plotki3030 pisze: sob sty 06, 2024 3:35 pm
xoxokarolinka pisze: sob sty 06, 2024 1:58 pm A co powiecie n.t świecy lemon cola? Kusi mnie, ale nie wiem czy warto. Niedawno zakupiłam dużą świecę peanut butter i jestem zadowolona, jest wyczywalna nawet nieodpalona 😊
A czym pachnie, jakie nuty wyczuwasz?

A co do lemon cola natknęłam się na takie opinie, że pachnie jak gumy maoma czy Mamba o smaku coli a inna była taka, że strasznie sztuczny, chemiczny i bardzo słodki. Sama jestem ciekawa bo z nut to taki powinien być świeży i fajny, ale nie testowałam jeszcze.
Ja miałam dyfuzor lemon cola i pachniał bardziej jak gumy o smaku coli. Ogólnie ładny zapach
kwiatek364
Gacie z oceanu
Posty: 41
Rejestracja: sob maja 13, 2023 10:50 pm

Post autor: kwiatek364 »

a co sądzicie o dyfuzorze christmas mint candy cane? miał go ktoś? albo chociaż świeczkę czy wosk? i czy polecacie może jakiś świeży zapach do pokoju z innej firmy (najlepiej dyfuzor)?
✨niech dzieje się magia✨
Awatar użytkownika
blackmolly
Administrator
Posty: 937
Rejestracja: śr sty 06, 2021 4:51 pm

Post autor: blackmolly »

nomeoolvides pisze: sob sty 06, 2024 2:01 pm Moim zdaniem jej woski go 1:1 woski z firmy ezti. Szata graficzna i zapachy są identyczne bo mam parę z twinkle i z ezti. Można sobie wygooglowac jak wygląda opakowanie wosków ezti i twinkle. Identycznie.
Świeczki i dyfuzory Ezti bardzo polecam, dostałam w prezencie i dzięki temu odkryłam tę firmę. Hot cocoa i daily espresso pięknie pachną, mocno. Mam też woski, ale jeszcze ich nie paliłam, kończę na razie wosk Wandzi.
Niech dzieje się magia!
Aaagos
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 25, 2021 3:54 am

Post autor: Aaagos »

kwiatek364 pisze: sob sty 06, 2024 4:22 pm a co sądzicie o dyfuzorze christmas mint candy cane? miał go ktoś? albo chociaż świeczkę czy wosk? i czy polecacie może jakiś świeży zapach do pokoju z innej firmy (najlepiej dyfuzor)?
Miałam zapach w trzech dostępnych wariantach. Niestety nie… za bardzo wyczuwalna dla mnie mięta. Nie mój gust :) pumpkin spice latte to sztosik a mój ulubieniec to marakesh - piękny :)
Aaagos
Ciastko
Posty: 8
Rejestracja: pt cze 25, 2021 3:54 am

Post autor: Aaagos »

Ja chyba przetestowałam wszystkie zapachy i najbardziej polecam woski (tańsza opcja i super efekt) a dopiero po wyborze zapachu kupować świece.
1111random1111
Koczkodan
Posty: 111
Rejestracja: pt gru 02, 2022 2:04 pm

Post autor: 1111random1111 »

blackmolly pisze: sob sty 06, 2024 7:21 pm
nomeoolvides pisze: sob sty 06, 2024 2:01 pm Moim zdaniem jej woski go 1:1 woski z firmy ezti. Szata graficzna i zapachy są identyczne bo mam parę z twinkle i z ezti. Można sobie wygooglowac jak wygląda opakowanie wosków ezti i twinkle. Identycznie.
Świeczki i dyfuzory Ezti bardzo polecam, dostałam w prezencie i dzięki temu odkryłam tę firmę. Hot cocoa i daily espresso pięknie pachną, mocno. Mam też woski, ale jeszcze ich nie paliłam, kończę na razie wosk Wandzi.
Oj tak, ja też baaaardzo polecam Ezti. Wosk Simply Elegant to jest taki sztos, najładniejszy zapach jaki miałam do tej pory. Często w Rossmannie są na promce.
Apis
Gacie z oceanu
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 22, 2021 12:10 am

Post autor: Apis »

Niestety ja się zawiodłam - kupiłam w grudniu świece baked apple i ona praktycznie nie pachnie… po odpaleniu w małej łazience może lekko wyczuwam zapach, natomiast w salonie zero śladu.
Pozostanę na świeczkach z tkmax sand and fog i Canada goose.
Anszum
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 28, 2021 7:17 pm

Post autor: Anszum »

W grudniu kupiłam dwie świece Candy cane i peonia obie słabo pachną, nie są wcale wyczuwalne nawet w małym pomieszczeniu 20m2. Więcej nie kupię, miałam te świece za pewniaki, że będą bardzo mocno pachniały ale zawiodłam się
Mamsiewnosie
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 22, 2023 7:21 pm

Post autor: Mamsiewnosie »

A miał ktoś z Was zapach Massimo?
@per0l
Pierścionek_od_passera
Posty: 1329
Rejestracja: sob lut 20, 2021 11:22 am

Post autor: @per0l »

Mamsiewnosie pisze: ndz sty 07, 2024 3:16 pm A miał ktoś z Was zapach Massimo?
Mam, jest super, odpalam w otwartym salonie i pachnie wyraźnie, lecz nie przytłacza
staram się być głosem rozsądku w koczkowym rozgardiaszu
Angelina933
SushiRoll
Posty: 221
Rejestracja: sob lip 23, 2022 3:45 am

Post autor: Angelina933 »

Dla mnie topka to:

1.Peanut butter - świeca z tych które czuć nawet nie zapalone, faktycznie trochę masło orzechowe ale słodkie, ale głębszy trochę jak orzeszki prażone, trochę jak słodycz z orzechami, trochę jak ciasteczka, piękny, bardzo klimatyczny - kilku osobom kupowałam na prezent i zawsze zachwyty, dyfuzor tez super, ale dyfuzor intensywny, na większe pomieszczenia,
2. Pumpkin świeca - klasa, zapach który każdemu powinien podejść, nienarzucający się, elegancki, głęboki, taki jesienny, trochę dynia, trochę piernik, trochę pieczone kasztany, trochę whisky i przyprawy do wina,
3. In love świeca - słodki ale nie do przesady, elegancki i romantyczny, trochę grzane wino, trochę owoce, taka zawsze bezpieczna opcja.
4. Vanilla cashmir- świeca - moje ostatnie odkrycie, piękna, jeszcze jej nie odpalalam a pięknie pachnie, wanilię czuć troszkę bardziej ciasteczka cynamon i delikatnie dobre whisky ale słodkawy zapach, taki otulający na zimę
5. Peony dyfuzor - super na wiosnę i lato pachnie słodko kwiatami, kwieciarnia i piwonią.