Odkurzacz pionowy

Inspiracje modowe, promocje, błędy cenowe, Wasze ulubione style
Orzeszek44
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: ndz wrz 24, 2023 7:14 pm

Odkurzacz pionowy

Post autor: Orzeszek44 »

Postanowiłam zapytać tutaj, bo prawdopodobnie marketing szeptany jeszcze tu nie dotarł. Chcę kupić odkurzacz pionowy, na 90% dyson. Zastanawiam się między v12 a v15.
Dom około 150 metrów, wykładzina, dywany, ale też panele i płytki, powiedziałabym, że po połowie. Schody z "dywanem", 3 koty. Nie jestem freakem odkurzania, nie odkurzam codziennie, raczej raz w tygodniu. Tu moje pytanie czy ktoś ma podobne "otoczenie" i nawyki i dyson daje radę? Czy jednak kablowy odkurzacz lepiej ciągnie gdy ma tego syfu sporo po całym tygodniu.
Oraz czy ktoś do v15 używa blokady przycisku i czy ma ona sens?
Z góry dziękuję za odpowiedzj. 😁
nikikiki
RoyalBaby
Posty: 20
Rejestracja: śr paź 05, 2022 5:41 pm

Post autor: nikikiki »

Mam V12 i jestem meeeeeega zadowolona, wcześniej miałam V8 i musiałam zmienić na inny, bo padała mi ręka od sprzatania. V12 polecili mi znajomi, którzy sprzątają codziennie swoje 100 metrowe mieszkanie. Testowałam v15 i wybrałam v12 ze wzgledu na wage i poręczność, v15 jest cięzka tak samo jak v8, nie polecam.
Orzeszek44
RoyalBaby
Posty: 18
Rejestracja: ndz wrz 24, 2023 7:14 pm

Post autor: Orzeszek44 »

nikikiki pisze: sob gru 23, 2023 11:31 pm Mam V12 i jestem meeeeeega zadowolona, wcześniej miałam V8 i musiałam zmienić na inny, bo padała mi ręka od sprzatania. V12 polecili mi znajomi, którzy sprzątają codziennie swoje 100 metrowe mieszkanie. Testowałam v15 i wybrałam v12 ze wzgledu na wage i poręczność, v15 jest cięzka tak samo jak v8, nie polecam.
Dzięki. :)
Waga chyba nie jest dla mnie minusem, bo mam teraz taki doraźny, który waży więcej niż v15. Jedynie ta kwestia przycisku. 🙄
Valkiria
Gacie z oceanu
Posty: 41
Rejestracja: ndz lis 27, 2022 1:19 pm

Post autor: Valkiria »

Hej! Również mam pytanie odnośnie odkurzacza pionowego - bezprzewodowego. Otóż kupiłam niedawno porządny odkurzacz przewodowy. Na takie cotygodniowe duże odkurzanie. No i teraz mi potrzebny jakiś odkurzacz bezprzewodowy taki na codzienne szybkie odkurzanie (głównie w kuchni). Tak więc nie chce super drogiego odkurzacza, tylko taki wiecie, na szybkie, codzienne odkurzanie. Na pewno chce bezprzewodowy i lekki. Polecacie coś w maxie do 1500zl? Wiem wiem.. zaraz zostanę zaatakowana ze to nie wystarczacy budżet na bezprzewodowy odkurzacz, ale tak jak pisałam, to będzie drugi odkurzacz w domu.
gwiazkaznieba
DramaQueen
Posty: 2578
Rejestracja: śr lip 05, 2023 1:24 am

Post autor: gwiazkaznieba »

Valkiria pisze: śr gru 27, 2023 12:20 pm Hej! Również mam pytanie odnośnie odkurzacza pionowego - bezprzewodowego. Otóż kupiłam niedawno porządny odkurzacz przewodowy. Na takie cotygodniowe duże odkurzanie. No i teraz mi potrzebny jakiś odkurzacz bezprzewodowy taki na codzienne szybkie odkurzanie (głównie w kuchni). Tak więc nie chce super drogiego odkurzacza, tylko taki wiecie, na szybkie, codzienne odkurzanie. Na pewno chce bezprzewodowy i lekki. Polecacie coś w maxie do 1500zl? Wiem wiem.. zaraz zostanę zaatakowana ze to nie wystarczacy budżet na bezprzewodowy odkurzacz, ale tak jak pisałam, to będzie drugi odkurzacz w domu.
Mam Xiaomi g10 i na szybkie sprzątanie jest w porządku. Można go rozłożyć i z mniejszymi szczotkami odkurzyć np. sofę.
Główny minus to jakość wykonania, po około dwóch latach wygląda jakbym wygrzebała go na śmietniku.
Mommy123
HottStripper
Posty: 924
Rejestracja: pt sie 18, 2023 9:35 pm

Post autor: Mommy123 »

Valkiria pisze: śr gru 27, 2023 12:20 pm Hej! Również mam pytanie odnośnie odkurzacza pionowego - bezprzewodowego. Otóż kupiłam niedawno porządny odkurzacz przewodowy. Na takie cotygodniowe duże odkurzanie. No i teraz mi potrzebny jakiś odkurzacz bezprzewodowy taki na codzienne szybkie odkurzanie (głównie w kuchni). Tak więc nie chce super drogiego odkurzacza, tylko taki wiecie, na szybkie, codzienne odkurzanie. Na pewno chce bezprzewodowy i lekki. Polecacie coś w maxie do 1500zl? Wiem wiem.. zaraz zostanę zaatakowana ze to nie wystarczacy budżet na bezprzewodowy odkurzacz, ale tak jak pisałam, to będzie drugi odkurzacz w domu.
A ja przestrzegam i nie polecam Roidmi. Mam Z1 która kosztowała gdzieś z 1300 i po poł roku miałam go dość i kupiłam Dysona.
Valkiria
Gacie z oceanu
Posty: 41
Rejestracja: ndz lis 27, 2022 1:19 pm

Post autor: Valkiria »

Czy któraś z was posiada samsung jet 70 Turbo i może się wypowiedzieć?
papryczka
RoyalBaby
Posty: 15
Rejestracja: śr sty 10, 2024 11:52 am

Post autor: papryczka »

Valkiria pisze: śr gru 27, 2023 12:20 pm Hej! Również mam pytanie odnośnie odkurzacza pionowego - bezprzewodowego. Otóż kupiłam niedawno porządny odkurzacz przewodowy. Na takie cotygodniowe duże odkurzanie. No i teraz mi potrzebny jakiś odkurzacz bezprzewodowy taki na codzienne szybkie odkurzanie (głównie w kuchni). Tak więc nie chce super drogiego odkurzacza, tylko taki wiecie, na szybkie, codzienne odkurzanie. Na pewno chce bezprzewodowy i lekki. Polecacie coś w maxie do 1500zl? Wiem wiem.. zaraz zostanę zaatakowana ze to nie wystarczacy budżet na bezprzewodowy odkurzacz, ale tak jak pisałam, to będzie drugi odkurzacz w domu.
Ja mam Dreame t20 i jest super, leci jak zły
ns95
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 25, 2021 10:15 pm

Post autor: ns95 »

Ja mam v12 i bardzo polecam. Dom 180 m odkurzy na jednej baterii. Podświetlenie laserem mega opcją.
Szczerze polecam
blue07
GreckieWakacje
Posty: 278
Rejestracja: ndz wrz 03, 2023 1:03 am

Post autor: blue07 »

Także polecam v12. Lekki i poręczny plus super daje radę z sierścią zwierzaków 👍🏻
Dejnu258
RóżowePolo
Posty: 12
Rejestracja: ndz mar 10, 2024 11:27 am

Post autor: Dejnu258 »

papryczka pisze: pt sty 12, 2024 1:20 pm
Valkiria pisze: śr gru 27, 2023 12:20 pm Hej! Również mam pytanie odnośnie odkurzacza pionowego - bezprzewodowego. Otóż kupiłam niedawno porządny odkurzacz przewodowy. Na takie cotygodniowe duże odkurzanie. No i teraz mi potrzebny jakiś odkurzacz bezprzewodowy taki na codzienne szybkie odkurzanie (głównie w kuchni). Tak więc nie chce super drogiego odkurzacza, tylko taki wiecie, na szybkie, codzienne odkurzanie. Na pewno chce bezprzewodowy i lekki. Polecacie coś w maxie do 1500zl? Wiem wiem.. zaraz zostanę zaatakowana ze to nie wystarczacy budżet na bezprzewodowy odkurzacz, ale tak jak pisałam, to będzie drugi odkurzacz w domu.
Ja mam Dreame t20 i jest super, leci jak zły
Czy szybko pada bateria? Mam dom 70m2 i się zastanawiam czy w miarę porządnie uda mi się zgarnąć duże pokłady piachu i okruchów? Teściowa ma Xiaomi bezprzewodowy to żeby cos wciągnąć trzeba z 3 razy przejechać po piachu i jeszcze przytrzymać chwile nad nim, żeby go wciągnąć 🥲🫣
jenta
BagietkaZszarlott
Posty: 168
Rejestracja: pn mar 18, 2024 7:44 pm

Post autor: jenta »

Podepnę się, ja polowałam na dyson submarine ale wyczytałam że Philips aquatrio się lepiej sprawdza, ktoś ma jakieś opinie?
aniella
Ciastko
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 07, 2023 5:32 pm

Post autor: aniella »

A nie myślisz o samojezdnym? Mam w domu 3 koty i podobny metraż, codziennie puszczam roombę i jestem w szoku ile ona tego zbiera :)
Nibyktos
Siatkarka
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 22, 2024 10:06 pm

Post autor: Nibyktos »

jenta pisze: wt mar 19, 2024 7:18 pm Podepnę się, ja polowałam na dyson submarine ale wyczytałam że Philips aquatrio się lepiej sprawdza, ktoś ma jakieś opinie?
Ja mam aquatrio 9000 od 2 miesięcy, i uwielbiam go 🥺 naprawdę radzi sobie genialnie, ale na duży dom nie da rady na jednej pełnej baterii umyć całego np parteru. Trzeba się przyzwyczaić do pracy z nim, ale jednoczesne odkurzanie i mycie (skuteczne) to jest hit. Myślałam nad Dyson submarine, ale nie byłam do końca przekonana. Radzi sobie z dużymi zabrudzeniami, na drewnianej podłodze muszę bardzo uważać żeby nie zostawiał zbyt dużo mokrego, ani plam, ale ma opcję suszenia, więc w razie czego mogę nią przejechać po zbyt mokrej części.
jenta
BagietkaZszarlott
Posty: 168
Rejestracja: pn mar 18, 2024 7:44 pm

Post autor: jenta »

Nibyktos pisze: ndz mar 24, 2024 6:53 am
jenta pisze: wt mar 19, 2024 7:18 pm Podepnę się, ja polowałam na dyson submarine ale wyczytałam że Philips aquatrio się lepiej sprawdza, ktoś ma jakieś opinie?
Ja mam aquatrio 9000 od 2 miesięcy, i uwielbiam go 🥺 naprawdę radzi sobie genialnie, ale na duży dom nie da rady na jednej pełnej baterii umyć całego np parteru. Trzeba się przyzwyczaić do pracy z nim, ale jednoczesne odkurzanie i mycie (skuteczne) to jest hit. Myślałam nad Dyson submarine, ale nie byłam do końca przekonana. Radzi sobie z dużymi zabrudzeniami, na drewnianej podłodze muszę bardzo uważać żeby nie zostawiał zbyt dużo mokrego, ani plam, ale ma opcję suszenia, więc w razie czego mogę nią przejechać po zbyt mokrej części.
Super!
Olka.Olka
Channelka
Posty: 38
Rejestracja: ndz mar 24, 2024 10:11 pm

Post autor: Olka.Olka »

A co uważacie o Hizero??