Sprawdźmy czy prawidłowo używamy kosmetyków.

Promocje, błędy cenowe, zamienniki i porady beauty
Lilalou007
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: śr sie 16, 2023 7:42 pm

Info Sprawdźmy czy prawidłowo używamy kosmetyków.

Post autor: Lilalou007 »

Kosmetyczne porady
Lilalou007
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: śr sie 16, 2023 7:42 pm

Post autor: Lilalou007 »

Witam wszystkich, myślę że warto po wymieniać się doświadczeniami i różnymi sposobami na temat używania kosmetyków i warto zastanowić się czy robimy to prawidłowo.
Lilalou007
RoyalBaby
Posty: 24
Rejestracja: śr sie 16, 2023 7:42 pm

Post autor: Lilalou007 »

Na początek chciałabym otworzyć dyskusję na temat używania antyperspirantów. Jedni używają ich rano przed wyjściem z domu a drudzy nakładają na noc. Jak to jest u was piszcie, chętnie poznam wasze perspektywy.
Awatar użytkownika
damascenka
Administrator
Posty: 268
Rejestracja: śr sty 06, 2021 3:43 pm

Post autor: damascenka »

kurczę, ja zawsze się psikam i po prysznicu i przed wyjsciem z domu; więc w sumie i na noc i przed ubraniem 🤣 ale za to bardzo się zawiodlam na tak wielu antyperspirantach… jedyne co na mnie działa to polecany wielokrotnie Vichy i spreje z Axe - mają unisexowe zapachy i jeden damski. za to Your Kaya to najgorsze czego używałam, zmieniał zapach potu na taki dziwacznie kwaśny i było jeszcze gorzej niż bez posmarowania się niczym 😬
naluziewbluzie
Ciastko
Posty: 7
Rejestracja: czw lip 13, 2023 10:06 am

Post autor: naluziewbluzie »

Też używam zaraz po kąpieli oraz rano przed ubraniem się.
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2583
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Używam Hidrofugal w kulce. Wcześniej Aquaselin, ale jakby z dnia na dzień przestał się u mnie sprawdzać.
Używam na noc po kąpieli, dodatkowo rano, jeżeli wiem, że czeka mnie wyjątkowo stresujący dzień.
W lecie w upalne dni wspomagam się dodatkowo blokerem, ale tu kieruję się tym, co aktualnie jest w promocji XD
Grubababa
TłinkiBoss
Posty: 3389
Rejestracja: pn lut 08, 2021 9:48 pm

Post autor: Grubababa »

damascenka pisze: czw sty 04, 2024 6:46 pm kurczę, ja zawsze się psikam i po prysznicu i przed wyjsciem z domu; więc w sumie i na noc i przed ubraniem 🤣 ale za to bardzo się zawiodlam na tak wielu antyperspirantach… jedyne co na mnie działa to polecany wielokrotnie Vichy i spreje z Axe - mają unisexowe zapachy i jeden damski. za to Your Kaya to najgorsze czego używałam, zmieniał zapach potu na taki dziwacznie kwaśny i było jeszcze gorzej niż bez posmarowania się niczym 😬
Też używam Vichy od lat i nie znajduje zastępstwa. Czasem Garniere ale to nie jest ta skuteczność. Jak byłam młodsza to zdarzało mi się sięgać po blokery, ale nie sądzę żeby to było zdrowe.
oliixii
Srebrna Kropeczka
Posty: 156
Rejestracja: pn lut 13, 2023 3:00 am

Post autor: oliixii »

Dziewczyny na noc nie powinno używać się antyperspirantu bo skóra powinna wtedy oddychać :)